Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Temat: voice666 vs Igf2 from Applied Nutriceuticals

  1. #41
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Ja tam pas zakładam przy plecach bo nogi to na suwnicach i prasach ćwiczę, ale trzeba pamiętać o zdrowiu bo najważniejsze.

    Wczoraj jakby mały blok......... dałem radę tylko dwa razy i Wacek poszedł spać hmmmm........... Inhibit 25mg eod od dziś.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #42
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voice666 Zobacz post
    Wczoraj jakby mały blok......... dałem radę tylko dwa razy i Wacek poszedł spać hmmmm........... Inhibit 25mg eod od dziś.
    Patrzcie go !!!!! - pisze "wacek" z dużej litery ;P Voice ma więcej szacunka dla własnego Waca niż do co poniektórych z nas ;P

    ---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

    swoją drogą ja nie uważam żeby dwa razy y-y-y-y (jeżeli z finiszem) było mało. Mi wystarcza ;D

    ale jeśli Tobie nie....
    ...to zwal wszystko na partnerke;)

    Kutas ma swój rozum, i własną wole ;D

    i jedno oko;) przez które widzi czy chce jeszcze sie zanużyć czy już spocząć ;P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Budrys otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Voice666 (21-09-10)

  4. #43
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voice666 Zobacz post
    Z ciekawości po tym teście pójdę zrobię badania na poziom teścia, żeby sprawdzić czy rzeczywiście działa czy tylko mi się tak wydaję ;)
    Sprawdzałem dzisiaj w laboratorium ile kosztują takie badania i jak wyglądają: u mnie "na południu" cena badanie na wysokość testosteronu w organiźmie kosztuje 27 zł. Jest robione poprzez pobieranie krwii (wystawiasz żyłe z przegubu łokciowego) na wynik czekasz dzień, góra kilka. Można też zrobić dowolne badania na inne hormony (estrogen, kortyzol-co ciekawe) ceny podobne lub wyższe (do 5 dych)

    ---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

    Chciałem ambitnie- wykonać takie badania teraz-przed Inhibitem, w trakcie supementacji i po. Ale zrezygnuje bo 3 takie badania wyniosą mnie tyle co 1 opakowanie Inhibitu...

    Chociaż...jak sądzicie-jaką wartość miałyby takie badania dla ustalenia na ile oddziałuje Inhibit na organizm w zakresie produkcji testosteronu?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #44
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Oczywiscie ze wartosc by byla duza.chyba pierwsze forum mialo by potwierdzenie laboratoryjne ze suplement dziala:)

    ---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

    jak bym mial sklep to bym nawet sponsorowal je.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #45
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Miałem robić badania, ale............ poszedłem do konowała......... mojego lekarza, "specjalista" aż z Hiszpani i powiedział, że nie zrobi mi badań ...........wtf???!!!.........nie wyglądam na chorego......... nie będę opisywał całej rozmowy bo żal.pl

    Nie powiedziałem mu że chciałem upewnić się, że brane przezemnie suple działają ;)

    Koszt na własną rękę to ok 45 funtów, więc sobie odpuszczę bo mam inne wydatki........... fuck it.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #46
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Roid rage
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #47
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Oczywiscie ze wartosc by byla duza.chyba pierwsze forum mialo by potwierdzenie laboratoryjne ze suplement dziala:)

    ---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

    jak bym mial sklep to bym nawet sponsorowal je.
    Myśle że zrobie te badania. Dwa opakowania Inhibitu wczoraj dostarczył kurier. Jeszcze nie zacząłem ich suplementacji, więc tak jak planuje-zrobiłbym badania przed, w trakcie i po suplementowaniu. Dawki i czas trwania myśle ustalimy wspólnie tu na forum;)
    Wynikami badań podziele się dla naszej wspólnej wiedzy. Podobnie w przyszłości możnaby postąpić z podobnymi "specjałami" które oddziałują na gospodarke hormonalną...

    Ale żeby wykonać te badania (które wiążą się z kosztami i niedogodnościami takimi jak pobieranie krwii do badań), to miałbym do was koledzy osobistą prośbe:
    -jeden z was, pomoże mi w nabyciu IGF2 w najbliższym czasie. W Polsce znalazłem sklep z Inhibitem E, ale już z IGF2 czy Alpha X niestety... Można je dostać tylko na zagranicznych stronach, a ja nie mam biegłości ani w języku, ani wykonywaniu przelewów Credit Card, ani też gwarancji że przesyłka dotrze do Polski. Co innego gdybym wpłacił pieniądze na konto dobrego znajomego, a ten kupił to dla mnie i wysłał mi... ;)

    Dałoby się zrobić?
    Voice na Ciebie przede wszystkim bym tu liczył, bo bodaj gdzieś na Wyspach mieszkasz...

    Jak będzie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #48
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Spoko, zapisz sobie moje gg, jutro juz bede mial gg na nowym kompie bo teraz mam urwanie jajec. Dogadamy sie.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #49
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Nadszedl czas na posumowanie testu IGF2.

    Zostalo mi jeszcze trzy dni do konca puchy, ale juz i tak niec sie nie zmieni, bo weekend off, nastepny tydzien regeneracyjny, tak wiec do rzeczy.

    IGF2 - to bardzo dobry test booster, zaczal dzialac mniej wiecej po 10 dniach, a jego pelna moc jest odczuwalna po jakichs 20 dniach.

    1.sila - poszla w gore na wszystkich cwiczeniach,
    2. regeneracja - przez ostatnie dwa tygodnie po za silownia mialem remont w ogrodzie, tzn wybuzanie starego garazu, ukladanie chodnika, tarasu itp, itd. \treningi robilem o 8am, pozniej kilka godzin pracy w ogrodzie, i musze powiedziec, ze wyniki mowia same za siebie. Zadnego zniechecenia, ospalosci, wiekszego zmeczenia.
    3.Samopoczucie -ok, silne poczucie pewnosci siebie, eleganckie podejscie do wszystkiego, zero wkorwienia czy rozdraznienia.
    4.Libido - na samym poczatku skoczylo w gore, pozniej ustatkowalo sie na wysokim poziomie, bez skokow. Bardzo duzo realistycznych snow XD
    5.Inne:
    -Sen - zaczne od tego gdysz, nigy w zyciu nie mialem problemow z zasnieciem, czy spaniem bez pobodek nawet na siku w nocy, tym razem bylo gozej. Czasem mialem takie gonitwy mysli przed zasnieciem ,ze nie moglem zasnac przez godzine, poltorej, ale...........ostatnia dawke IGF2 dawalem nie bezposredniu przed snem, a 2h przed pojsciem do lozka. Pewnego wieczoru zmienilem to na bezposrednio przed snem i sen byl gleboki i spokojny, z bardzo realistycznymi snami, na prawde jak bym gral w filmie :) nie zawsze przyjemnym. Tak wiec najlepsza pora zeby wziasc IGF2 to bezposrednio przed snem.
    Wysypka - pojawilo sie troche syfow na plecahci twarzy, nigdy nie cierpialem na tradzik, czasem wyskoczyl tu czy tam, tym razem troche mi to zaczelo przeszkadzac Mysle, ze jesli ktos ma tendencje do syfolongow to moze miec problemy podczas suplementacji IGF2.
    To dwa ''efekty uboczne'' podczas suplementacji IGF2 jakie zauwazylem.

    Reasumujac: bardzo dobry supel, gdybym mogl wzial bym droga puche i wrzucil bez zastanowienie, ale kolano zaczelo mi znowy doskwierac (za duza pewnosc siebie na silowni) tak ze odpusze tym razem :) Jesli ktos chcial by zrobic dobry cykl na IGF2 to polecam kupowanie dwoch puszek, ale i jedna robi niezle. Wymiary poszly do przodu, nieznacznie, ale za to stracilem ok 2%bf co przy prawie 4000kcal dziennie jest niezlym osiagnieciam, jak dla mnie. Miesnie wygladaja na pelniejsze, pojawilo sie sporo zyl, nie jakichs spektakularnych, ale dosc widocznych. Waga 0,5kg do przodu, ale tak jak mowie nie jest to adekwatne do wynikow, bo w lustrze wyglada to inachej, i waga w tym przypadku nie odzwierciedla rezultatu koncowego, zwazywszy, ze bf jest mniejszy.

    polecam IGF2 voice666.
    Ostatnio edytowane przez Voice666 ; 25-09-10 o 10:23
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik Voice666 otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Budrys (25-09-10), luo (26-09-10), Pusia (25-09-10), Tomi! (04-10-10)

  12. #50
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Elegancko, Voice. Gratuluje udanego cyklu i świetnej relacji. Trudno powiedzieć komu i w jakim stopniu przydadzą się Twoje spostrzeżenia, ale tak jak dla mnie to bardzo fajna lektura. Sog:)

    Suplementując Inhibit-E postaram się Ci dorównać w relacjonowaniu. No, poza tym u mnie dojdą jeszcze badania labolatoryjne poziomu teścia, które zgodnie z umową upublicznie w swoim wątku. Ale narazie lecze ten cholerny odcinek piersiowy kręgosłupa. Mam nadzieje że sie wyrobie do tygodnia. ATD zaczne suplementować w granicach 7 października. (Przypomne sie)

    natomiast na Twoją pomoc w kupieniu IGF2 zdam się najwcześniej pod koniec tego roku, więc o swoim czasie podbije do Ciebie na priv.

    Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •