Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: jesienna deprecha......... brak chęci na wszystko :(

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie jesienna deprecha......... brak chęci na wszystko :(

    jestem po 2 tyg....... chorobie zjechałem 6 kg tyle ta suka ze mnie wyssała ....teraz ważę 78kg :(
    podczas choroby przyjmowałem kreatynę,Glutaminę...... + jakies jedzenie ale mało tego było miałem strasznie zmulony żołądek

    dzisiaj po raz 1 poszedłem na siłownie i do końca nie wiedziałem co mam zrobić jestem jakiś pozbawiony energii strasznie mało jem ..... non stop flaki zamulone ...... nie odczuwam zbytnio głodu .......... + ten fakt że pracuje fizycznie w zakładzie kamieniarskim ......

    nie wiem co sie zemną dzieje może poradzicie co by zrobić jaki trening zastosować po 2 tyg. przerwie ....... + jakieś papu na rozkręcenie bebechów .........
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Jeżeli przez dwa tygodnie straciłes 6 kg to co sie dziwisz że jesteś osłabiony? Nie wiem co Ci dolegało ale aby organizm powrócił do normalnego funkcjonowania musisz dać mu troche czasu. Rekonwalescencja może trwać troche w zależności od tego na co chorowałeś. Daj sobie troche czasu i spokojna głowa, jeżeli choroba została wyleczona zastosuj jakiś preparat witaminowy, witaminka C, dużo płynów.Nic na siłe .Jestes młody szybko wrócisz do formy bez wmuszania w siebie na siłe jedzenia. Rozkręcaj sie pomału, kręć aero aby poprawić kondycje a apetyt sam wróci. Co do depresji to faktycznie w tej porze roku często sie pojawia szczególnie gdy wiąże sie z jakimiś problemami a w Twoim przypadku chorobą. Nie siegaj po żadne leki. Zaufaj mi, a wiem to z wlasnego doswiadczenia ,że to minie bez interwencji medycznej. Apetyt wróci, chęć do zycia wróci, rozruszasz sie , będzie git. Spójrz optymistycznie w przyszłośc. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    piuras86 (29-09-10)

  4. #3
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    choroba zawsze ciągnie za soba osłabienie.jesli przez dłuższy czas nie przymowałes dużych posiłków i to i teraz musisz stopniowo wracac do nawyków żywieniowych w innym wypadku nie zejdziesz z sedesu.organizm nie przyjmie takiej iosci jedzenia.co do jesiennego doła nie wkręcaj sobie:)trenuj na razie mozesz leciec lekkim fbw jak bedziesz czuł się na silach to wracaj stopniowo do swoich ciężarów.Herman dobrze mówi kręc lekkie aero podkręcisz metabolizm i ssawa wróci.
    pozdro i wracaj do formy!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    piuras86 (29-09-10)

  6. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    jak vchłopaki piszą + dużo witaminy PP, tryptofanu (banany, mleko, orzechy nerkowca).

    Hermann, nie do końca się zgodzę. mówimy albo o depresji albo o stanach depresyjnych. z tego drugiego owszem można wyjść al;e depresja jako choroba to bardzo poważna sprawa. jeśli taki nastrój utrzymuje się 2 tygodnie + to nie zwlekaj i udaj się do lekarza.
    ale całkiem możliwe, że to chwilowe obniżenie nastroju, aero jak najbardziej i pożywne jedzonko.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik alder otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    piuras86 (29-09-10)

  8. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    własnie myslałem nad areo.... jedzenie jak jedzenia jem czesciej ale malutkimi porcjami .... wit c jest glutamine łykam,pije 2x dziennie gainera....

    nie mam takiej deprechy jak myslicie wszystko loooz tyko chęci brak a nie wiem czy dam rade lecieć lekkim treningiem heheheh siła się trzyma ładnie tylko kg i obwody spadły ...... 1,5miesiąca temu skończyłem cykl to te 6 kg to masakrycznie duzo ale i tak to odrobie jeszcze tylko z miesiąc moze 2 i będzie git dzięki za rady co do niektórych sie dostosuje...... i nie będe chodził do lekarza bo jak nawet by mnie palec bolał to by ANTYBIOTYK mi przepisał ;/ .........
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •