Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Temat: Przestrzeganie diety - dyskusja

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    oki dzieki za konkretne wypowiedzi panowie :)
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    ja nigdy nie liczę kalorii i liczyć raczej nie będę. starałem się unikać zbędnych syfowych szam ale ja najbardziej więcej niż raz w tygodniu chińszczyzna, kebab a nawet otwarty bufet chiński gdzie płacisz raz a żresz do oporu. po prostu trza wiedzieć kiedy i gdzie i co ;] osatnio np wpieprzam dużo słodyczy typu kinder bueno czy zwykłe kinderki. wczoraj zjadłem cały słoik nutelli czyli jakieś 2000 kcal. to wynik tego, że na redukcji nie wiedziałem co to czekolada a łasuchem jestem od zawsze.

    nigdy nie przestrzegałem przesadnie diety. a jednak już 15kg udało się smalcu zbić.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał alder Zobacz post
    ja nigdy nie liczę kalorii i liczyć raczej nie będę. starałem się unikać zbędnych syfowych szam ale ja najbardziej więcej niż raz w tygodniu chińszczyzna, kebab a nawet otwarty bufet chiński gdzie płacisz raz a żresz do oporu. po prostu trza wiedzieć kiedy i gdzie i co ;] osatnio np wpieprzam dużo słodyczy typu kinder bueno czy zwykłe kinderki. wczoraj zjadłem cały słoik nutelli czyli jakieś 2000 kcal. to wynik tego, że na redukcji nie wiedziałem co to czekolada a łasuchem jestem od zawsze.

    nigdy nie przestrzegałem przesadnie diety. a jednak już 15kg udało się smalcu zbić.

    czesto aeroby robiłes?
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Bez odpowiedniego treningu dieta nic nie da. Bez dobrego zarcia trening nic nie da. Jak masz nadwage to chyba wiadomo na co mozna sobie pozwolic. Jak jestes chudzielcem to taka pizze spalisz zanim dojdziesz do 4 kawalka. Jezeli jestes zawodowcem to martwisz sie takimi duperelami, jezeli robisz to rekreacyjnie, to chuj wykladasz na takie rzeczy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik pure otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    arus22 (21-09-10), breku (10-03-11), D3 (17-09-10), fallenursus (17-09-10)

  6. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hans87 Zobacz post
    czesto aeroby robiłes?
    szczerze ? tylko kwadrans po siłowym czyli 3x15 min w tygodniu. czaaaaaaaasem między treningami ale to bez reguły. na palcach bym policzył. czyli pewnie gdybym się za to wówczas wziął to wyniki by były lepsze.


    np. od paru dni mam totalnie wyjebane na dietę. właśnie jem nocną pizzę popijając colą (baaardzo długo takiego chujowego śniadania nie jadłem). w nocy poszedł liter łiskacza z kolawką i w ciul pizzy. oczywiście nie polecam tego nikomu bo lepiej dbać od dietę ale to dlatego, że idzie jesień i biorę się za siebie a jak wiemy takie grzeszki mobilizują ;]

    generalnie również znam ludzi co mają totalnie wywalone na szamę a wyglądają jakby siedzieli 15 godzin na dobę szykując skrupulatnie szamę
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał alder Zobacz post
    szczerze ? tylko kwadrans po siłowym czyli 3x15 min w tygodniu. czaaaaaaaasem między treningami ale to bez reguły. na palcach bym policzył. czyli pewnie gdybym się za to wówczas wziął to wyniki by były lepsze.


    np. od paru dni mam totalnie wyjebane na dietę. właśnie jem nocną pizzę popijając colą (baaardzo długo takiego chujowego śniadania nie jadłem). w nocy poszedł liter łiskacza z kolawką i w ciul pizzy. oczywiście nie polecam tego nikomu bo lepiej dbać od dietę ale to dlatego, że idzie jesień i biorę się za siebie a jak wiemy takie grzeszki mobilizują ;]

    generalnie również znam ludzi co mają totalnie wywalone na szamę a wyglądają jakby siedzieli 15 godzin na dobę szykując skrupulatnie szamę
    no takie osoby przewaznie maja szybkie spalanie i budowe ekto albo mezomorfika.... czyli genetyka im sprzyja. Ja niestety tak nie mam :)
    Alder, rozumiem ze aktualnie masz oponke, bo z takiego stylu odzywiania raczej ciezko o plaski brzuszek... no chyba ze jestes ekto albo mezomorfik :)
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    nie wiem co ja jestem. zawsze byłem chudziną, chude kości, szkielet.

    teraz,, hmm w koszulce mam płaski brzuch, nic nie odstaje ale jeszcze trochę jest. 92cm przy wzroście 187. a było jakoś 108. żeby wyglądać dobrze na plaży to jeszcze muszę coś zrzucić ale na w porównaniu do tego co było to każdy mówi, że wyglądam chudziutko, aż dziwnie no i młodziej ;]

    aha, ja ogólnie pilnuję co i ile jadam, tylko ostatnio szaleję ;]
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiechu Zobacz post
    nie mial diety chyba,ze ty lepiej wiesz niz ja czy moj ojciec:)
    Ale miał saa chyba ,ze dużo tłuszczu i wody w tym 53 załapał ;)

    ---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

    Cytat Napisał pure Zobacz post
    Bez odpowiedniego treningu dieta nic nie da. Bez dobrego zarcia trening nic nie da.
    Fixed: bez treningu dieta da praktycznie zero. Bez diety ,ale trenując można się rozbudować,a dietą możesz ten proces przyśpieszyć i polepszyć efekt jakościowy.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Alder: wysoki jestes wiec te 92 cm w pasie zle pewnie nie wygląda (chyba ze chodzi ci o 92 kg) :). Z tego co piszesz stawiałbym, ze masz budowe "mezo" :)

    kowalx: nawet jak nie cwiczysz i trzymasz ujemny bilans kaloryczny to i tak waga bedzie szla w dół, ale co to za chudniecie bez sporu. Co do treningu bez diety, to racja ze dzieki odpowiedniemy treningowi mozna sie wyrobic, a dieta polepsza i przyspiesza efekty...ale fakt, ze jak sie trenuje i żre byle co to mimo, ze bedzie sie mialo wykształconą muskulature, to i tak bedzie wszystko psuł wystawiony "bęben". Kijowo to wygląda:) przynajmniej u mnie. Bo ja przy wzrocie 173 cm wzrostu, wadze 81 kg, mam 93 cm w pasie. Fakt, ze nie ćwicze juz od 3.5 miecha przez licencjat, który nie dawno obronilem. Od października biorę sie konkretnie za siebie! :)
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    [/COLOR]
    Fixed: bez treningu dieta da praktycznie zero. Bez diety ,ale trenując można się rozbudować,a dietą możesz ten proces przyśpieszyć i polepszyć efekt jakościowy.
    Znam, jak zapewne kazdy z nas, ludzi ktorzy nie maja zadnej diety a sa bardzo dobrze zbudowani i do tego silni. U mnie na silowni temat dieta to wsrod 80% osob jakas abstrakcja, jedza co im sie podoba a alkohol raz w tygodniu to normalka (m. in. Ja - w kazdy jeden dzien weekendu pije pare piwek). Mam kolezke ktory kiedys tam mial fazke na jakies diety, obecnie nawet zadnych supli nie je, chodzi 5 razy w tygodniu na silke na ktorej spedza od 2-4 godzin 8) pare razy w tygodniu strzeli z wieczora 2 czy 3 piwka, ma 180cm wzrostu, wazy 98kg, 49cm w bicu, 160kg na klate bez problemu, ostatnio stwierdzil, ze musi zmienic silke, bo tu hantle tylko do 55kg a to juz za malo :D fakt, "staz" to jakies 8 lat, no ale spadkow nie ma zadnych... co do cwiczen bez diety to wedlug mnie raczej idzie w kierunku polepszenia definicji miesnia, na jakies konkretne przyrosty raczej nie ma szans.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •