Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Temat: voice666 vs Igf2 from Applied Nutriceuticals

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie voice666 vs Igf2 from Applied Nutriceuticals

    Witam wszystkich ponownie w moim teście.
    Po przeczytaniu kilku pochlebnych opinie na temat Igf2 na kilku zagranicznych forach postanowiłem wziąć go na ruszt i przetestować osobiście. Niektórzy zalecają używanie tego naturalnego boostera testosteronu między cyklami saa, czy wręcz zamiast, porównując jego działanie do "medium juice" :))))

    Trochę o samym produkcie:
    Applied Nutriceuticals - IGF-2 Szczegóły Produktu:

    Musisz zrobić wiele rzeczy właściwie by osiągnąć ogromne rozmiary, siłę, twardość mięśni jakie widzisz u uznanych krajowych i międzynarodowych kulturystów. Musisz jeść olbrzymie ilości białka, trenować bez listości, kontrolować przyjmowanie węglowodanów, odpoczywać, itd. Jednak spójrz prawdzie w oczy – możesz robić wszystko odpowiednio i Twoje przyrosty nadal będą niezadowalające, jeżeli nie zrobisz czegoś by zwiększyć poziom testosteronu i hormonu wzrostu. Te dwa hormony są najbardziej anabolicznymi substancjami znanymi człowiekowi – więc nie dziw się, że kulturyści z prawdziwego zdarzenia przyjmują je bezpośrednio z zastrzyków bądź doustnie. Niestety tę farmaceutyczne cuda nie są dostępne bez recepty, więc dla reszty z nas musieliśmy znaleźć inną drogę.

    Only IGF-2 „Immediate Growth Factor” dostarcza środków by uruchomić zwiększenie poziomu testosteronu i hormonu wzrostu. Co więcej, efekty tego nieziemskiego produktu można odczuć już pierwszego dnia po zażyciu. Nawet najlepsi kulturyści, którzy mają za sobą lata doświadczenia ze sterydami i hormonem wzrostu (HGH) są w szoku, jak działa ten produkt sprawiając, że nie mają żadnych spadków między swoimi ostrymi cyklami, co pozwala im na ciągłe budowanie masy mięśniowej!
    Każdy składnik tego rewelacyjnego produktu pośrednio bądź bezpośrednio zwiększa produkcję testosteronu i hormonu wzrostu, w międzyczasie wspomagając spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty? Wszystko czego chcesz: Ogromne przyrosty mięśni, siły, rzeźby i gęstości!

    Wspomagające związki zawarte w IGF-2 stymulują różne złożone reakcje i przyspieszając wymianę i komunikację wewnątrz organizmu, co klinicznie potwierdziło zwiększenie ilości produkowanego testosteronu. IGF-2 zawiera ogromne ilości Saponin steroidowych, które są pośrednikiem do wielu hormonalnych scieżek w organizmie, takich jak produkcja testosteronu.
    Wchłonięta dezoksydiosgenina zawarta w IGF-2 jest enzymatycznie zmieniona do 11-oxa-5 alpha-androstan-3,17-diol, środek który z kolei jest przemieniony w testosteron. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zapewnia efekt metaboliczny, zwiększa siłę i zapewnia szybszą regenerację.

    IGF-2 prowadzi szerek innym dynamicznych zmian, włączając L-Dopa-wyołujący wyrzut hormonu wzrostu i zwiększone wydzielanie testosteronu poprzez zahamowanie prolaktyny. Prolaktyna jest hormonem należącym do gonadotropin, ktory reguluje produkcję testosteronu i może zmniejszyć jego wydzielanie. Aksamitne ziarno zawarte w IGF-2 zwiększa ilości L-Dopa w porcji. L-Dopa jest prekursorem Dopaminy, potężnego neuroprzekaźnika i L-Dopa jest jedyną drogą transportu Dopaminy poprzez bariery we krwi. L-Dopa wywołuję wytwarzanie GHRH (hormonu uwalniającego hormon wzrostu) dając sygnał do zwiększania ilości HGH (hormonu wzrostu). Głównym działaniem hormonu wzrostu jest pobudzanie wzrostu masy ciała i wzrost, będące wynikiem pobudzenia chondrogenezy i osteogenezy w chrząstkach wzrostowych kości. HGH dodadkowo bierze udział w regenracji komórkowej i wspomaga działanie testosteronu dla zapewnienia wysoce anabolicznego środowiska do budowania mięśni.

    IGF-2 stymuluje produkcję cyklicznego AMP (cAMP) z ATP, którego jednym z efektów na tkanki jest pobudzenie tarczycy do wytwarzania tyroksyny, która pobudza rozpad tłuszczu. Podwyższony poziom cAMP pobudza kinazy białkowe, które to z kolei pobudzają lipazy hormonalnie aktywną (HSL) w wybranych tkankach. cAMP daje również sygnał do produkcji hormonu luteinizującego (LH), którego podnoszące testosteron u samców właściwości zostały udowodnione naukowo. Podwyższony poziom cAMP i LH stymuluje znaczny wzrost użycia komórek tłuszczowych jako źródła energii i silne powiązanie w zwiększaniu produkcji testosteronu.

    W badaniu na Uniwersytecie Państwowym i Instytucie Medycznym w Tomsku, w Rosji, odkryto, że odmiana różeńca górskiego zawarta w IGF-2 demonstruje zdolność do pobudzania większej ilości magazynowanego ATP i fosfokreatyny. Suplement różeńca został podany myszom i zmuszono je do pływania aż do całkowitego zmęczenia dwa razy dziennie przez sześć dni. Na koniec testów, wykonano biopsje mięśniową i myszy, które zostały poddane suplementacji miały 17% większy poziom ATP, 45% większe zapasy fosfokreatyny i aż o 53% większy poziom glikogenu mięśniowego. Zostały również zaobserwowane mniejsze skupienia kwasy mlekowego wewnątrz mięśni oraz amoniaku. W przypadku badań nad ludźmi Różeniec górski wykazał dodatkowo zdolności łagodzenia efektów stresu, które pomagają kontrolować rozpad mięśni podczas treningu. Po krótce, IGF-2 dostarcza to co dobre: Natychmiastowy wzrost. Przyspieszoną regenerację. Szybszy metabolizm. Anty-katabolizm. Jeżeli podchodzisz poważnie do swoich wyników, nie ma dla Ciebie innej opcji!

    IGF-2 Dane:

    Ilość w kapsułce........700mg
    Safed Musli(50% Ekstrakt)
    Świerzbiec Właściwy Mucuna Pruriens(Dostosowane do 25% L-Dopa)
    Różeniec Górski Rhodiola rosea (3% Rosavins)
    Nasiona Dodder (Cuscuta Chineses)

    IGF-2 Nieaktywne składniki:
    Żelatyna, Celuloza

    opis z paker.co.uk

    Fotki:



    Ostatnio edytowane przez Voice666 ; 28-08-10 o 11:24
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie




    Dodatkowe suple, które będę podjadał to kreatyna, jack3d (od czasu do czasu), vitaminy, coenzym Q10, Omega 3, magnez, cynk, czosnek w kapsach itp itd :)

    Teraz trochę o dawkowaniu:

    4 capsy rano i 4 wieczorem.

    Dieta masowa, z dużą ilością tłuszczy, węgle na średnim poziomie, białko w granicach 3g na 1kg masy ciała.
    Trening siłowy 4 razy w tygodniu tym razem będzie to pomieszanie splita z fbw. Aero w nietreningowe x 30 min.

    Działanie tego boostera chciałbym sprawdzić w następujących punktach:

    1. Siła
    2.Regeneracja
    3.Samopoczucie/nastrój/agresja
    4.Libido
    5.Inne czyli np: wysypka...

    To by było na tyle zaczynam w poniedziałek, czyli 30.08.10 cykl potrwa ok 4 tygodni po którym wejdę zpowrotem na ATD lub n HGH UP, ale to wyjdzie w tak zwanym praniu
    Ostatnio edytowane przez Voice666 ; 28-08-10 o 11:33
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    kolejna ciekawa relacja. jak i przez ile go bedziesz przyjmowal??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Widzę, że napisałeś pytanie przed tym jak edytowałem posta, już wszystko jest opisane 4 caps rano i 4 wieczorem, kreatyna raczej tylko po treningu i wieczorem, jack3d w ciężkie dni przed treningiem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Dzisiaj oficjalnie zacząłem test Igf2. Rano 4 capsy i na siłownie. Myślę, że dopiero za 7-10 dni "to to" się rozkręci i będzie o czym pisać.
    Waga 95kg rano czyli przez 2 tygodnie poszło 2kg w górę......... znaczy sięz złapałem trochę chujowego sadła, ale to w końcu masa, a każdy wie, że rzezba jest dla maratończyków ;)

    pokój
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Update co do diety:
    Mniej tłuszczy więcej węgli. Do tej pory tłuszczy miałem gdzieś ok 200g w diecie a węgli z 300-400g teraz lekko to zmodyfikuje
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    6-sty dzień testu i coś już chyba drgnęło......

    1.siła - tutaj jeszcze nic nie mogę powiedzieć.
    2.regeneracja - j/w
    3.samopoczucie/nastrój/agresja - samopoczucie na lekki plus, choć bez szału/ nastrój - nic jeszcze nie można powiedzieć/ agresja - na treningu spora (dobrze że zmieniłem siłkę na której nikt dziwnie sięnie patrzy jak sobie człowiek pokrzyczy czy odharknie.
    4.libido- skoczyło już do góry :)
    5. inne - jak w życiu wysypki nie miałem tak teraz dostałem na plecach, nic poważnego, ale zawsze coś :( ......... może przypadek..........
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    ........... a dnia siódmego ruszył metabolizm po zażyciu IGF2............. ruszył, głodny chodzę już po 30min od posiłku, duży przypływ energii przez cały dzień, nie euforia, lecz pozytywne nastawienie do otoczenia, bez przesady, ale na plus.

    1.siła -------
    2.regeneracja - już wczoraj mogłem lecieć na siłownie. W piątek pierwszy raz od kilku miesięcy robiłem dość ciężkie ciągi i piątek wieczorem byłem, że tak powiem wypompowany, dzisiaj już jest ok, wręcz very good.
    3.- samopoczucie na plus
    - agresja - wszystko jest ok do puki ktoś mnie nie podkurwi, ale trzeba się napracować żeby do tego doszło ;)
    4.Libido - up again
    5 Szybko zasypiam i śpię bardzo twardo, mam bardzo realistyczne sny....... przyjemne...........bez żadnych koszmarów.

    To tyle na dzisiaj, pokój ludzą dobrej woli.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Budzę się rano głodny jak wilk.............

    1.Siła - ruszyło, na ostatnim treningu nóg, zwłaszcza przy nogach uważam na to co i jak robię ze względu na kolana, ale mimo ostrożności przy ciężarach, jużczuje, że drgnęło do przodu
    2.Regeneracja - dzisiaj zakwasy na czwórkach i dwójkach, ale ogólnie nie czuje się "padnięty", gdyby nie te zakwasy leciałbym dzisiaj pomachać ;)
    3.Samopoczucie - ok
    4. Libido - up, up, up
    5.Wysypka znika, nie pojawia się więcej syfów, czyli musiał to być przypadek, że pojawiły się wraz z rozpoczęciem tego supla.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    IGF2 w połączeniu z jack3d'em to jest dopiero bąbka XD

    1. siła - poszła w górę
    2. regeneracja - na pewno lepsza, mimo zakwasów i dość intensywnego rozkładu dnia, dużo chęci do działania.
    3. samopoczucie - ok
    4. libido - kurwa up again!!!!!!!
    5. Nie wiem czy to przypadek, ale już druga nocka do dupy odkąd zacząłem IGF2. Tzn, nigdy nie miałem problemów z zasypianiem, a ostatniej nocy 1000 myśli na sekundę przelatywało mi przez głowę nie dając usnąć, przez całą noc dość nieprzyjemne bardzo realistyczne sny :( hmmmm coś musi być na rzeczy, zobaczymy jak temat się rozwinie.

    Skończyłem dosłownie przed godzinką trening klatka + barki + triceps hardcore - i już bym leciał na siłkę. Jack3ed sieka po 2 miarkach - nie próbujcie tego w domu ;)
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •