Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Trening z priorytetem.

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    a dlaczego nie?
    czy uważasz że łapy są aż takie ważne żeby je stawiać przez dwa,trzy czy cztery miechy ponad plecy, nogi czy klate/barki ? bo ja jednak uważam, że są ćwiczenia na wcześniej wymienione partię dzięki którym łapy i tak będą rosnąć dzięki dobrej diecie, a w odwrotną stronę to już nie działa, bo robiąc bica nie zrobisz pleców [wyjątek jak robisz podciąganie wąsko(świetnie ćwiczenie swoją drogą na bicepsy) trochę plecy można ruszyć]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    a dlaczego nie?
    czy uważasz że łapy są aż takie ważne żeby je stawiać przez dwa,trzy czy cztery miechy ponad plecy, nogi czy klate/barki ? bo ja jednak uważam, że są ćwiczenia na wcześniej wymienione partię dzięki którym łapy i tak będą rosnąć dzięki dobrej diecie, a w odwrotną stronę to już nie działa, bo robiąc bica nie zrobisz pleców [wyjątek jak robisz podciąganie wąsko(świetnie ćwiczenie swoją drogą na bicepsy) trochę plecy można ruszyć]
    A dlaczego tak? Dlaczego 6, a nie 4? Nie oczekuję merytorycznej argumentacji, bo takiej nie ma.
    Uważam, że jeśli komuś łapy rosną wolniej niż inne partie, to może je robić 2 razy w tygodniu cały czas, dopóki nie uzyska danej proporcji. Każdy z nas ma partie, które mu "rosną" lepiej i gorzej... chodzi bardziej o wyczucie jakich właściwych bodźców użyć, aby to rosło wszystko proporcjonalnie. Sam mam kumpla, który robił armageddon przez ponad 6 miechów i łapy mu wreszcie osiągneły przyzwoite rozmiary w porównaniu do reszty partii.

    Jest masa ludzi, którzy robią plecy po bicepsie i nie narzekają na przyrosty. W tym sporcie nie ma SZTYWNYCH zasad, że barków nie robimy po klacie, bicepsa przed plecami czy inne pierdoły. Robisz to co na Ciebie działa i w taki sposób, aby wszystko było proporcjonalnie rozrośnięte.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik D3 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    ///M (18-09-10)

  4. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    W tym sporcie nie ma SZTYWNYCH zasad, że barków nie robimy po klacie,
    Tak na marginesie miałem teraz taki plan ze właśnie klata i barki w ten sam dzień i barki po klacie robiłem i na rośniecie nie narzekałem :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    hcooopy kuka wodna powiem tak:
    sztywnych zasad nie ma w tym sporcie to kazdy wie najlepszym przykladem jest moja skromna osoba która obecnie opiuje swoje zmagania ze złomem i ma rezultaty jakie w relacji widac heh

    dobra oprócz reklamy relacji chciał by powiedzieć ze o ile nie ma sztywnych zasad na to ja polączyc partię to faktem jest ze najwięcej hormonu wzrostu i teścia wydziela aię podczas cwiczen złożonych dlatego sa tak bardzo polecane w czasie robienia masy.jesli zrobimy wieksza partię mieśni pierwszą i to w złożonym cwiczeniu np WL bedziemy mieli wieksze korzysci niż np z wyciksania hantli na barki prosta sprawa.i nie chodzi juz o to że mamy priorytet na np barki ale o to ile podczas pierwszej serii wycisniemy z wiekszej ilości włokien i jak to przełoży się na wydzielanie np hormonu wzrostu.
    mówiąc krótko po tym jak ktoś pozna swoj organizm moze pokusić się o trenowanie mniejszych partii jako pierwszych ale jesli ktos nie wie co tak naprawde na niego dzial niech trzyma się tego co sprawdzone a nie jedzie splitem np 6tygodni i nie ma rezultatów a czas już stracony.

    ps Daniel poprawiałes to co dostaleś?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Tak poprawiłem.Plan już wydrukowany i idę wieszać go na siłownie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •