Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Omnadren 250 - a trening brzucha ( i ogolnie brzuch )

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar dawids2411
    Dołączył
    03-09-10
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Omnadren 250 - a trening brzucha ( i ogolnie brzuch )

    Witam.. Nie wiem czy dobry Topic wzialem ale mysle ze pomozecie. To moj pierwszy post na tym forum wczesniej tylko czytalem wypowiedzi innych i rozne artykuly..

    Aktualnie jestem na cyklu Omnadreno + stanazolol

    Omnadrenu mam 15 ampulek , winstrolu 100 tabsow
    Aktualnie dzisiaj mialem 9 strzal omki Winstrol zaczne brac na 13 strzale tak zeby jak sie skonczy zaraz na drugi dzien minal 21 dzien po ostatniej injekcji omnadrenu aby zastosowac clomid..

    Opis problemu :

    Przed cyklem Robilem redukcje z 88 kg zszedlem na 83.5 z brzucha stracilem z 95 cm w pasie na 88
    Jednak Bf % jest jeszcze spory
    CZytalem troche i wywnioskowalem ze jezeli bede regularnie cwiczyl brzuch i aeroby to brzuch zostanie na takim poziomie jakim jest a reszta pojdzie jednak po 9 strzale w lapce przybylo z 2.5 cm niestety w pasie rowniez jednak nie miesa tylko tluszczu z 3-4 cm.

    Przed redukcja mialem cykl na Cidotestonie dlatego robilem redukcje bo zaniedbalem z lekka brzuch

    A i bardzo wazna informacja aktualnie jeszcze sie ucze i jade na maminej diecie ehh staram sie jakos dowartosciowywac to mamina diete suplementami jednak za bardzo mi to nie wychodzi..

    Moje pytanie co mam zrobic aby zredukowac brzuch od poczatku cyklu stosuje ABS 2 i aeroby po cyklu przechodze z aeroby na HIIT bo bedzie troche wiecej czasu ale z brzucha mi nic nie leci czuje sie zalany chodz plecki barki i ramiona sa dla mnie zadowalajace jednak ten brzuch odbiera caly efekt ..

    Jakies rady.. nie wiem jakie sa wam potrzebne jeszcze info jezeli byscie chcieli sie cos dowiedziec zeby mi pomoc to piszcie bede odp na biezaco
    Prosze o wyrozumialosc. PzdR
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    podstawa to zarcie,
    dalej aero,
    wiec albo teraz o to dbasz, albo pomijasz a po cyklu wchodzisz na kolejna redukcje clen/efa
    masz sprawe pisz PW / e-mail...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    powiem ci tak dawidku.

    nie potrafisz, lub nie mozesz czy tam ci sie nie chce utrzymac pozadnej michy, doedukuj sie w takim razie jak dobierac srodki pod twoj cel lub wogole nie zabieraj sie za saa...
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar BODYFX
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 8 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Chlopie jak to jestes na maminej diecie ludzie o co tu chodzi czemu wszysce mysla ze jak wbija troche koxu to ich wyjebie w kosmos !!! ja pierdole jaka paranoja czlowieku koxy to tylko dodatki zarcie jest na pierwszym miejscu wogole sie za to nie bierz ( za koxy ) jak nie masz diety spierdolisz sobie zdrowie cholesterol ci wyjebie jak bedziesz szamal gowno ginekomastia i takie tam rozne rzeczy o ktorych nawet pewnie nie pomyslales. wez sie za diete jak najszybciej, czemu najpierw nie zapytales zanim zaczales koxowac??? Jeszcze raz :

    1. Zarcie
    2. Trening
    3. Dodatki ( koxy )

    To tak dla twojego dobra: dieta dieta dieta.

    Czemu ludzie tak robia nie wiem. Edukacja, kox to nie cukierki a na omce to nie ma sie czego spodziewac tluszczu nabierzesz tak czy srak.
    SIZE MATTERS
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar dawids2411
    Dołączył
    03-09-10
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Thx wszystkim

    BODYFX gdzie ja napisalem ze sie spodziewalem ze po koxach mnie rozjebie. ??

    staram sie wybierac najpotrzebniejsze produkty i wogole z zarcia jakie mam w domu a jezeli czegos zabraknie mam proteiny aminokwasy itd do uzupelniania mojej diety

    Na redukcji mialem diete CKD no i zadzialalo.. Jezeli cos Robie to robie to z glowa nie spodziewalem sie niewiadomo jakich efektow
    MI chodzi o brzuch .. Robie ABS 2 i aero i zamiast rozrostu miesni na brzuchu zalewa sie tluszczem.. Po Cidotestonie tak nie mialem normalnie mi miesnie brzucha tez rosly..

    Pod koniec cyklu wezme winstrol na definicje miesnia wogole teraz na omce lapka plecy i barki mi sie nie zlaly mam 6 % bf w lapce nie jest zle wiec jeszcze raz:

    Po omce chcialbym nabierac dalej masy jednak brzuch mi na to nie pozwala bo bede wygladal jak swinia jezeli zrobie redukcje to strace to co zyskalem na tym cuklu a nawet wiecej ..bo wlozona kase i zdrowie tak samo ... Powiedzialem sobie ze to byl moj ostatni cykl na ssa

    Wiec moze na ramiona barki i plecy bede cwiczyl masowo czyli po 5-6 pow po 3-4 serie i przed kazdym treningiem brzuch i do Tego aero

    I nie wszyscy maja takie szczescie ze gotuja sobie co chca .. Wiec ciezko mi diete utrzymac .. ale staram sie i zamiast krytykowac to byscie napisali cos konkretnego i pomocnego.. PzDr

    Beda sogi i wdziecznosc za pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    jak nie masz diety ulozonej to odzywki nie sa zadnym jej uzupelnieniem,
    masz sprawe pisz PW / e-mail...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja bym bardziej skupił się nad zdobyciem odpowiedniej muskulatury,

    brzuchem bym sie nie przejmował ale pilnował bym na maxa aby obwód się nie zwiększał, tu jest potrzebna odpowiedni trening aerobowy,

    po cyklu clen/efedryna i wtedy redukcja.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar BODYFX
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 8 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    A i bardzo wazna informacja aktualnie jeszcze sie ucze i jade na maminej diecie ehh staram sie jakos dowartosciowywac to mamina diete suplementami jednak za bardzo mi to nie wychodzi
    hmmmmmmm
    SIZE MATTERS
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •