Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Prosba o trening dla poczatkujacego

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar Dieego22
    Dołączył
    16-12-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    33
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Prosba o trening dla poczatkujacego

    Witam
    Prosilbym o trening dla osoby poczatkujacej, nie mam zadnego stazu na silowni.Takze nie mam za duzo sprzetu.Interesuje mnie ogolna rozbudowa ciala glownie klatka, bicpes, tricpes, plecy, przedramie.Trening nog mnie nie interesuje poniewaz trenuje pilke nozna i mysle ze to wystarczy,a nie chce miec zakwasow w nogach na kazdym treningu.Nie chce jakis treningow na mase czy na pudziana poniewaz nie chce stracic dynamiki na boisku.Chcialbym osiagnac jakies tam efekty tak do lipca jezeli jest to mozliwe.W ogole to postanowilem zaczac trening poniewaz trener powiedzial ze jezeli chce grac w seniorach to musze popracowac na sylwetka,sila itp.
    Mam nadzieje ze jest ktos mi w stanie pomoc.
    Mam 183cm wzrostu,waze 72kg,uprawiam pilke nozna w klubie,nie jestem na zadnej diecie,nie zazywam suplementow,a sprzet do ktorego mam dostep to:Lawka z regulacja skosu,modlitewnik,sztanga,gryflamany,sztangielki*4 ,obciazenie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar lavie_89
    Dołączył
    11-05-07
    Skąd
    Z daleka
    Wiek
    32
    Postów
    47
    SOG
    2
    Otrzymał : 9 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Masz bardzo fajny sprzęt żeby sobie dobrze poćwiczyć. Przyjmij sobie treningi w Poniedziałek, Środę i Piątek.
    -Poniedziałek:
    Klata+triceps
    -Środa:
    Plecy+Biceps
    -Piątek:
    Barki+Kaptury

    Rób treningi wytrzymałościowe i na siłę. Podnoś ciężary w 4 seriach maksymalną ilość razy, do zmęczenia. Dobrze, że biegasz na boisku nie odłożysz tłuszczu. Zwiększaj stopniowo ciężary na większe i wyciągaj ze swojego organizmu jak najwięcej...
    Uwielbiam konkurencję w kulturystyce...Jestem przeciwnikiem sam dla siebie, a takiego przeciwnika najciężej pokonać.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Dolce Martino
    Dołączył
    05-12-07
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    najlpeiej na poczatek obwodowy jako ogolnorozwojowke

    wybierasz sobie 4- 6 cwiczeń na rózne grupy i wykonujesz te cwiczenia jedno po drugim bez przerw
    dopiero potem robisz 3 min przerwy i dalej 3 takie ruchy

    np
    przysiady ze sztangą - podciaganei sztangi w opdzie tulowia- wyciskanie sztangi na ławce - wzniosy boczne sztangielek - uginanie ze sztangielkami młotkowy chwyt - pompki w podporze tylem wszytko po 10-8 powt
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •