Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
xxmłodyxx to można być zbyt pewnym siebie? Myślisz że arni nie był zbyt pewny siebie? :p Inna sprawa że on miał podstawy do tego, ale ja nie jestem realistą. Gdybym był, nie przyszło mi do głowy pisanie takich planów, widząc swoje ciało. Jak nie będę liczył na zbyt wiele, to zbyt wiele nie zbuduję.
Chude kości? D: hehe no spoko, całe życie wydawało mi się że jest przeciwnie, ale może masz rację - a kumple tylko żartują nazywając mnie grubokościstym świniakiem :D

Rokita, jak można nie ćwiczyć bez odległego celu? Jedyne co może mi przeszkodzić to: kontuzja uniemożliwiająca bb, dzieciak (wpadka), albo nie wiem, kurwa, wypadek ojca, że bym musiał do roboty iść zarabiać na rodzinę?

Dobra, już nie oceniajcie tych makrocykli, przyszłość pokaże. Myślałem że takie nastawienie nie jest aż tak dziwne, a skoro jest - to mi się robi głupio że mam na chwilę obecną żenującą sylwetkę :D

no tak napisałem....ze tak widac z tego zdjecia...moze tak poprostu widac....A moze masz poprostu samych cienkich kolegów , nie wnikam