Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Słodycze, fastfoody i pepsi :)

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie Słodycze, fastfoody i pepsi :)

    Witam.

    Mam do was pytanie czy trzymając dietę, zupełnie nie jedzie rzeczy wymienionych w temacie?

    Jedni piszą ze mozna wpierdalac słodkie i jesc kebaby i pizze ale trzeba uważac na zapotrzebowanie kaloryczne.... drudzy twierdzą, że aby miec płaski brzuszek trzeba zupełnie wystrzec sie tych rzeczy.
    Chciałbym sie dowiedziec jak to jest.... z tego pierwszego wynika, ze moge na obiad zjesc dużą pizze z sosem czosnkowym i jesli juz nic nie bede jadl przez cały wieczor to bedzie ok. Jak wy to widzicie spece ? :) pzdr
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    cheat meal na masie ok by popędzić metabolizm , lecz nie za często . Myśle raz na 5-7dni .
    na redukcji nie .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    wtf? 8-/

    czekam na dalsze wypowiedzi...
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    fuck diet,that shit is for loosers

    jem ile wlezie, nie gardze sernikiem,bede sie martwil potem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    fuck diet,that shit is for loosers

    jem ile wlezie, nie gardze sernikiem,bede sie martwil potem.
    ja nie powiem "fuck diet", bo chce zrzucić bęben a nie miec jeszcze większy. :]
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    zalezy od przemiany materii. jedni sobie moga pozwolic innym od razu wychodza boczki. ja np musze wszyztko odwazac co do grama. odpuszcze kilka dni i ju sie robie tluscioszek
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik ht otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (11-09-10)

  8. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ht Zobacz post
    zalezy od przemiany materii. jedni sobie moga pozwolic innym od razu wychodza boczki. ja np musze wszyztko odwazac co do grama. odpuszcze kilka dni i ju sie robie tluscioszek
    ja mam tak samo niestety. Coz to jest urok budowy endomorfika :/
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik hans87 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (11-09-10)

  10. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    teoretycznie wiele osób twierdzi, że można raz na tydzień, tylko trzeba zachować umiar żeby ten posiłek był gdzieś w środku dnia i uważać żeby nie przekraczał z 800kcal i później zaczekać aż organizm strawi posiłek (nie koniecznie musi to być te 3h) i np po4h już zjeść swój normalny posiłek. To niby tak teoretycznie, trzeba po prostu obserwować czy te raz na tydzień nie będzie dla ciebie za dużo i w ogóle ;) niektórzy też tak mają, że trzymają super dietę i w ogóle i zjedzą sobie jakiegoś "cheat meal" i tylko tym nakręcają apetyt i później ciężko wrócić do normalnej diety i zaczynają podjadać częściej. Można wrzucić jogging wieczorem/rano/w ciągu dnia, nawet przy budowaniu masy i wtedy taki cheat meal raz na tydzień nie sądzę, że nawet dla endomorfika zaszkodzi. Ogólnie to poprawia metabolizm zjedzenie raz czegoś innego, niż przez pół roku ryż z piersią.
    Najważniejsze to znać umiar i umieć się opanować i tyle ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    teoretycznie wiele osób twierdzi, że można raz na tydzień, tylko trzeba zachować umiar żeby ten posiłek był gdzieś w środku dnia i uważać żeby nie przekraczał z 800kcal i później zaczekać aż organizm strawi posiłek (nie koniecznie musi to być te 3h) i np po4h już zjeść swój normalny posiłek. To niby tak teoretycznie, trzeba po prostu obserwować czy te raz na tydzień nie będzie dla ciebie za dużo i w ogóle ;) niektórzy też tak mają, że trzymają super dietę i w ogóle i zjedzą sobie jakiegoś "cheat meal" i tylko tym nakręcają apetyt i później ciężko wrócić do normalnej diety i zaczynają podjadać częściej. Można wrzucić jogging wieczorem/rano/w ciągu dnia, nawet przy budowaniu masy i wtedy taki cheat meal raz na tydzień nie sądzę, że nawet dla endomorfika zaszkodzi. Ogólnie to poprawia metabolizm zjedzenie raz czegoś innego, niż przez pół roku ryż z piersią.
    Najważniejsze to znać umiar i umieć się opanować i tyle ;)
    no podobnie mysle do ciebie.
    Ale zastanawia mnie co niektórzy piszą... prawdą jest ze gdy dostarczymy mniej kalorii niz wynosi nasze dziennie zapotrzebowanie to będziemy chudli. Są osoby, które opierając sie na tym twierdzą ze mozna jesc wszystko kebaby pizze nawet codziennie, ale w takiej ilosci zeby nie przekroczyc dziennego zapotrzebowania. bo wtedy obrosniemy w tłuszcz. Czyli z tego wszystkie rozumiem ze gdy od rana do 15:00 zjem w kilku posiłkach łącznie 2000 kalorii... no to o tej 16.00 moge zjesc sobie kebab i dostarczyc 800 kalorii, a pozniej nie jesc zupelnie nic. Łacznie wyjdzie mi 2800 kalorii, dzienne zapotrzebownie 3000 kalorii. No i jest ok:) tak ja to rozumiem, opierając sie o zasade dostarczania mniej kalorii niz wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. Tylko niezdrowe w chooj jest jesc do 16:00 a pozniej przez 8 godzin nic. Wiec takie rozwiazanie odpada
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Pewnie tak i jest nawet nigdy nie próbowałem jeść same śmieci żeby sprawdzić czy by się odkładało w postaci tłuszczu nawet jeśli by się nie dostarczyło odpowiedniej podaży kalorii, raczej nie, ale zdrowe by to nie było. Ja osobiście nie mam potrzeb jeść jakiś tortilli, pizz, kebabów itp (którego nigdy w życiu nie jadłem jeszcze :) ) i u mnie cheat meal jak już jest to trochę inaczej wygląda, wole sobie jakieś domowe jedzonko, które się kiedyś jadło, a teraz można tylko od czasu do czasu sobie pozwolić :) o wiele bardziej mi takie smakuje. Jednak osoby które częściej by chciały jeść fast foody myślę, że musiałyby wprowadzić aeroby 3x w tyg po 30min chociaż i nie wiem może i wtedy można sobie by i dwa razy w tyg. pozwolić na fast fooda, ale częściej to raczej nie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •