Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Trening na rzeźbe dieta na masę...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Steel92
    Dołączył
    27-10-10
    Wiek
    31
    Postów
    42
    SOG
    7
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na rzeźbe dieta na masę...

    Od kiedy zacząłem ćwiczyć zawsze starałem się tak dobierać ciężar aby podnieść go 6-8 razy. Jednak ostatnio przy podnoszeniu większych ciężarów zacząłem odczuwać lekki ból w stawach barkowych.(rozgrzewka jest ok) Chciałbym abyście wypowiedzieli się co sądzicie o następującym rozwiązaniu..
    Mam zamiar ćwiczyć z cięzarem, który zdołam podnieść 12 razy i co trening próbować zrobić jedno powtórzenie więcej. Gdy dojdę do 15 dołoże obciążenia aby znowu moc podniesc sztangę 12 razy.
    I teraz pytanie czy przy takim treningu (i oczywiście odpowiedniej diecie) da się powiększyć wymiary ciała?

    PS wiem ze powinno stosować się na przemian cykle masa redukcja, ale nie mam zbytnio fatu dlatego chciałbym dalej masować :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    mase czy rzeźbę robisz w kuchni trening jest praktycznie ten sam.mozesz spokojnie tak robić o ile tylko na tyle pozwalają ci warunki sprzetowe,ale lepszym rozwiazaniem bedzie dorzucenie troche kg na gryf i stosowanie ciąglego progresu(wzrostu)ciężaru wtedy mięśnie bedą dobrze reagowały na trening,ale podstawą do budowanie mięśni bedzie dieta
    jesli masz problemy z barkami mozesz zrezygnowac np z sztang a zacząc wykonywac treningi na maszynach i lżejszych hantlach stosowac maści rozgrzewajace i solidna rozgrzewkę,ewentualnie opaski uciskowe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Steel92 (29-10-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •