Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Temat: ROZSTĘPY

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Calmer
    Dołączył
    14-03-06
    Postów
    104
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ELANCYL
    -zawiera ekstrakt ze składników pochodzenia morskiego i wit. składników. Zmniejsza już istniejące rozstępy. Ma delikatna konsystencje i miły zapach. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
    Cena za 150 ml 75zl.

    FISSAN
    -zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę A i E. Producent zapewnia, ze zaczerwienienie, uczucie ciepła i lekkie pieczenie, które może towarzyszyć nakładaniu kremu, nie powinno budzić obaw. Krem jest gesty. Pachnie bardziej jak lek niż jak kosmetyk. Łatwo się rozprowadza, ale zostawia tłustą warstwę na skórze. Nie ma polskiego opisu.
    Cena za 100 ml 16,50 zł.

    GERBER
    -zawiera składniki pochodzenia roślinnego kompleks ujędrniający. Zmniejsza istniejące już rozstępy. Ma konsystencje mleczka i miły zapach. Łatwo się rozsmarowuje i wchłania.
    Cena za 150 ml 21 zł.

    MUSTELA
    -w swoim skaldzie ma m.in. olejki odżywcze i mikroelementy. Ma bardzo miły zapach, łatwo się nakłada i szybko wchłania.
    Cena za 200ml 86 zł.

    NOREL
    -dodatkowo wyszczupla i likwiduje cellulitis. Zawiera witaminę E, kofeinę i wyciągi roślinne, które poprawiają krążenie, wspomagają usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zmniejsza istniejące już rozstępy, Jest bardzo delikatny, łatwo się rozprowadza i wchłania, ma neutralny zapach.
    Cena za 300 ml 26 zł, za 200 ml 21 zł, za 100 ml 14 zł.

    PENATEN
    -zawiera pantenol, który nie tylko uelastycznia skore, ale również ja nawilża. Ma przyjemny i delikatny zapach. Jest dość gesty i tłusty, więc trzeba go dokładnie wmasować. Szybko się wchłania.
    Cena za 100 ml 18 zł.

    VICHY
    -zawiera olej z ogórecznika masło karate, glicerynę, krzem, centella asitica i hudroksyproline oraz wodę termalną. Zmniejsza i wygładza już istniejące rozstępy. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania. Ma delikatny zapach.
    Cena za 125 ml 65 zł.

    DAX COSMETICS
    -żel zawiera aktywny składnik z rośliny siegesbeckia orientalis, wyciąg z alg morskich bogaty w mikro i makroelementy, a także witaminy A, C, E i z grupy B. Redukuje rozstępy już istniejące. Łatwo się rozsmarowuje i dość szybko w chlania. Ma ładny, ale intensywny zapach. Cena za 150 ml 18 zł.

    MIRACULUM
    -balsam, także wyszczuplający i działający na cellulitis. Zawiera on witaminę E oraz kompleks z centell asiatica, kofeiny, bioflawonoidow i krzemionki organicznej - ułatwia eliminacje tłuszczów, oleje maslosza i awokado, które zmiękczają i odżywiają skore, oraz wyciąg z zielonych alg morskich. Balsam zmniejsza głębokość rozstępów zapobiega powstawaniu nowych. Ma ładny i delikatny zapach, jest lekki, dobrze się rozsmarowuje i wchłania.
    Cena za 110 ml 22 zł.

    tu masz maści na roztępy, a te z mocznikiem to poprostu idziesz do lekarza i ci tam w aptece chyba robia z tym skladnikiem :roll: :roll: :roll:
    My English Is Like My Muscle - Still Not Good..
    Nie Nabijam, Pisze Sensownie..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mistrzu
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A teraz niech sie wypowiedzą te osoby które wypróbowały te maści z mniejszym lub większym rezultatem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar pakernia.pl
    Dołączył
    31-03-06
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    289
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Co do solarium, odradzam!!! Wysusza skórę, więc maskuje tylko chwilowo... przykład macie na laskach, które siedzą non-stopem w solarium... zmarszczki mają jak rów mariański... co do w/w preparatów opinie Wam napiszę wieczorkiem, myślę że Moniq coś od siebie doda...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Moniq
    Dołączył
    03-04-06
    Postów
    39
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wiele preparatów na rostępy działa poprzez rozjaśnianie skóry, po to by zmniejszyć różnicę w przebarwieniu a tak naprawdę żaden z nich nie likwiduje rostępów, ale o tym była już mowa !! dobrymi i sprawdzonymi preparatami są Elancyl i Mustela choć ten drugi bardziej w profilaktyce się sprawdza. Vichy też jest dobry jak już pojawią się. Solarium przyciemnia skórę więc rozstępy są mniej widoczne, ale nie zapominajcie że fatalnie wysusza skórę i na dłuższą metę solar nie jest dobry.
    najważniejsze jest aby systematycznie nawilżać i odżywiać skórę nie tyle przed treningiem ale w ogóle i to codziennie, tak jak pisałam wcześniej szorstka gąbka pod prysznic a potem jakikolwiek balsam bądź oliwka dla dzieci. cockolwiek to będzie - będzie dobre ale zanim powstaną bo potem to już naprawdę ciężko z tym walczyć
    a jak już chodzicie na solar to tymbardziej =====> balsamiki konieczne !!!!!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    najtańsze suple w sieci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Moniq
    Dołączył
    03-04-06
    Postów
    39
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    acha dodam jeszcze że, znam wiele kobiet (co prawda po ciąży, ale proces powstawania rozstępów taki sam ), które właśnie dzięki tej nieszczęsnej szorstkiej gąbce i zwykłej oliwce uchroniły się przed rozstępami ale warunek był i jest jeden ====> systematyczność w działaniu !!!!!
    tak jak w sporcie, moji drodzy !!! :mrgreen:

    dla wygodnickich preparaty te o których pisałam wcześniej: Elancyl, Mustela czy Vichy !! te są dobre
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    najtańsze suple w sieci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar MADOX
    Dołączył
    01-04-06
    Skąd
    GRUDZIADZ
    Postów
    832
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    solarium na rozstepy dobry kawal , moze to dobre ale na 5 inut jak juz masz rozstepy to ci nic nie pomoze
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    SERDECZNIE ZAPRASZAM
    GORĄCO POLECAM
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Moniq
    Dołączył
    03-04-06
    Postów
    39
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mam nadzieję że to jest jasne =====> ja solarium nie popieram !!!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    najtańsze suple w sieci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    ja uzywam jakos z 2 tygodnie fissan i rozstep sie minimalnie wybielil i nic wiecej... a smaruje sie dosc nie ciekawie bo masc bardzo tlusta i trzeba chwile powmasowywac ja... jak ja skoncze sprobuje jakas inna i zdam relacje....
    pozdrawiam
    PS. czyli jaka bedzie najlepsza na istniejace juz rozstepy...? elancyl , vichy czy mustela?
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sterydek
    Dołączył
    18-04-06
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Vichy nie bierz bo to shit ( z doswiadczenia to wiem ), elancyl - calkiem dobre rezultaty, ale i tak podczas treningu rozstepy robily sie bardzo czerwone, a mustela - nigdy tego nie stosowalem... Bralbym Elancyl albo zaryzywkowac ta Mustele, ale zapytaj sie moze jeszcze w aptece...
    To Dla Moich Ludzi...
    Piszesz Glupoty ! Lepiej Nic Nie Pisz !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar pakernia.pl
    Dołączył
    31-03-06
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    289
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    wrrr.... będę mordował śmiechem za zbędne posty!!! Nie mogę powiedzieć "kup ten a nie ten krem"!!! Vichy nie jest wcale shit, jest dobrym preparatem... Mustella, Moniq chyba pisała wcześniej, działa bardziej zapobiegawczo... Ja mam największe zaufanie do Elancylu, tylko jest dość drogi i nie każda apteka ma na stanie. Jeśli byś się jednak decydował to bierz Elancyl, najlepiej chyba w ampułkach...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •