Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Plan i dieta pomoc

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar ScoobyDoo
    Dołączył
    12-12-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Plan i dieta pomoc

    Witam moja waga jest niska dlatego czas popracować nad tym , moja waga to 65 kilo , posiadam w domu atlas, hantle 2x15 kg no i gryf 160cm dodatkowo zakupilem suplementy Pure Whey i do tego Extreme Ripped , prosił bym o pomoc w ułożeniu jakiegoś planu ćwiczeni na tym sprzęcie co mam jak i jakiejś diety najbardziej by mi odpowiadał plan superserials chyba ze uważacie ze odpada lub macie jakieś kąkretniejsze plany ćwiczeń oraz jakaś dieta , dodam tylko ze kiedyś ćwiczyłem około 9 miesiecy ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    ćwiczyłeś ok 9 miechów, więc sam już co nieco powinieneś wiedzieć, więc sam ułóż plan i daj do sprawdzenia. Swoją drogą jeśli ćwiczyłeś 9miechów to wiesz, że żadnego treningu z tego sprzętu nie ułożysz.
    Nie masz możliwości chodzić na profesjonalną siłownię ? albo chociaż jakąś przyzwoitą, ale siłownie one wcale takie drogie nie są u mnie w mieście za 40zł już można znaleźć dosyć dobry klub.

    tak z ciekawości, po co Ci te suplementy? :)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar ScoobyDoo
    Dołączył
    12-12-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    suplemety sa mi po to zeby przybrac na masie dlatego pisalem o plan jak i diete :) co do silownik to niestety odpada bo jestem w uk fakt jest niedaleko mnie i koszt to 30f ale brak czasu bo dom i praca , w styczniu planuje zakup laweczki do tego ale narazie chce popracowac na przybraniu na masie bo z tym mam najwiekszy problem ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Co to znaczy dom i praca i że jestes w UK? W Polsce ludzie nie chodzą do pracy tylko na siłkę czy jak mam to rozumieć. Ja siedziałem przykładowo w Holandii i na luzaku sobie ćwiczyłem więc daj spokój z takimi tłumaczeniami. Poza tym chcąc przybierać na masie powiedz w jakim celu zamierzas brać Extreme Ripped? Ryżu, mięsa i jajec sobie zakup! Taka moja rada.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar ScoobyDoo
    Dołączył
    12-12-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał opalinho Zobacz post
    Co to znaczy dom i praca i że jestes w UK? W Polsce ludzie nie chodzą do pracy tylko na siłkę czy jak mam to rozumieć. Ja siedziałem przykładowo w Holandii i na luzaku sobie ćwiczyłem więc daj spokój z takimi tłumaczeniami. Poza tym chcąc przybierać na masie powiedz w jakim celu zamierzas brać Extreme Ripped? Ryżu, mięsa i jajec sobie zakup! Taka moja rada.
    Widzisz kolego malo wiesz wiec proponuje sie nie udzielac bo pracuje od 11 do 22 wiec watpie zeby jakas silownia byla otwarta , a extreme ripped nie jest na mase kolego tylko na pobudzenie :) proponuje bardzije sie zapoznac z tematem a potem dawac zbedne komy :) a dwa dni treningu to jest tyle co nic wiec najpierw chce cwiczyc na tym co mam a nibawem bedzie laweczka do tego jak pisalem ...
    Ostatnio edytowane przez ScoobyDoo ; 14-12-10 o 17:17
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ScoobyDoo Zobacz post
    a dwa dni treningu to jest tyle co nic...
    Nie powiedział bym. Cwiczyłem i nadal ćwicze obodówkę 2 razy w tygodniu i jeszcze takiego wzrostu siły nigdy w życiu nie maiłem. Niby nic dziwnego, ale dodam że ten wzrost był na redukcji (dieta byłą z ujemnym bilansem więc sila powinna teoretycznie zlecieć w dół).

    Wracając do tematu to ja na Twoim miejscu bym czekał na ławkę bo raczej z tym sprzętem to trudno będzie ułożyc plan który by ci super wzrost masy zapewnił.

    PS: ile masz obciążenia? Na np: martwy ciąg starczyło by Ci?
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ScoobyDoo Zobacz post
    Widzisz kolego malo wiesz wiec proponuje sie nie udzielac bo pracuje od 11 do 22 wiec watpie zeby jakas silownia byla otwarta , a extreme ripped nie jest na mase kolego tylko na pobudzenie :) proponuje bardzije sie zapoznac z tematem a potem dawac zbedne komy :) a dwa dni treningu to jest tyle co nic wiec najpierw chce cwiczyc na tym co mam a nibawem bedzie laweczka do tego jak pisalem ...
    Wiem Kolego tyle ile napisałeś, a więc niewiele. W weekendy może w takim razie 2 treningi i do tego np. w środę z samego rana. Na pobudzenie zwykłą kofę w tabletkach polecam. Tanio i skutecznie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •