Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Temat: nerwica!

  1. #21
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    i pamiętaj, że każdy wybuch agresji odbija się na zdrowiu. zarówno psychicznym jak i na pompce. zawsze możesz udać się do psychologa choć to nie lekarz więc poleciłbym psychiatrę. nie każdy im ufa ale czasem warto, może przepisze coś dobrego. albo po prostu rodzinny jak Hermann pisze.

    nawet jeśli uważasz, zę z twoimi rodzicami się nei da to jednak powiem ci, że podstawą jest poważna rozmowa. bez nerwów, próbowałeś ?
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar b5gipl
    Dołączył
    04-05-10
    Postów
    59
    SOG
    29
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Herman kiedyś radziłeś iść do lekarza.. I poszedłem..
    Mam skierowanie do psychologa (Błędne koło -nauka) tak to nazwał...
    A czym więcej czytałem o nerwicy tym więcej dostrzegłem objawów jej.
    (Wybuchy złości gniewu, lęk, strach, czerwone całe w żyłach oczy i tak dalej...)
    Ostatnio objawy się nasilają nie wiem czemu, jak tam pójdę to powiem o problemach tylko jak?
    I jest problem po raz kolejny, z kim? Z głównym prowokatorem ''rodzicem'' , skierowanie leży już 2 tygodnie i czeka na rejestracje.
    Ale co tam zawsze można porozmawiać gdzie Oni wymyślą tysiące sposobów jaka to twoja wina..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    trzeba walczyć ze samym sobą i tyle. Jak byłem mały często chorowałem, nawet bardzo często przez co też byłem bardzo nerwowy, najmniejsza rzecz potrafiła mnie wyprowadzić z równowagi, ale cały czas starałem się z tym walczyć i kiedyś pamiętam taką sytuację, że dosyć brzydko się zachowałem w stosunku do mamy (chodzi o język jaki użyłem ;p) i po tym pamiętam sobie wziąłem do serca, że trzeba trochę wziąć na wstrzymanie i zawsze jak ktoś czy coś mnie denerwowało sobie o tym przypominałem i starałem się pohamować, to serio pomaga tylko trzeba chcieć. Żadne tam pigułki tylko silna psychika. Ogólnie mam charakter choleryka, więc trochę wiem jak to jest, ale potrafię się pohamować i radzę to wszystko przemyśleć zastanowić się i też spróbować. Rodziców masz jednych i mimo, że możesz się nie zgadzać z ich zdaniem ich trzeba szanować jak ich zabraknie wtedy dopiero się zrozumie jak bardzo ich brakuje ile tak naprawdę mądrego mogli przekazać, ile doradzić
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    b5gipl. Jeżeli masz w szkole pedagoga lub psychologa , pokazujesz skierowanie , zgłaszasz problem , wtedy sprawa kierowana jest do poradni psychologicznej z pominięciem rodziców, tylko musisz powiedzieć ,że tego sobie życzysz. Natomiast jezeli masz skierowanie bezpośrednio do psychologa , wez książeczke ubezpieczeniową , idz sam. Jestes w takim wieku że zostaniesz przyjęty.Powisz że masz problemy ze soba i chciałbys porozmawiac bez rodziców. Jeżeli masz skierowanie do poradni psychologiczno-pedagogicznej, idziesz z rodzicem który zgłasza problem w Twoim imieniu a na terapie i rozmowe zostajesz sam a rodzic czeka na zewnątrz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Beni
    Dołączył
    28-12-07
    Skąd
    Kalisz
    Wiek
    31
    Postów
    428
    SOG
    103
    Otrzymał : 73 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    Jezeli zobacza ze zalezy ci i nawet jak ci docinaja to wkoncu moze zrozumieja ze itak nie zmienia twojego zdania...czas czyni cuda:)od razu napewno nic nie zdzialasz


    PS taka rada: odzwyki chowaj po co ich stresowac??normalne ze jak bierzesz jakies tabsy to dziwnie to wyglada i sie denerwuja (kolega chowal odzwyki w stacji od komputera):)
    I nie stresuj sie bo ciezko mase zlapac:) tez to mialem,teraz jakos z dystansem podchodze do wielu spraw,naszczescie nie mialem problemu:rodzice vs silownia, , ,cos tzreba robic w zyciu,ty wybrales sport,a nie jak 50% twoich kolegow- komputer+%%


    takze powodzenia by ci sie udalo:)
    Nie ciezar,lecz technika robi z Ciebie zawodnika


    :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    nieraz ciężko jest powstrzymać wybuch agresji. to jak wstrzymywanie stolca. możesz dusić go w jelitach ale wreszcie się zesrasz w gacie. tak samo z tym. ja jak się powstrzymywałem od agresji to czułem jak ta energia zostawała we mnie niszcząc mi flaki. raz czy dwa powstrzymania i następnym razem wybuch był o wiele silniejszy. rozjebane krzesła czy telewizor. teraz jakoś mi przeszło. więc tak i tak niedobrze. dlatego lepiej nie zwlekać i wziąć się za to.

    nerwica to kurewstwo ale nie można jej olewać.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    no ja mam tak że albo wyje,lub napier**** łapami po czyms twardym nigdy na nikim sie nie wyładuje po 1 się boje że komus cos zrobię czy to silniejsza osoba czy słabsza ale pech chodzi po ludziach .........

    u mnie jest taka akcja że kazdy odzew na temat odżywek to nie troska ale 101% krytyka bo chodzi tu nie o te odżywki i suple tylko o $$$$a teraz najśmieszniejsze krytyka jest non stop ile to wydaje na suple i inne pierdoły a nawet własna matka mi nie raz robiła zastrzyk ........ALE WIDZE ŻE DOBRY TEMAT ZAŁOŻYŁEM BO KAŻDY MOŻE WYDUSIĆ Z SIEBIE TO CO GO NAJBARDZIEJ DOBIJA ZE WSPÓLNYM ZROZUMIENIEM :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał piuras86 Zobacz post
    nawet własna matka mi nie raz robiła zastrzyk ........ [/B]
    mowa o ssa?:D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    raczej o saa ;]

    a ja odwrotnie, własnej mamie robiłem zastrzyki. ale z nie saa choć saa też brała
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Jak dla mnie temat nie jest dobry tylko jest chory, a rozjebanie krzesła to nie żadna nerwica tylko normalna reakcja jak coś bardzo wkurwi, więc z czym tu do lekarza? D:
    i jeszcze te zwierzenia o mamie wbijającej sok w poślad synka, wychodzę z tego tematu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •