Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Leki na przemiane materii ... help !

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar RogerJLB
    Dołączył
    30-08-10
    Postów
    33
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Leki na przemiane materii ... help !

    Witam Was, mó problem jest nastepujacy , opisze od poczatku i bedzie wiaodmo o co chodzi .
    Pisząc wprost , tego roku jakos w lecie stwierdzilem ze trzeba cos ze soba zrobic , wzrost ponad 178 cm , waga w maju 58 kg.. zaczalem chodzic na silke kupilem gainera n-large2 2.7 kg , po 3 tyg brania przyszlo na masie 2 kg , we wrzesniu zaczalem cykl na creatynie monohydrat olimpu (+trzymanie sie diety od maja , ale bardziej szczegolowo od wrzesnia) , teraz mam bialko a za tydzien zaczynam cykl na nitric oxide , ale chodzi o to ze trzymajac sie diety kilka miesiecy dosyc szczegolowo nawet bardzo , i chodzenie na silke juz okolo 5 mies (wczesniej przerwa przez skrecenie kostki) waze okolo 63-64-65 kg , nie moze napisac dokladnie bo strasznie mi sie waha , na kazdej wadze jest inaczej co mnie doprowadza do nerwicy bo kumpli wybija w masie i wadze strasznie , jestem nawet dobrze i tak zbudowany , sila tez niczego sobie 87.5kg na klate np... Ludzie tlumacza mi ze nie moge przytyc przez przemiane materii... a bardzo mi na tym zalezy zeby z 5 kg jeszcze doszlo ... i tak dzis pomyslalem czy moze jest jakis lek , tabletki czy cokolwiek zeby to zmienic , ta przemiane materii zeby zaczac cos tyć... nie chce kupowac gainerow bo zal mi na to pieniedzy, nie mam czasu tego robic a pozatym wiem ze to nic nie da... Bardzo bym prosil o pomoc jesli ktos wie prosze odpisac !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Puknij sie w lep leniuchu i do michy.oczy mi krwawia
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    zwiększ kaloryczność diety
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    to,że kolegom szybko masa przychodzi nie znaczy, że u nich jest lepiej, bo nie wiem o jak szybkim przychodzeniu masy mówisz, ale ja np mogę w tydzień z 10kg zrobić :D to jest masowanie, tylko pytanie czy to byłaby dobra masa?
    wynika, że od maja do listopada (pół roku przytyłeś 6kg) to zakładając że jest to całkiem dobra jakościowo masa to źle? 6kg w 6miechów. Zwiększ kaloryczność diety, bo już masz trochę większe zapotrzebowanie jak nie dasz rady takich dużych posiłków jeść to rozdziel najpierw na 7 mniejszych, co np 2,5h, żołądek się 'rozepcha' i spokojnie będziesz pochłaniał później większe ilości
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    dodaj do diety dużo tłuszczu !
    3...2...1... Start ! ! !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •