Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Problem...

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar maciej01035
    Dołączył
    11-05-10
    Skąd
    Pomorskie
    Wiek
    29
    Postów
    86
    SOG
    9
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie Problem...

    Mam problem. Otóż, ćwicze na siłowni od ok. 4 miesięcy. Na początku czyli przez pierwsze 3 miesiące widziałem piorunujace efekty. Wyrzeźbiona klata, ładny kaloryfer, większy biceps. Ale od ok. miesiąca mam wrażenie, że stoje w miejscu. Nawet nie podnosze już coraz wiecej na klate (przez pierwsze 3 miesiące polepszalem sie około 5kg na 3 tygodnie). Nie wiem co sie dzieje. Czuje, że doszedłem do pewnego stopnia i stoję w miejscu. Za około miesiąc zamierzam zacząć Brać kreatyne. Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o mój wiek to za 4 miechy skoncze 16 lat. Mam 175cm wzrostu i 63kg. Moja dieta polega na tym, że staram sie jeść duzo. jeśli chodzi o rodzaj jedzienia no to to co jest w lodówce ;-) Doradźcie mi coś, żebym czuł, że znowu sie pnę do góry :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyOverdriveTagger First Class
    Avatar PucuLeg
    Dołączył
    12-07-10
    Skąd
    Legionowo, 10-piętrowiec (tak w sumie to ma 11 pięter)
    Wiek
    30
    Postów
    539
    SOG
    55
    Otrzymał : 38 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    Kazdy ma chwilowy zastoj po tym jak zaczal cwiczyc, najwidoczniej wyczerpales juz swoje zasoby, miesnie pokazaly w pewnym stopniu na co je stac i teraz trzeba po prostu te miesnie budowac. Czyli ciezki trening i dieta :) Poczytaj o dietach, moze na forum znajdziesz jakas fajna dla siebie. Jesli nie zawsze mozesz poprosic kogos zeby pomogl CI ja napisac. Silownia to nie jest sport na miesiace... Na niektore upragnione cele pracuje sie latami. Pracuj ciezko na silowni, dawaj z siebie wszystko, odzywiaj sie madrze a efekty beda na 100%, wizualne tak jak i silowe. Powodzenia. Co do krety, nie mam pojecia, ja osobiscie cwicze juz rok i do tej pory lecialem na samych dietach, efekty sa, jestem zadowolony ze swojego wygladu jak i sily. Poki co proponuje CI zebys cwiczyl bez supli. Wiem ze zaraz ktos mnie zjedzie i napisze ze mozesz od razu zaczac od niewiadomo czego. Ale ja Ci tak mowie poniewaz wiem z wlasnego doswiadczenia ze jak wypracujesz sobie cos sam, swoja ciezka praca i silna wola, to Twoje szczescie z osiagnietego celu bedzie wieksze. Ja z moimi kolegami ktorzy przyszli dopiero co na silownie poszedlem na taki kompromis: podniesiesz swoja wage w wyciskaniu lezac to bierz co chcesz. Moze tez na to pojdziesz? ;p
    Kurczak, tuńczyk, kreatyna zrobią ze mnie s********* ];->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik PucuLeg otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    maciej01035 (13-09-10)

  4. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar maciej01035
    Dołączył
    11-05-10
    Skąd
    Pomorskie
    Wiek
    29
    Postów
    86
    SOG
    9
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dzięki, naprawde wyczerpująca i mądra wypowiedź. Podbudowałeś mnie stary :) Dzieki za rady. Na razie bede jeszcze jechał bez supli. A co do ostatniego Twojego zdania... jest problem bo ja waże 63kg a wyciskam na ławce poziomej 80kg :-) ale dzieki, postaram jechac dalej tak jak dotychczas. Może zaczne robic sobie pomiary ciala, jeśli bedą rosnąć co jakiś czas to na pewno mnie to podbuduje :-) jeszcze raz wielkie dzieki ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyOverdriveTagger First Class
    Avatar PucuLeg
    Dołączył
    12-07-10
    Skąd
    Legionowo, 10-piętrowiec (tak w sumie to ma 11 pięter)
    Wiek
    30
    Postów
    539
    SOG
    55
    Otrzymał : 38 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    A no tego nie przewidzailem... W takim razie gratulacje. 20kg wiecej niz wazysz po 4 miesiacach to dobry wynik ;] Co do supli, to tylko Twoja decyzja czy bedziesz je bral czy nie. Poza tym pamietaj, suplementy to tylko dodatek do diety, sama dieta tez mozna zdzialac na prawde duzo :] A z tymi pomiarami to nie glupi pomysl, mozesz tez zrobic sobie kilka zdjec, przechowac je gdzies a np za 3-4 miesiace zrobic nowe i porownac fotki. ZObaczysz ze nawet w tak krotkim czasie bardzo sie zmieniles :p
    Ostatnio edytowane przez PucuLeg ; 13-09-10 o 22:58
    Kurczak, tuńczyk, kreatyna zrobią ze mnie s********* ];->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik PucuLeg otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    maciej01035 (14-09-10)

  7. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar maciej01035
    Dołączył
    11-05-10
    Skąd
    Pomorskie
    Wiek
    29
    Postów
    86
    SOG
    9
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    mam już kilka fotek zrobionych jakieś 1,5 miesiąca temu. zrobie za jakieś 2 tygodnie znowu i porównam. dzięki za wszystkie rady. a co do supli to sie wstrzymam... bo chciałem dojść do 100kg w wyciskaniu na płasko, a bez supli to bedzie bardzo ciężko, ale zobacze na co mnie stać... bedzie wieksza satysfakcja jak wezme to kiedyś na sucho... bez zadnych odżywek. dzięki za wszystkie rady PucuLeg... pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez maciej01035 ; 14-09-10 o 00:05
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Każdy ma ten problem z przestojem. Ciężka praca i go się przełamie . Trzeba ostro wierzyć i napierd....
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Początkującemu zawsze idzie dobrze do czasu...
    A potem to już trzeba się bawić w dietę żeby coś ruszyło. Więc albo zabierasz się za dietę i treningi, albo odpadasz :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyOverdriveTagger First Class
    Avatar PucuLeg
    Dołączył
    12-07-10
    Skąd
    Legionowo, 10-piętrowiec (tak w sumie to ma 11 pięter)
    Wiek
    30
    Postów
    539
    SOG
    55
    Otrzymał : 38 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciej01035 Zobacz post
    mam już kilka fotek zrobionych jakieś 1,5 miesiąca temu. zrobie za jakieś 2 tygodnie znowu i porównam. dzięki za wszystkie rady. a co do supli to sie wstrzymam... bo chciałem dojść do 100kg w wyciskaniu na płasko, a bez supli to bedzie bardzo ciężko, ale zobacze na co mnie stać... bedzie wieksza satysfakcja jak wezme to kiedyś na sucho... bez zadnych odżywek. dzięki za wszystkie rady PucuLeg... pozdrawiam
    W takim tempie jak Ci sily przybywa to z dobra dietka 100 przyjdzie tak szybko ze nawet tego nie zauwazysz. Pierwszza 100 na silowni idzie wbrew pozorom szybko. Jest to rok-poltora treningu w niektorych przypadkach jeszcze krocej. Dopiero po tej stowce zaczynaja sie schody. Powodzenia ;]
    Kurczak, tuńczyk, kreatyna zrobią ze mnie s********* ];->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •