Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: plecy - kontuzja

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie plecy - kontuzja

    Witam, no i mam pewien problem. do tej pory nigdy mnie plecy nie bolały, ból zaczął się wczoraj po południu mianowicie po bokach pleców tu gdzie mamy najszerszy (motyle) czułem uciskanie na żębra, taki ból promienisty po obu stronach, myslalem ze po treningu w siatkówkę gdzie bez rozgrzewki przeslismy do gry, w nocy ból mi nie przeszkadzal bo jak leze to go nie czulem, rano bolalo ale jakos przestalo wiec pomyślałem trening trzeba zrobić a że dzis akurat plecy, bol byl minimalny ale teraz gdy zaczalem robic 3serie wiosla przy 5tym powtórzeniu jak mnie scisnelo to masakra. ledwo do kompa doszedlem, teraz tez tak cisnie na zebra masakra, sprobuje jakos dokonczyc wioslo ale hantlami na lawce skosnej moze nie bedzie tak bardzo bolalo bo trening musze skonczyc.

    ciezko opisac ten bol ale moze ktos sie spotkal z czyms takim boł jest bardzo intensywny
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no niestety nie dokoncze treningu bo jak sie schylam to jest jeszcze gorzej. ale zauwazylem dziwna rzecz jak na drązku teraz zawisne to bolu nie czuje w ogole.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Myśle że nie brak rozgrzewki jest powodem , raczej wyszedłeś na powietrze po treningu rozgrzany i zawiało Cie a to spowodowało nerwoból. Ból pochodzi od od mięsni, ścięgien, więzadeł lub stawów międzykręgowych.Pozycja w zwisie lub leżąca powoduje ulge ponieważ kręgosłup w tych pozycjach jest odciążony.Ryzyko powikłań jest niewielkie, dolegliwość raczej uciążliwa ze względu na ból. Teraz jest kilka dni wolnych i niektóre przychodnie sa nieczynne , więc zanim udasz sie do lekarza ja bym proponował zrobić troche przerwy od ćwiczeń, kąpiel rozgrzewająca, masaż jakąś maścią rozgrzewającą jako sportowiec pewnie masz coś na kontuzje, dobry i tani jest Neo Capsiderm lub zwykla końska maść.Nie sądze aby mogło to być coś poważnego związanego z wypadnięciem dysku czy innym urazem kręgosłupa ponieważ prawdopodobnie miałbyś jeszcze inne objawy. Nie mniej jednak jeżeli nie przejdzie przez kilka dni idż do lekarza.Nie przezięb tego. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Sosna91 (11-11-10)

  5. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no na kontuzje nie mam nic bo odpukac do tej poty nie mialem ani jednej, ale masc konśką mam to posmaruje. i masz racje raczej będzie to spowodowane tym że mnie przewialo, wczoraj po treningu siatkówki wyszedłem w koszulce do samochodu i moze to wystarczylo, bol jest silny i uciazliwy ale moze rano troche ustapi miejmy nadzieje.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no spalo sie ciezko bo jednak jak tylko sie ruszylem to bol, teraz wstalem i tez boli jakn ie wiem, posmarowalem mascia konska zobaczymy co bedzie
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •