Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Trening wytrzymałościowy do wojska, masa

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie



    No dobra. Jakbym zaczął łągodnie z tym treningiem tzn. od powiedzmy 50% obciążenia i stopniowo dochodził do 70%, to czy przy takim treningu( przy diecie o mniejszej kaloryczności itp.) mógłbym oprócz biegów dodać trening na worku 2-3x i 1x basen? A potem jak już przejdę na 80-90% to się zmniejszy worek do 1x. Czy może jechać cały czas( stopniowo zwiększając) na max. 60%, żeby się nie przetrenować i regeneracja byłą dobra?
    staraj się, żeby ciężar był ok. 80% Twoich możliwości

    będziesz miał trening co 48 h więc zdążysz się zregenerować
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik slim shady otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Komandos (01-10-10)

  3. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Komandos
    Dołączył
    07-04-09
    Skąd
    Stolica
    Wiek
    31
    Postów
    142
    SOG
    34
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hornet Zobacz post
    drogi komandosie uczestniczyłem już w 3 testach(2xstraż,1xstraz graniczna) sprawnościowych związanymi ze służbami mundurowymi i podciąganie to podciąganie z prostych rąk startujesz kończysz brodą nad drążkiem to tyle, co do sprintu wiadomo że z miesiąca na miesiąc nikt sprinterem nie zostanie ale jedyne co możesz poprawic tutaj to reakcja startowa i technikę biegu(przydały by się konsultacje LO) a co do 1km jesli mierzysz w 3;30 to odrazu mówię że nie masz szans, ja wykrenciłem 2:56 z 80mg efedryny i dostałem się z 20 wynikiem, przez 2 dni nie mogłem dojśc do siebie, no ale obecenie czekam na przydział do jednostki.

    Tak że chłopaku to nie counter tu trzeba naprawde "zapierdalać"
    Ok, rozumiem, ale na kilku forach wyczytałem że jest to nie dozwolone, a i w regulaminie było napisane, że podciąganie odbywa się za pomocą siły i coś odnośnie postawy. Domyślam się ze ty taką technikę zastosowałeś, może przybliżysz jak ona wygląda :)? A sprint da się poprawić jak wszystko, trening, trening a wyniki będą lepsze, wiadomo, że nie zaraz jakieś cuda, ale musi być lepiej. Co do dystansu to "impossible is nothing" hehe ;).
    Verdet chat
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Hornet
    Dołączył
    21-05-10
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    137
    SOG
    20
    Otrzymał : 15 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    w technice tej chodzi o wymach nogami, którymi rozpędzasz górną część ciała, nie umiem tego inaczej opisać musiałbym zademonstrowac ale sądze że to jest po części naturalny ruch oszukany przy podciaganiu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •