Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Pomocy Panowie !!!!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar wujo
    Dołączył
    09-12-10
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pomocy Panowie !!!!

    Witam

    Mam 23 lata waże 102 kg mam 187 cm Ćwiczyłem juz kiedyś ok 1 roku i wczesniej z przerwami tak z 4 razy po 2-3 miesiace ( jakoś brakowało motywacji) chce wznowic swoje treningi po 3 miesiecznej przerwie.

    ćwiczyłem ćwiczenia na wszysatkie mięsnie 4 x w tygodniu przez 2 miesiace potem 4 x w tygodniu ( 2 x klatka biceps triceps i 2 x barki najszerszy ( plecy ) ) przez 2 miesiace a potem jakoś albo bylem chory albo motywacji brakło i przestawałem

    Pracuje jako magazynier w hurtowni mrożonek wiec sporo chodze dzwigam układam itd ( mozna sie zmeczyc )

    Chce wznowic treningi bo brzuszek sie pojawił nawet spory i che go zrzucic.

    Nie wiem czy ćwiczyc ciezkimi ciezarami jak do tej pory i po 8 - 10 powtórzen czy moze średnimi i po 15 powtórzeń

    Chce siłownie połaczyć z treningami piłki noznej w srody piątki i niedziele i moze z rowerkiem albo workiem bokserskim ( jak jeszcze bede miał siłe)

    Mam zamiar jesc w miare rozsadnie bo ciezko mi wytrzymac konkretna diete.Ale mam zamiar jesc z samego rana jak wstaje ok 5 rano płatki śniadaniowe z mlekiem albo jogurt potem kanapki w pracy. Na obiad ryż + rybka / piers z kurczaka albo mieso z sałątka a na kolacje jakies jajko gotowane / serek wiejski / makrela wedzona ....ogólnie tak pilnowac odrzywiania

    Prosze o porade co z jedzeniem treningiem itd bo chce schudnać a za razem nabrac jeszcze troche mięsni i je uwidocznic

    Jak mozecie pomóc to prosze o jakies wpisy

    dziex Panowie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wujo Zobacz post
    chce schudnać a za razem nabrac jeszcze troche mięsni i je uwidocznic
    To się nazywa recomp i jest bardzo trudne do zrobienia... Aby Ci się udało musisz dopiąć trening i diete w 100%
    Proponuje skoncentrować się na redukcji fatu a później wskoczyć na masę ale i tak bez diety nic z tego nie będzie...

    Info na temat treningów i diety znajdziesz tu:
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?8-Dieta
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?7-Trening

    czytaj tematy podwieszone...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •