Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Porada plan ćwiczeń odżywki

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar tetnomus87
    Dołączył
    23-10-10
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Porada plan ćwiczeń odżywki

    Witam jestem tu nowy , co polecacie z odżywek (moge przeznaczyć miesięcznie okoł 150zł ) na początek.. dopiero zaczynam swoją przygode z siłownią i jaki plan ćwiczeń.. Kompletnie nie mam pojęcia i nie wiem który plan do siebie dobrać z tych znajdujących się w internecie.. zalezy mi głównie na górnych partiach mięśni (ręce , plecy , brzuch, barki) nogi wyćwiczone z roweru:)


    czas na trening :7 dni w tygodniu
    budowa: szczupła
    wagA: 96kg
    wzrost: 190
    wiek :23
    sprzęt na siłowni : hankle , ławka, sztanga (ciężarki kolo 130kg)

    a początek kupiłęm kreatyne 1250 z Olimpu i planuje kupić Nitrobolon 2. CO o tym sądzicie?
    W jakich ilościach to "spożywać"
    z góry dzięki za info.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pero
    Dołączył
    18-06-09
    Skąd
    Rbk
    Postów
    124
    SOG
    20
    Otrzymał : 16 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Siema, więc tak-dopiero zaczynasz, to znaczy na ilu treningach już byłeś?JA bym Ci poradził przez pierwszy miesiąc robić ogólnorozwojówke czyli wszystkie ćwiczenia z niewielki ciężarami, żebyś nauczył się techniki by mięśnie jak najlepiej pracowały podczas treningu, potem rozpisz sobie dni treningowe na grupy mięśniowe-ważne, żeby dana grupa nie kolidowała z drugą danego dnia np.robisz biceps to nie łącz go z tricepsem tylko np.z nogami.Rób treningi 3-4 razy w tygodniu nie przekraczając 1 godziny ewentualnie plus kwadrans ze względu na to, że po około 90 minutach w organizmie jest wytwarzany kortyzol-hormon stresu co dla mięśni nie jest dobre.Sam rower Ci nie pomoże-to najwyżej będzie Ci rzeźbić nogi, ale żebyś miał ładne łydki, czterogłowe i inne ćwicz też nogi-wyobraź sobie kolesia który ma zajebistą gorę, a nogi jak patyki-wygląda to co najmniej śmiesznie.Możesz robić np.wykroki z hantlami, przysiady ze sztangą na barach-wszystko masz w podwieszonych w dziale trening.Oblicz swoje zapotrzebowanie na Białko/Węglowodany/Tłuszcze-patrz dział Dieta, jedz 4-5 razy dziennie, ale niewielkie i pełnowartościowe posiłki.Pamiętaj dobra dieta to połowa sukcesu.Co do suplementacji to przez pierwsze 2-3 miesiące nie będziesz nic potrzebował, bo mięśnie na początku mają największą fazę wzrostu.Po tym czasie wrzuć kreatynke mono, co do Nitrobolona to na razie sobie odpuść, lepiej Ci wyjdzie zaczynając od Mono, jak poczujesz, że już na Ciebie nie działa to weź coś lepszego, jednak moim zdaniem już lepiej kupić aminokwasy czy glutaminę.Zażywać według wskazań producenta, olej fazę nasycenia.

    życzę powodzenia, narka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar niewula
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    1,998
    SOG
    409
    Otrzymał : 291 SOGi w 216 postach

    Domyślnie

    narazie zapomnij o odrzywkach , wejdz do dzialu trening i dieta i poczytaj podwieszone tematy na pewno bedziesz juz duzo bardziej kumaty :)
    za odrzywki sie wezniesz w swoim czasie.
    MASA , SIłA ,WYJEBANIE!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •