Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Temat: Życie to walka... - DT Mariusz

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Mariusz.
    Dołączył
    15-09-10
    Postów
    32
    SOG
    1
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie Życie to walka... - DT Mariusz

    Cześć wszystkim!

    Trochę historii:
    Moja przygoda z siłownią zaczęła się kilka lat temu, lecz była to około 2 miesięczna zajawka. Wcześniej chodziłem także na sztuki walki typu kickboxing. Na poważniej z tematem ruszyłem na przełomie 2009 i 2010 roku. Od grudnia trenowałem sztuki walki. Od stycznia ruszyłem z siłownią i dietą. Prym zaczęła wieść siłownia, dlatego też w lutym odpuściłem SW. Wszystko na dość znośnym poziomie trwało do wakacji. W kwietniu był jeszcze miesięczny epizod SW. Jednak wszystko przerwała kontuzja (miałem problem ze stawami w kolanach, ponieważ je przeciążyłem(?) i miałem kłopoty ze zwykłym chodzeniem).

    Wchodzimy w teraźniejszość:
    Moim celem była masa + ogarnięcie sztuk walki. Efekty były różne. Wszystko szło do przodu, lecz z uwagi na dość imprezowy tryb życia przelało się trochę alkoholu co spowolniło efekty. W wakacje w całości odpuściłem temat ćwiczeń i diety z uwagi na chęć odpoczynku i lekkie problemy z ogarnięcie tematu (tak to sobie przynajmniej tłumaczę, bo dla chcącego nic trudnego...). Efekty? Brzuszek i lekki spadek masy. Przy bieżących ćwiczeniach przed wakacjami miałem także zbędne kilogramy spowodowany trochę zbyt kaloryczną dietą.

    Obecne czasy:
    Do ćwiczeń postanowiłem wrócić we wrześniu. Jednak nie wiedziałem czy będzie to siłownia czy SW. Co raz częstsze komentarze o moim brzuszku (głównie z uwagi, że w przeszłości byłem zawsze szczupły) dały mi do myślenia i wrzesień postanowiłem przeznaczyć na redukcję. Efekty widać, nie da się ukryć. Dokładnie nie wiem jak wygląda to na wadzę, ale wkrótce wkleję porównanie, bo mam małe archiwum, jednak chciałbym sprawdzić na tej samej wadze.

    Ogólnie o sobie:
    Mam 21 lat, około 183 cm wzrostu, a waga waha się w okolicach 80 kg.

    Plany na najbliższy czas:
    - Od 1 września do około 25 września - redukcja z pomocą spalacza Olimpu Thermo Speed Extreme. Resztę ewentualnych zbędnych kilogramów będę niszczył w dalszym okresie. W tym okresie biegałem (raczej odpuszczam, ze względu na brak odpowiedniego obuwia, które dawałoby mi komfort biegania - a na miesiąc nie opłaca mi się kupować nowych butów do biegania), a obecnie jeżdżę na rowerze. Ile? Różnie. Od tej pory na bieżąco będę wpisywał dane na forum.
    - Od około tego 25 września zaczynam trening na masę + ewentualnie SW (lub na odwrót? nie wiem na co postawię większy nacisk). Ciężko mi się ostatecznie zdecydować jak podzielić czas, bo mam ochotę na jedno i drugie - jednak dziewczyna i zajęcia na uczelni też wymagają poświęcenia czasu. Jak będzie - życie pokaże.

    Fotki, wymiary, plany, dieta:
    Wszystko wrzucę po zakończeniu okresu redukcji, ponieważ głównym moim celem jest masa. Od około 25 września wszystko się zacznie, więc od tej pory będziemy sprawdzać i mierzyć efekty. Niedługo pochwalę się różnicą w kilogramach


    TRZYMAJCIE KCIUKI - Zapraszam do zagląda, pytania, komentowania. Wasza aktywność mnie nakręci!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Mariusz. otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Someone (16-09-10)

  3. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    No to dawaj kurwa Mariusz .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik mtm otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Keejdzi (27-09-10), Pioter1994 (20-09-10)

  5. #3
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz. Zobacz post
    W tym okresie biegałem (raczej odpuszczam, ze względu na brak odpowiedniego obuwia, które dawałoby mi komfort biegania - a na miesiąc nie opłaca mi się kupować nowych butów do biegania), [/SIZE]
    słaby wstęp ;]

    ale życze powodzenia,będę zaglądał!pozdro!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #4
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Jedziesz mariusz! :D
    Też miałem taki sam problem z wyborem. Idzie to jakoś połączyć, jednak priorytet musisz ustalić :).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Bull2
    Dołączył
    11-12-08
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    1,155
    SOG
    122
    Otrzymał : 121 SOGi w 93 postach

    Domyślnie

    albo jak juz umiesz cos ze sztuk to powies worek i rob to co na treningach ;) Znajomy tak robil jak nie mial pieniedzy na zaplate sztuk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    fail do skasowania post:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Mariusz.
    Dołączył
    15-09-10
    Postów
    32
    SOG
    1
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    16 września - #1

    Dzień nie treningowy z powodu dużego natłoku obowiązków na uczelni + spotkania z dziewczyną. Z dziewczyną nie widziałem się od ponad tygodnie i potwierdziły się moje przypuszczenia. Od razu zobaczyła efekty mojego schudnięcia, aż się za głowę złapała co ja ze sobą zrobiłem. Dało mi to sporo do myślenia i postanowiłem ograniczyć trochę spalacz, albo go nawet odstawić (na dniach wyjdzie, będę to opisywał na bieżąco). Do tej pory stosowałem go na zasadzie 30 minut przed śniadaniem jedną sztukę oraz dwie sztuki 40 minut przed obiadem.

    7.30 - 1 sztuka spalacza OLIMP Thermo Speed Extreme
    8.00 - 3 sztuki jaj sadzonych
    11.00 - 1 x pieczywo z mąki pszennej (paluch) + masło + pasta jajeczna +mix warzywny
    14.30 - 2 sztuki spalacza OLIMP Thermo Speed Extreme
    15.15 - pizza :<
    19.15 - 2 x pieczywo razowe, masło, szynka, warzywa


    Od jutra zaczynam ABSII. Trening na siłowni (masa) od przyszłego tygodnia.

    ---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    słaby wstęp ;]
    Jak widać po moim ostatnim poście, nie taki słaby, ponieważ już muszę rezygnować z aerobów po około pół miesiąca z powodu wystarczających efektów :)

    Cytat Napisał Wiki Zobacz post
    Jedziesz mariusz! :D
    Też miałem taki sam problem z wyborem. Idzie to jakoś połączyć, jednak priorytet musisz ustalić :).
    Znasz więc mój problem. Najgorsze, że każdy mówi co innego i nie wiadomo czyją opinią się sugerować :-).

    Cytat Napisał Bull2 Zobacz post
    albo jak juz umiesz cos ze sztuk to powies worek i rob to co na treningach ;) Znajomy tak robil jak nie mial pieniedzy na zaplate sztuk
    Sam od siebie nie jestem wstanie wymagać tyle co trener. Pewne doświadczenie mam, ale popełniam błędy, które jednak bez pomocy trenera nie mogą być skorygowane
    Ostatnio edytowane przez Mariusz. ; 17-09-10 o 13:47
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    chodziło mi o te buty:)
    dieta kuleje mam nadzieję że sie rozkręcisz!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Słabo to jakoś mi wygląda .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Mariusz.
    Dołączył
    15-09-10
    Postów
    32
    SOG
    1
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    18 / 19 / 20 / 21 września
    Ostatnio cisza w moim temacie, ale powód jest tylko jeden - jestem chory. Ćwiczenia odstawione, dieta na poziomie nijakim z powodu braku apetytu. Mam nadzieję, że od środy ruszę z tematem, na jakimś chociaż podstawowym poziomie. Będę pisał na bieżąco :-).


    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    chodziło mi o te buty:)
    dieta kuleje mam nadzieję że sie rozkręcisz!
    Zrozumiałem z butami :-). Chodziło mi o fakt, że po okresie pół miesiąca aerobów już ich nie potrzebowałem, więc tylko nie potrzebnie bym wydał pieniądze na buty ;). Z dietą faktycznie dałem dupy, ale jak mówię przy redukcji nie mam takiej spinki.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz. ; 20-09-10 o 19:41
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •