Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Unidox solutab

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie Unidox solutab

    witam panowie, pare pytan. Zacząłem kuracje tym antybiotykiem, bede go przyjmowal przez najblizsze pare miesiecy, aktualnie stala dawka pol tabletki dziennie. Jak ma sie to do supli, no-boosterow aminokwasow, roznych suplementow pro-zdrowotnych. Czy jest jakas dobra osłona na zołądek?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Przy doxycylinie niech Ci nie przyjdzie do głowy iść do solarium bo dostaniesz trwałych przebarwień. Generalnie to unikaj słońca bo z dawki wnioskuje że masz jakieś problemy ze skórą , pewnie trądzik. Kup sobie w aptece za pare zł Probiolac Plus i bierz 1 tabletke dziennie jest to osłona na zołądek. Możesz tez kupić zamiast tego Lakcid albo Lacidofil , farmaceuta doradzi Ci coś taniego i skutecznego ale ja stawiałbym na Probiolac. Co do długości kuracji to sam ocenisz wyniki ale ja sądze że 12 tygodni w zupełności wystarczy. W trakcie kuracji nie bierz żadnych preparatów zawierających żelazo. Możesz kupić coś na osłone wątroby bo lek ma wpływ na wątrobe i nerki ale taka dawka przy dużej ilości pitej wody nie wyrządzi Ci krzywdy. Nie używaj żadnych leków zobojętniających kwas żoładkowy tzn nie bierz nic na zgage. Suplementy nie powinny miec negatywnego wpływu na Twoje samopoczucie ani nie zaburzą działania leku. W pierwszych dniach może Cie delikatnie mulić ale nie przejmuj sie tym , przejdzie to normalna reakcja. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    seras666 (16-09-10)

  4. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    brałem przez zaledwie 7dni po 1tabletce, tylko tyle mi wypisał derma, stosuje sie je dłuzej i to znacznie, tak jak pisales kilka miesiecy. ja zrezygnowalem bo wiem ze te antybiotyki w 99% pomogą Ci tylko jak bedziesz brał, jedyny + jest taki ze jest stosunkowo tani. przez te 7dni akurat tak mi wypadło ze byłem 2x w solarium, u mnie nie wywołało to żadnych trwałych przebarwień, wszystko ładnie znikneło. po odstawieniu był większy nawrót jak to bywa bo takich antybiotykach, dlatego wiecej tego typu środków nie bede stosował.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    seras666 (16-09-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •