Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Wątroba, serce, senność, potliwość dłoni i stóp - jak się bronić przed bólami?

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie Wątroba, serce, senność, potliwość dłoni i stóp - jak się bronić przed bólami?

    Witam!

    Wpadł mi kiedyś jakiś artykuł w ręce, że przy ćwiczeniach fizycznych, dobrze od czasu do czasu zadbać o nasze organy wewnętrzne.
    Czy bierzecie coś Panowie regularnie, tak aby wszystko było jak należy i zachować ich funkcjonowanie w należytym porządku, tak aby ich nie uszkodzić? Jak tak to co? :)

    No i takie małe pytanko ode mnie, często źle sypiam, a za dnia odczuwam zmęczenie i znużenie, a mam 19lat!!
    Tak samo nadmiernie pocą mi się dłonie szczególnie, co napewno nie jest komfortowe.
    Polecacie coś na to? :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pusia
    Dołączył
    31-07-09
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    983
    SOG
    559
    Otrzymał : 196 SOGi w 124 postach

    Domyślnie

    recznik, hahaha sorry ale nie moglem sie powstrzymac :)
    Ja nie jestem gruby, ja po prostu walcze z anoreksja :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    a było się jednak powstrzymać, trzeba walczyć ze sobą.

    ____________


    do autora.. też czesto zle sypiam, i odczuwam zmęczenie w dzień, może nie tyle nie moge spać co budzę się co 2-3h, a jak wiadomo pełne regeneracja i uśpienie organizmu wprowadzamy dopiero po ok 3h wiec tej fazy snu mi pewnie brakuje.

    z suplementów próbowalem ale na mnie takie rzeczy nie działają, nie działa kofeina, guarana, tauryna, żeń szenie. ale czasem wezmę, Teraz zażywam energon X1000. i standardowo żadnej rewelacji.
    kolega brał na noc HGH night i mowi ze lepiej mu sie spi, sypiał po 6h i wysypiał się. osobiście nie probowałem.

    co do organów to pomidory na serce, orzechy na mózg, jedz winogorna, brokuły i będzie dobrze,
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Lordunio (05-11-10), Pusia (05-11-10), rushi (09-11-10)

  5. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Pusia dowcip Ci się wyostrzył od tej redukcji wcześniej chyba. :D

    Pocą mi się strasznie dłonie, co przeszkadza przy np MC, bo sztanga się wyślizguje.

    Dokładnie mam sosna tak samo, śpie i co te 2, 3h się budzę.
    Najgorsze jest to, że spać lubię i lubię się wyspać, tylko jak mam wolny dzień potrafię nawet 12h, tylko w tym czasie obudzę się przynajmniej 3-4razy.

    Myślałem o ZMA czy MZB, ale pewnie tak jak mówisz nic to nie da. Zastanowię się nad tym co Twoj kumpel bierze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    tez lubie sie wysypiac i w sobote czy niedziele jesli nie ide nigdzie wieczorem spie po 12h.

    odnosnie ZMA czy MZB to wiesz kazdy reaguje inaczej na suple, na mnie akurat nie działało ale moze na Ciebie podziała, tego nikt wie, Myślę natomiast że nie ma co pakować sie w melatonine.

    do rąk może kup sobie talk?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Myslałem o talku, ale podejrzewam, że pozostali mogliby się troszeczkę denerwować, o to, że smaruje sobie ręce a później sztangę w tym. :D

    Jeszcze gdzieś znalazłem jakiś lek, do stosowania miejscowego na potliwość - może spróbuje.

    ZMA prawdopodobnie kumpel ma na stanie, więc może wypróbuje, jak mi podejdzie to sobie kupie. :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Do sztangi stosuj rękawiczki. Dobry na spocone dłonie jest krem Aquaselin Oceanic , usunie on potliwość, ale odnośnie pozostałych objawów typu znużenie, zmęczenie, słaby sen to zrób podstawowe badania, żelazo, cukier. Dopiero ktoś pytał na forum. Badania to zwykła najprostsza forma aby upewnić sie że w organizmie wszystko gra. Każdy powinien je robić co jakis czas.W wieku 19 lat tego typu objawy sa dosyc pospolite tak więc nie martw sie na zapas ale badania zrób . Jak lekarz będzie zlecał poproś jeszcze na wszelki wypadek o badania na tarczyce aby mieć 100% pewności że jest OK
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    CIASTECZKOWY POTWOR (06-11-10), rozek14 (05-11-10)

  10. #8
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Mam kolegę w narodowej kadrze pływaków,kiedyś gadaliśmy o tym jak trenuje i jak się odzywia i własnie z tymsłąbo bo treningi 2razy dziennie i to o 5rano i 19wieczorem.
    trener kupił im ZMA i mój kumpel i cała drużyna spała po tym jak susły,dużo więcej energii na cały dzień i samopoczucie na +
    z jego opinii wynikało że naprawde dużo osób dobrze reaguje na ten suplement.
    co do potliwości dłoni to jesli jest to na treningu to normalna sprawa,jesli a okrągło to może masz jakies problemy nerwowe?sam kiedy sie stresuje czy denerwuje to sie pocę strasznie,np dzis jak nie mogłem ogarnąc na zajęciach rachunkowości to chciałem zaYebać jakiemuś pajacowi z ławki żeby się rozluźnić:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hermann Zobacz post
    Do sztangi stosuj rękawiczki. Dobry na spocone dłonie jest krem Aquaselin Oceanic , usunie on potliwość, ale odnośnie pozostałych objawów typu znużenie, zmęczenie, słaby sen to zrób podstawowe badania, żelazo, cukier. Dopiero ktoś pytał na forum. Badania to zwykła najprostsza forma aby upewnić sie że w organizmie wszystko gra. Każdy powinien je robić co jakis czas.W wieku 19 lat tego typu objawy sa dosyc pospolite tak więc nie martw sie na zapas ale badania zrób . Jak lekarz będzie zlecał poproś jeszcze na wszelki wypadek o badania na tarczyce aby mieć 100% pewności że jest OK
    Stosuje rękawiczki i nie wiele to pomaga, aczkolwiek, pomaga trochę.
    Potliwość mam od zawsze, od dziecka, mam to niejako wrodzone. ;)
    Czy z tarczycą itp, mogło się coś pozmieniać? Kiedyś miałem badania hormonalne, bodajże w wieku 13 lat i wszystko wtedy było ok. ;)

    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    Mam kolegę w narodowej kadrze pływaków,kiedyś gadaliśmy o tym jak trenuje i jak się odzywia i własnie z tymsłąbo bo treningi 2razy dziennie i to o 5rano i 19wieczorem.
    trener kupił im ZMA i mój kumpel i cała drużyna spała po tym jak susły,dużo więcej energii na cały dzień i samopoczucie na +
    z jego opinii wynikało że naprawde dużo osób dobrze reaguje na ten suplement.
    co do potliwości dłoni to jesli jest to na treningu to normalna sprawa,jesli a okrągło to może masz jakies problemy nerwowe?sam kiedy sie stresuje czy denerwuje to sie pocę strasznie,np dzis jak nie mogłem ogarnąc na zajęciach rachunkowości to chciałem zaYebać jakiemuś pajacowi z ławki żeby się rozluźnić:)
    Jak zachwala to spróbuje. ;)
    Problemy nerwowe mam jak każdy człowiek, mnie tam bardziej ciśnie skacze, żeby wyYebać wykładowcy z majcy, no pajacom z ławek to swoją drogą. :D
    Tak jak mówie mam to cały czas, nie tylko na treningu. ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar CIASTECZKOWY POTWOR
    Dołączył
    23-04-10
    Skąd
    ULICA SEZAMKOWA
    Postów
    130
    SOG
    68
    Otrzymał : 65 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    jak rekawiczki nie pomagaja o kup paski do sztangi
    dziwne ze nie spisz dobrze w tym wieku Nie bierz zadnych lekow na sen wypisanych przez lekarza bo oni lubia isc na skroty
    Sproboj to zma jesli to nie pomoze kup melatonine
    Mozesz tez sprawdzic jak zadziala na ciebie przed snem melisa albo inne ziele tego typu
    ogolnie to nerwosis u ciebie jest z deka rozwiniety
    a o organy wew to sie nie martw same siew naprawiaja te co potrafia czyli watroba a na reszte to nie wiele pomoze poza duza ilascia dobrej wody
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •