Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 91

Temat: oryginalne ciuchy

  1. #31
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał FLOW Zobacz post
    ... i ta mina wlasciciela sklepu, ktora mowi- " Jest.. kolejny frajer zaplacil tyle kasy za cos co moglby miec taniej tylko bez znaczka hmm co tu sobie kupic moze nowy dom" wszystko na temat :)
    ja pierdole gościu... okej pokaż mi bazar gdzie nie zrobię z siebie frajera kupię buty z goretexem, antybakteryjne i ze skóry jaka, albo jakąś czapkę z wełny merynosów... jeśli mi wskażesz taki bazar to chętnie na nim zrobię zakupy i przyznam Ci rację, że robiłem z siebie frajera póki co zamilcz jak masz wypisywać takie banały.

    Kolejny przykład garniaków, jak byłem małolatem zrobiłem ten błąd i kupiłem to coś czego nazwać garniturem się nie da w ptaku obok łodzi czyli na takich większych bazarkach, teraz jest Vistuli, może powiesz mi jeszcze, że Pani się śmieje ze mnie w sklepie, że przyszedł chuj głupi, dał 1500 zł za garniak a na bazarze będzie miał za 200 zł...
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 17-12-10 o 23:19
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Jakie banały... jak masz duzo kasy to rob z nia co zechcesz :) ale wiekszosc ludzi nie ma pieniadzy na wywalenie w bloto i kupia buty bez wkladki antybakteryjnej i beda z tymi zyli... moze nie kupia ze skory "jaka" nawet nie wiem co to jest a z normalnej za 150 zl i przechodza tyle co ty :) nie zaowazyles ze robia cie w bambuko?? powypisywali zalety tych butow zebys myslal ze warto dac tyle pieniedzy :) sprawdzales czy zabijaja bakterie? :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik FLOW otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (17-12-10)

  4. #33
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    flutebox jestem z tobą :) jak by chcieli cie bić ...

    Nie ma co żyć i przysłowiowe "gówno z pod siebie zjadać" , życie jest jedno .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #34
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    z kielc jest wiec tez jestem za nim;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #35
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    gościu sam zaprzeczasz sobie jeśli mówisz, że nie masz pieniędzy to skąd możesz wiedzieć czym różnią się droższe produkty od Tych w które się ubierasz ? ja akurat na firmę nie patrzę i nie liczy się dla mnie znaczek tylko jakość, a niestety próżno jej szukać na bazarach. Swego czasu do pracy kupiłem sobie buty, a jakże skórzane zimowe w makro dałem 200 zł !!! ... i co ? i przemakają, nie jest w nich ciepło na dworze, a w pomieszczeniu noga się poci jak skurwysyn itd. kupiłem sobie buty 3 razy droższe i problem zniknął, mam czapkę nike za 50 zł i wiesz co ? po godzinie czoło mnie swędzi i jest czerwone, a jak założyłbym ją na narty, to głowę miałbym mokra jak po kąpieli więc zakupiłem czapkę 4 razy droższą mogę w niej chodzić cały dzień ani razu się nie podrapię nie poci się w niej głowa po prostu oddycha... kupiłem sobie spodnie w housie za 150 zł no po ponad pół roku przetarły się w kroku, więc kupiłem dwa razy droższe Wranglery i już są dwa lata... kurwa ile mam tych przykładów wymieniać ?

    Nie przekonuje nikogo do oryginalnych rzeczy, ale jeśli ktoś chce mieć dobrą jakość to musi zapłacić i to się tyczy wielu produktów jak nie wszystkich... nie jestem jakimś bogaczem który ma kasę i wydaje ją na lewo i prawo, wolę kupić coś dobrego i cieszyć się tym dłużej niż badziew i tylko się wkurwiać... i za pół roku robić ponowne zakupy łudząc się, że będzie lepiej
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 17-12-10 o 23:38
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #36
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    w bambuko mnie robią bo sprzedają to po wielokrotnie wyższej cenie, ale nie tylko mnie ! Nas wszystkich ze wszystkim robią w bambuko, rząd, media itd - z tym się zgodzę i tu jestem robiony w chuja 24/h.. ale zobacz jak Ciebie na bazarach robią w bambuko, koszulka kosztuje 50 gr albo i nie (bo przecież ile taki zwykły t-shit kosztuje w chinach) dają najbardziej chujowy materiał jaki jest, a Ty dajesz za nią 15 zł i czujesz się lepiej z tym ?
    sory ale mówię STANOWCZE NIE POLIESTROWYM SKARPETOM !!!

    I niestety w tym marnym kraju, mam marną pensję za którą rodziny nie dałoby się utrzymać, ale to nie znaczy, że nie mogę przez jakiś okres czasu odłożyć trochę grosiwa i kupić sobie jakiś lepszy produkt.
    ja kupię koszulkę za 80 zł będę w niej chodził rok, Ty kupisz za 15 zł pochodzisz miesiąc i wyblaknie rozciągnie się, za kolejny miesiąc znowu ją kupisz i tak w koło macieju i tak więcej kasy wydasz w podsumie niż ja bambuku, tylko, że ja będę wyluzowany a Ty wkurwiony
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 17-12-10 o 23:49
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #37
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Lovelas nie chwal sie juz tak;D

    jak to sie mówi biednego nie stac na tandete...

    prawda jest taka że kupisz buty za 100zł pochodzisz w nich 3 miesiące i sie rozwalą i trzeba znów wydac 100zł na nowe i tak 4 razy w roku i masz tandete na nodze za 400zł a tak miał byś dobre wygodne buty i jeszcze przez kilka lat ojciec miał by w czym schodzic do piwnicy po ogórki:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #38
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar FLOW
    Dołączył
    17-12-10
    Postów
    41
    SOG
    2
    Otrzymał : 8 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    nie powiedzialem zeby wejsc na bazar i brac co popadnie... ale jezeli masz leb na karku to kupisz cos dobrego za rozsadne pieniadze.
    ja np kupilem buty na zime z diverse 3 lata temu... noga sie w nich nie poci sa bardzo cieple i juz rok po gwarancji a na nich ani sladu zuzycia... dalem za nie 159 zł
    jakbys dal te 50 zl za czapke bez znaczka "nike" to nie gryzlaby cie w czolo...
    moim zdaniem nie wazne czy mamy duzo pieniedzy czy malo trzeba robic zakupy z glowa bo sa to nasze ciezko zarobione pieniadze ( w wiekszosci)
    to tyczy sie i tanich rzeczy i drogich... sek w tym zeby kupic cos fajnego za rozsadne pieniadze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #39
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    chłopak miałem czapkę nawet za 6 zł wytargowaną na 4 zł z bazarów i też gryzła w czoło... widocznie miętki chłopak jestem, jakbym był twardy jak pięta kowala z Pińczowa to może dałbym radę, mam pecha widocznie co do tańszych produktów, ale w czepku się nie urodziłem i niektórym zazdroszczę tego szczęścia, np. Tobie tych butów też zazdroszczę, ale taki mój marny los, wyjadę z tego kraju w końcu i nie będę walony w chuja na każdym kroku
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 18-12-10 o 00:06
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #40
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar BigBaller
    Dołączył
    07-11-09
    Wiek
    32
    Postów
    71
    SOG
    15
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    pindrzycie sie i rozczulacie nad ubraniami jak panienki. Powinszować!
    No pain - no gain!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •