Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Pomoc w ustaleniu co najlepsze w mojej sytuacji

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach

    Domyślnie

    Bydrys - marudzisz jak zwykle, he he. Na forum jest prawie wszystko a wciąż te same posty. POMOCY! JESTEM CHUDY! I tak w kółko, a wystarczy uważniej poczytać i gotowe odp znajdą się.
    P.S. "NIE MAM MIĘŚNI, ANI BRZUCHA, ANI BICEPSÓW, TRICEPSÓW, NIC" To mnie rozbawiło :p
    Ostatnio edytowane przez szycha77 ; 06-10-10 o 17:56
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mozzartos
    Dołączył
    22-09-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    AAAAAAAAAAAAAA!! fuck, napisałem właśnie 10 minutowego posta i zawiesił mi się net..!!!;/

    jeszcze raz..-.-

    Jestem, wracam na forum, bo widze, że ten nick nie jest jeszcze aż tak spalony jak myślałem...^^

    Fajnie budrys, że taki w Tobie entuzjazm na myśl o pomocy biednemu saksofoniście:)!

    A teraz kwestia mojego ciała-> Z jednej strony mówicie, żeby zaczynać od treningu fbw i diety na masę. Czytałem jednak w jednym z wątków tego forum o facecie, który też miał małą oponkę na brzuchu jak ja mam, trenował tym sposobem i efekt był taki, że ogólnie się rozrósł, wzmocnił ale oponka nadal była. Mało tego, urosła trochę bardziej, po prostu, zamiast spalić ten tłuszcz, stało się coś odwrotnego, odłożyło się go więcej. Pod spodem oczywiście pojawiły się mięśnie, ale co z tego... nie chciałbym takiej historii napisać o sobie za miesiąc czy dwa.


    Ogólnie mam dwie myśli. Najpierw schudnąć robiąc ćwiczenia tylko na chudnięcie, co zajmie mi np. 2 miesiace, a potem dopiero bawić się w treningi siłowe z przyrostem na masę. Mogę też zacząć ćwiczyć w taki sposób, żeby chudnąć jednocześnie wzmacniając cały organizm i budować sylwetkę. Ale musiałbym być w 100% pewien, że to co robię robię dobrze i że da mi to efekty.

    Kolejna kwestia, dieta, suplementy itd. Wiem, że z suplementów na początek mogę pokusić się o białko, które dobrze wpływa bodajże na rozrost mięśni. Ale jak mam je brać? W jakich ilościach? Bo przecież to jest uzaleznione od mojej wagi, od diety, którą miałbym stosować. A czym jest dobra dieta? Pisałem w poprzednim poście, że śpię i jem nieregularnie, zazwyczaj kebaba, bułkę itd. na mieście... Mogę to trochę zmienić ale nie mając nigdy kontaktu z dietami nie ustalę sobie nawet w 10% dobrej dla mnie diety , jest to nierealne. Z kolei dietetyki też studiować nie zamierzam...


    Ostatnia kwestia to sam trening. W tygodniu będę mógł ćwiczyć maksymalnie 2, 3 razy w tygodniu. Jak mam ćwiczyć? Mogę znaleźć na forum czy w necie przykładowy trening, przykładową ilość serii i typy ćwiczeń ale to bezsens... Przecież każdy jest wyjątkowy, indywidualny, inny. Zakładam, że nie każdy początkujący ma małą oponkę, poza tym jest chudy, no i, to najzabawniejszy fragment, nie ma mięśni, bicepsów i tricepsów.... A nawet jak już będę znał serię i ćwiczenia to kiedy mam je zmienić, zwiększyć obciążenie albo ilość powtórzeń?


    Uważam, że żeby mieć efekty trzeba mieć świadomość swojego ciała, procesów w nim zachodzących i potrzeb jakie ma, żeby coś tam (w tym wypadku umięśnienie) się zmieniało.Ja ich nie mam, nie jestem dietetykiem, prywatnym opiekunem Pudziana też nie zostanę(swoją drogą to też ciekawe, że rok temu ważąc 30kg więcej był słabszy niż teraz, bo miał dupnego trenera, więc tym bardziej nie wyobrażam sobie siebie robiącego wszystko dobrze i samemu) dlatego proszę Was o radę. Szukanie szczątkowych informacji i zbieranie ich w całość na podstawie innych przypadków jest zabawą. Nie mam dużo czasu w tygodniu na siłownię dlatego od razu chcę wszystko robić dobrze i mieć efekty najszybciej jak się tylko da. Być może powinienem wynająć osobistego trenera, który wszystko powyższe zrobiłby dla mnie ale najzwyczajniej w świecie nie mam na to kasy.

    Nooo... rozpisałem się trochę^^ Ciekawe czy ktoś dotrwał. Niemniej jednak dodałem kilka grubszych kresek w szkicu opisującym mnie i moje zamiary 'siłowe' ^^

    To co, tym razem też pomożecie;>? ... saksofoniście;P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    aa, tam osobisty trener... na hooj;) za Ciebie ćwiczył nie będzie. Ewentualnie weź ze sobą na siłke jakiegoś ziomka, TYLKO UWAŻAJ !!!! BO KIEDY ON SIE WYKRUSZY TO I CIEBIE SKUSI DO ZŁEGO -- > nie daj się ;) a dopóki będzie z tobą chodził na pakernie to może Ci pmóc przy niektórych ćwiczeniach (i trener do pomocy z głowy...)

    Poza tym wydaje mi się Mocart, że troche panikujesz... Tu koniecznie chcesz chudnąć, tu wyrobić się w masie mięśniowej, a czas leci... Kiedy napisałeś pierwszego posta??
    -no widzisz?? -mogłeś już zacząć siłke od tamtego czasu...

    Moja rada taka: nie masz zbyt dużej wagi więc jeśli Twoja dziewczyna nie łapie cie nagminnie za sadełko przymuszając żebyś je zrzucił, to najpierw weź się za budowanie masy ! potem podrzeźbimy. ;)

    -znaczy "potem" czyli pewnie nie wcześniej niż za rok... ale przecież to siłownia, tu na efekty trzeba poczekać.
    Narazie odpowiedz se na pytanie: wchodzisz w to czy rezygnujesz?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mozzartos
    Dołączył
    22-09-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ok, na początek. Tak,wchodzę w to->

    co do osobistego trenera to chodziło mi bardziej o kogoś na sam początek,na pierwszy trening, kto mi powie wszystko co i jak;]


    Mam prośbę, zamiast mocart, niech będzie mozzart, dziękuję;) moje małe zboczenie->

    nie chodzi o to, że czas leci tylko jak już zacznę to chcę to robić efektywnie ;] a na siłkę i tak czekałem do początku października, jak będę mógł ustawić plan na stałe.

    Dziewczyny nie mam, dziś mnie zostawiła->

    No ok, to konkrety, co najpierw, budowanie masy, tak?
    Ostatnio edytowane przez mozzartos ; 08-10-10 o 00:13
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mozzartos
    Dołączył
    22-09-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    odpiszecie coś;>?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Pytania ponumerowane w punktach, krótko i na temat to postaram sie pomóc .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mozzartos
    Dołączył
    22-09-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    1. jaki zestaw powinienem zacząć ćwiczyć?
    2. jak dostosować ilość powtórzeń i serii?
    3. czy odstęp 3, 4 dni pomiędzy treningami będzie lepszy niż dwa dni pod rząd i przerwa 5 dni?
    4. na jakiej zasadzie brać białko, kiedy i ile? tylko w dniu ćwiczeń?
    5. czy ktoś z was mógłby poświęcić mi kilka minut i podać kilka szczegółów dotyczących diety, na co powinienem zwrócić uwagę, co jeść, z czego zrezygnować itd.?
    6. czy godzina aktywnego ćwiczenia na siłowni to wystarczająco czy potrzeba półtorej? słyszałem o dwóch opcjach->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach
    Ostatnio edytowane przez szycha77 ; 13-10-10 o 09:28
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mozzartos
    Dołączył
    22-09-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dzięki;] w razie wątpliwości będę pytał->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •