Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: Kolejny cyklik

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    [quote="Gonatropin"]Cykl bardzo fajny, powiedz jaki stano zastosujesz ?? dawke susty zacząłbym od 500mg, w srodku 750-1000mg, a skonczył na 500-250mg/tygodniowo.

    Nie stosuj metody piramidkowej to stara metoda wiele od tego czasu bylo juz badan ktore wykazaly bezsens tej metody -stale dawki od poczatku do kaca cyklu!!!
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gonatropin
    Cykl bardzo fajny, powiedz jaki stano zastosujesz
    narazie jeszcze nie stosuje mam obecnie unichema chodz raczej zastosuje zambon.


    Cytat Napisał Gonatropin
    dawke susty zacząłbym od 500mg, w srodku 750-1000mg, a skonczył na 500-250mg/tygodniowo.
    pierwszy tydzień 250 potem po 500mg. nie chce stosować już takich dużych dawek testosteronu w poprzednim cyklu miałem takie dawki a nawet opisze go:

    1 - 6 meta 50 mg dziennie
    1 - 10 boldek 600mg tyg
    1 - 11 test enent 1000mg tyg
    8 - 13 winstrol tabletki 50mg dziennie



    Cytat Napisał Gonatropin
    Powiedz też coś nt. insuliny, humolog R?jak wyglądają posiłki
    dokładnie hR , posiłek ranny po podaniu insy - carbo + jajecznica z 5 białek i 2 całych jaj + 2 banany + odżywka białkowa, po treningu 100g węgli + 50 g białka i później posiłek.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    O kurka.....nie moja liga :oops:
    cyklon?? - wlasciwie to tornado jest!!!!!! hi hi hi

    Startujesz w jakis zawodach??
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Gonatropin
    Dołączył
    23-03-06
    Postów
    104
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał brodawid
    Nie stosuj metody piramidkowej to stara metoda wiele od tego czasu bylo juz badan ktore wykazaly bezsens tej metody -stale dawki od poczatku do kaca cyklu!!!
    To pokaż mi te badania i powiedz jaki jest sens "wypalania" receptorów już w pierwszych tygodniach cyklu stałymi duzymi dawkami ??
    " Champions are made, not born "
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Robienie piramidy nie ma uzasadnionych podstaw!!!. Wprowadzanie androgenów w organizm w małych dawkach i potem zwiększanie nie pomaga organizmowi "przyzwyczaić" się do "obcych" androgenów.
    Tapering tylko wydłuża czas potrzebny do odblokowania osi podwzgórz-przysadka-jądra. Branie małych dawek powoduje zatrzymanie wydzielania LH, często nie dając efektu anabolicznego. Więc jeśli lubisz małe przyrosty i zablokowanie przysadki rób piramidę.!!!!
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Gonatropin
    Dołączył
    23-03-06
    Postów
    104
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Jakie przyzwyczajenie ?? holla, holla, zagalopowałeś się w swiecie artykułów internetowych... nic nie rozumiesz, a mi sie tłumaczyć nie chce, ale zrobie wyjątek.

    Powiedz mi przy przykładowym cyklu zawierajacym stała dawke 500mg zestryfikowanego testeosteronu, powiedzmy cypionate, albo blizej użytku enantate, w którmy momencie przyrost osiągną apogeum i w takim miejscu zostaną ? pytanie nieretoryczne, odpowiedz 5-6tydzień, a co z resztą tygodni ?? a no nic... postępów i tak znaczących już nie będzie i tu jest problem, rozwiazanie ?? pierwsza mozliwa wersja podniesienie dawki od 30 do 50%, druga możliwa wersja dodanie innego srodka, trzecia mozliwa wersja zmiana srodków ma inne, bądz estrów.

    Standardowy schemat wykluczający owy problem:

    Pierwszy tydzień: 250mg/ Tygodniowo - nie ma sensu od razu atakować wysokich dawek bo i tak nie zostaną wykorzystane wpełni, mieśnie potrzebują czasu aby urosnąć, a zapewniam Cię, że dawka 250mg, nawet odliczając wage estru będzie anaboliczna, gdyż średnia wartośc wytwarzania testosteronu w przedziale wiekowym 21-25lat wynosi 50-60mg/tygodniowo. Poza tym znasz osoby, które juz od pierwszego tygodnai cyklu wskakują na max obroty treningowe i dietetyczne ? bo ja nie znam....

    Drugi tydzień: 250mg/ Tygodniowo - dawkę utrzymujemy z wyżej wymienionych względów, poza tym w pierwszych 2-3 tygodniach, nadal jesteśmy wspierani produkcją własnego testosteronu, jest to wartosc spadajaca w kazdym dniu, ale nadal na dość wysokim poziomie.

    Trzeci tydzień - Szósty tydzień: 500mg/ Tygodniowo - przeslismy juz "fazę wstępną" nasza naturalna produkcja testosteronu znajduje się ponizej poziomu morza :wink: czas najwyzszy podkrećic syntetyka, tak aby w dalszym ciagu utrzymywac efekt anaboliczny, dla szczególnie wrazliwych na estrogen, w tym momencie mozna zastosowac armidex, badz proviron dla mniej zamożnych i ciągnac do końca cyklu łacznie z odblokiem.


    Siódmy - dziewiąty tydzień: 750mg/ tygodniowo - 7 tydzień na jednym srodku to jest pułap cięzki do przejścia, gdyż nasza reakcja na wstrzykiwany syntetyk jest już bardzo niewielka, takze w tym momencie najlepszym wyjsciem jest podkręcenie dawki o 50% i utrzymania przez kolejne 3 tygodnie, tak aby wylapac mozliwe jak najwiecej pozytywnych efektów balansujac na pograniczu sajdów(skutku ubocznych)

    Dziesiąty - jedenasty tydziueń: 500mg/ tygodniowo - testosteron kumuluje się, aby wykonać trafny odblok musimy doprowadzic do jak najmniejszego poziomu soku w krwiobiegu, takze schodzimy z dawek, aby odblokowanie było sukcesywne, w przypadku stałej dawki kumulacja po 10 tygodniach jest wysoka, dziewiaty tydzień to swietny moment aby wrzucic jakis typowy "anabolik" który pomoze w koncowej fazie wyzbyć się estrogenu.

    dwunasty-trzynasty tydzień: 250mg/tygodniowo - dawka stanowi pokład andeogenny dla anaboliku, to jest też dobry moment na zaczęcie używania HCG.

    Schodzimy z cyklu odblokowanie robimy po ok. 14stu dniach, nie bedzie to zapewne strzał w "10tke" ale wartosc 8-9 wystarczy aby zrobic skuteczny odblok.

    Pisałem na szybkiego mogło sie pojawic kilka błedów.
    " Champions are made, not born "
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    po pierwsze: Dziekuje za tak obszerna odpowiedz gdyz temat ten interesuje mnie z racji twrania cyklu-bardzo >Jestem zdania ze wiedzy nigdy nie za wiele.
    opisales to w bardzo interesujacy i ciekawy sposob ja owszem wiedze czerpie z internetu i chyba nie ma w tym nic zlego zwzywszy na fakt ze jest to jedyne powszechne zrodlo wiedzy oparte na doswiadczeniach innych uzytkownikow koksu.
    To co opisales jak najbardziej trzyma sie jak najbardziej "kupy" jest jak by nie patrzec logiczne jednak wszystkie te metody przyjmowania koksu sa jedynie doswiadczeniami powiedzial bym bez doswiadczen bo jedynie mozemy wzorowac sie na doznaniach innych jest to nasze jedyne zrodlo wiedzy.pozostaje jeszcze taka kwestia jaka jest nierozwiazana zagadka funkcjonowania ludzkego organizmu choc wszyscy jestesmy podobni ale nie tacy sami dziela nas kody genetyczne ktore decyduja o nas.Mam na mysli ze reakcja kazdego jesdnego "pacjeta "moze i jest po niekad nieprzedywidywalna .Kazdy reaguje na koks inaczej inaczej jest stumulowany inaczej odnotowywuje przyrosty i wlasnie z tad te metody >Ja duzo czytalem na ten temat nie powiem oczywiscie ze polknolem "Bakcyla" ale mam wystarczajaca wiedze zeby rozpoczac cykl reszta jest niewiadoma.Wiec po prostu obserwuje swoj organizm i jego reakcje i stosowalem juz metode piramidki wlacznie ze zmiana koksu i po prostu u mnie powiedzmy ze "Nie dziala" to znaczy ze efekty asolutnie pod zadnym katem nie byly wspolmierne do srodkow na nie wydanych oraz pewnie ciezko sie odbily na zdrowiu
    Wiec ten cykl po roku przerwy stosuje wedlug metody stalych dawek zobaczymy jakie rezultaty osiagne ta metoda jesli beda lepsze to...sam wiesz bede uwazal ja za dobra.

    pozdrawiem
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Aleście naskrobali :mrgreen:


    Osobiście preferuje jeden system jeśli chodzi o piramidki na długich estrach (przyjmując że tygodniowo stosujemy 500mg specyfiku) np:

    1 tydzień 250 mg
    od 2 do 9 tyg 500 mg
    10 tydz 250 mg

    to jest przykład i jest to tylko moje zdanie :wink:
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    no to przykladowo jak bys rozpisal piramidke mojego cyklona 100mety 15szotow omy
    prosze tylo bez dodawania srodkow bo nie zamo]iezam nic dokupywac
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał brodawid
    no to przykladowo jak bys rozpisal piramidke mojego cyklona 100mety 15szotow omy
    prosze tylo bez dodawania srodkow bo nie zamo]iezam nic dokupywac

    tutaj nie ma co rozpisywać:


    meta 20mg dziennie , od począdku cyklu

    oma 250mg co 5 dni , od począdku cyklu


    .
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •