Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 143

Temat: kącik whiskey/whisky

  1. #41
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    ja właśnie to robię. co prawda mała ilość bo 200 jamesona i jakieś 100 z zeszłego weekendy ale walę właśnie bo mam ochotę i już
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #42
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    no dobra alder tym chorym pania nie polecamy likierku:) cala reszta jak najbardziej.

    arus - reklama zajebista:) nie widzialem jej jeszcze. Co do samego Capitana Morgana, to nie jest zly. Wg. Mnie najlepszy czarny rum na swiecie to Havana - w Polsce jej dystrybutorem jest Wyborowa. Chociaz wiele osob powie ze czarne bacardi. Havana gdyby byla dostepna na rynku Amerykanskim(niestety nie jest bo jak wiemy na produkty kubanskie w Stanach jest embargo) byla by rowniez najbardziej znanym produktem typu rum.

    mtm - co do sunrise to dobrze zrobiona nie jest zla, tylko ja np. nie mam glowy do tequili, wypije z 5 drinow i nastepny dzien nie ruszam sie z kanapy. Co do czarnego ruska to naprawde jakis fake. Czarny rusek to tylko i wylacznie voda i likier kawowy (czyli khalu) - bialy to samo plus smietanka. cola? hmmm.... JD plus likier jest tego w kukulke. Chyba z najbardziej znanych to lynchburg lemonade... mozna w sumie wymieszac go jeszcze z amaretto wychodzi God Father - ale lepiej dodac zamiast jacka - henessy.

    Jack to Jack - dzieki wieloletniemu doswiadczeniu i innowacyjnym sposoba wytwarzania - a takze badz co badz, najbardziej rozpoznawalnej marce na swiecie, jack moze produkowac wlasny rodzaj alkoholu - jakim jest Tennessee wkiskey. tyle... to troche tak jak z szampanem - szampan orginalny moze byc tylko produkowany we wrancj w Szampani (to sie chyba pisalo przez CH :P) - cala reszta to wina musujace - potocznie nazywane szampanami.

    A apropo zajebania - trenujcie ostro panowie - w swieta dolozymy do ognia:)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #43
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    ponoć prawdziwy szampan to też wino musujące właśnie
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #44
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Każdy szampan jest winem musującym, ale nie każde wino musujące jest szampanem .

    A pro po szampanów to przypomniała mi sytuacja jak Oczko w night clubie w Amberze , kazał całej dyskotece lac Don perignon na jego koszt :))))
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik mtm otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    grochos (19-11-10)

  6. #45
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Żeby napić się porząden, prawdziwej łychy to trzeba przyjechać do Szkocji, szczególnie udeżyć w Highland. Tutaj takie szambo jak walker stoi na półkach "buy one get one free". Są sklepiki z miejscowymi, chałupniczymi wręcz wyrobami i to jest dopiero picie.
    Po jednej sesji ogłosiłem się mesjaszem.......
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #46
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Oczywiscie ze lepsze produkty mozna znalezc w Szkocji, poniewaz 80 % produktow nie wychodzi poza rodzimy rynek. A w tych 80% jest naprawde masa perełek. Tak jak w Szymbarku tabaka, czy czechach browar. Druga sprawa czy lubisz szkocka, irlandzka whisky/whskey czy moze produkty zza oceanu. Dochadza takze czynniki typu belndowanie. Czy wolisz dingel molty czy mieszane łyszki. temat jest naprawde bardzooo szeroki i mimo ze siedze juz kilka lat w temacie - caly czas swiat nowo poznanych alko mnie zaskakuje. Tak jak wspominalem ostatnio odkrylem Chamborda. Rowniez nie zadobry jestem w degustacjach. dotego trzeba miec talent i dbac o kubki smakowe (zero ostrego zarcia, zero fajek, kawy itd. pelna higiena jamy ustnej 20 razy na dobe). Dla przykladu znam kolesia ktory dostaje 3 gatunki Johny walkera, 3 chivasa i tulamorka i jamesona i rozroznia jes w jakies 5 min. Ja rozroznilbym powiedzmy jacka, red johnego, tulamorka z zalonietymi oczami, jednak 5 johny wlakerow to juz ponad moje sily:)

    Oczywiscie wypijajac 8 drina to bez roznicy czy pijesz jacka, jim beam'a czy chivasa i to nawet dla pro graczy w tej branzy...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #47
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Masz wiedze grochos , ale jescze cie zagne bo mam barmana w rodzinie :) hehe
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #48
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    skoro trwa spór kto pierwszy zrobił łychę, Szkoci i iryjscy mnisi, powiem, że można wpaść do Irlandii do Midelton i napić się świeżego Jamesona. zresztą by być wykwintnym smakoszem to trzeba w tym siedzieć i mieć pojęcie a nie sądzę by ktoś znasz wiedział tak naprawdę co jest 5. na to trza lat doświadczenia a my se możemy wybrzydzać zapominając jak się waliło siarę przed disco za 3 zeta z liderem
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #49
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie



    1:59 macie prawdziwego szampana
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik mtm otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    arus22 (20-11-10), Keejdzi (21-11-10)

  12. #50
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał alder Zobacz post
    skoro trwa spór kto pierwszy zrobił łychę, Szkoci i iryjscy mnisi, powiem, że można wpaść do Irlandii do Midelton i napić się świeżego Jamesona. zresztą by być wykwintnym smakoszem to trzeba w tym siedzieć i mieć pojęcie a nie sądzę by ktoś znasz wiedział tak naprawdę co jest 5. na to trza lat doświadczenia a my se możemy wybrzydzać zapominając jak się waliło siarę przed disco za 3 zeta z liderem
    o tak winko za 3,5zł ;)
    dawno nie piłem ;(
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •