Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 91

Temat: oryginalne ciuchy

  1. #41
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    widze chopaku ze sie nie dogadamy... ostatni raz sie udzielam w tym temacie
    Nie patrz na ceny a na jakosc (sklad materialu, jakosc wyprodukowania) wtedy kupisz fajne rzeczy o polowe taniej.
    nie wmawiaj mi ze mozesz chodzic tylko w czapce za 200 zl bo jestem pewien ze za polowe ceny kupilbys tak samo dobra tylko bez znanej firmy
    Ja zazdroszcze Ci ze masz tyle pieniedzy ze mozesz sobie pozwolic na takie zakupy ale nie daj sie wykorzystywac :) pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik FLOW otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    CIASTECZKOWY POTWOR (18-12-10)

  3. #42
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał arus22 Zobacz post
    Ja mam dwie pary spodni i kurwa żyje ;P
    sa antybakteryjne? :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #43
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał FLOW Zobacz post
    Nie patrz na ceny a na jakosc (sklad materialu, jakosc wyprodukowania) wtedy kupisz fajne rzeczy o polowe taniej.
    ja pierdole : / przeczytaj moje wypowiedzi w tym temacie, przemyśl to co napisałeś i popraw się w następnym poście, mówiłem o tym że jebie mnie marka i cena !!! liczy się jakość ale problem z młodzieżą polską jest jeden nie umieją czytać ze zrozumieniem. Tak jak piszesz patrzę na skład materiału, jakość (tym stwierdzeniem zaprzeczyłeś również swoim poprzednim wypowiedziom) i niestety muszę wydawać kasę którą wolałbym rozwalić w inny sposób. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 18-12-10 o 00:21
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #44
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Panowie rozmawiacie o markach "światowych" a poziom wypowiedzi żenua...
    nie mam nic do używania slow wulgarnych -ale z wyczuciem Panowie z wyczuciem., co za dużo to nie zdrowo.
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #45
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    ja pierdole : / przeczytaj moje wypowiedzi w tym temacie, przemyśl to co napisałeś i popraw się w następnym poście, mówiłem o tym że jebie mnie marka i cena !!! liczy się jakość ale problem z młodzieżą polską jest jeden nie umieją czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam
    zakladasz ze jestem mlodszy od ciebie a to blad
    wypisujesz ceny w ktorych nie placi sie juz za jakosc bo nie wmowisz mi ze czapka za 50 zl nie moze byc dobra jakosciowo i to ze ty zaplaciles za czapke 200 zl to oznaka ze dales sie nabrac reklamie i jestes naiwny. caly czas pisalem o tym zeby kupic dobra rzecz za rozsadne pieniadze... ty kupiles pewnie dobra rzecz ale przeplaciles.
    To Ty czytaj ze zrozumieniem chlopaczku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #46
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fehu Zobacz post
    Panowie rozmawiacie o markach "światowych" a poziom wypowiedzi żenua...
    nie mam nic do używania slow wulgarnych -ale z wyczuciem Panowie z wyczuciem., co za dużo to nie zdrowo.
    Dobrze, idę spać bo miałem ciężki dzień w pracy, może dlatego jestem taki poddenerwowany i niepotrzebnie wdaję się w dyskusję. Dobrej nocy panowie, cześć

    P.S Flow Kup czapkę firmy Eisbar wtedy pogadamy, zobacz z jakiego materiału jest wykonana, wszystko możesz znaleźć w necie miłej lektury.
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 18-12-10 o 00:31
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #47
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Jezeli Ty tak patrzysz na zwykla czapke to albo jestes smierdzaco bogaty i tak ci sie nudzi albo tak jak mowiles delikatny :)
    Jest mi z tego powodu bardzo obojetnie :) pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #48
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    na codzień chodzę w czapce nike za 50 zł, lecz tak jak mówię na narty się nie nadaje i nie zdaje egzaminu... nie chce mi się już przekomarzać. Jutro siłka, trzeba się zregenerować bo jestem miętki i dlatego serio idę już spać.
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #49
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    dobra wy swoje ja swoje... ja mówiłem o różnych rzeczach np. butach, czapkach itd. i nie wkręcajcie mi, że na bazarkach wyrwiesz taki sam materiał co w ciuchu oryginalnym, oczywiście są różne firmy różna jakość danych rzeczy, ja wybieram te, które są dość dobrze wykonane, o dobrych parametrach i na bazarach długo jeszcze nie będzie takich rarytasków
    No oczywiście że można samemu lub ktoś zrobić prywatnie koszulki znacznie dokładniej niż jakiś adidas czy droższe firmy i z tak samo dobrych jakościowo rzeczy. Co do butów też znam szewca ,który nie pracował nigdy w adidasie ,a teraz buty na zamówienie. Co do gajera jak chcesz mieć zajebisty to szyty na miare ,a nie choćby z jakiś marek ,bo żadna nie dorówna jak szytemu na miarę. Co do twojego zdania na temat gajerów to mylisz się gdyż podany przez ciebie przykład znacznie przeważa ceną. A w tym przypadku płaci się za wykonanie prócz marki, a drogie są lepiej wykonane nie ze względu na markę,a samą pracę,bo najlepsze jak mówiłem na miarę. Tylko Ciekawe czym się różni koszulka za 600zł od takiej za np. 120 ;p
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #50
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    No oczywiście że można samemu lub ktoś zrobić prywatnie koszulki znacznie dokładniej niż jakiś adidas czy droższe firmy i z tak samo dobrych jakościowo rzeczy. Co do butów też znam szewca ,który nie pracował nigdy w adidasie ,a teraz buty na zamówienie. Co do gajera jak chcesz mieć zajebisty to szyty na miare ,a nie choćby z jakiś marek ,bo żadna nie dorówna jak szytemu na miarę. Co do twojego zdania na temat gajerów to mylisz się gdyż podany przez ciebie przykład znacznie przeważa ceną. A w tym przypadku płaci się za wykonanie prócz marki, a drogie są lepiej wykonane nie ze względu na markę,a samą pracę,bo najlepsze jak mówiłem na miarę. Tylko Ciekawe czym się różni koszulka za 600zł od takiej za np. 120 ;p
    właśnie tym;p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •