Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: ektomorfik problem z przytyciem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar kozak123
    Dołączył
    13-06-10
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    31
    Postów
    57
    SOG
    20
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie ektomorfik problem z przytyciem

    Patrząc na swoją genetykę zastanawiam czy w ogóle nadaje się aby chodzić na siłownie. napier..... na siłowni ostro wczoraj robiłem barki to wszystko mnie tak bolało a dzisiaj nic pełna regeneracja daje z siebie 100% możliwości nie ma, że nie mogę po prostu muszę jestem ektomorfik i waga po prostu waga stoi w miejscu i nawet chyba spada w dół dieta myślę, że mam dobra jem co 3 godziny dużo węglowodanów mniej białko po treningu pierś z kuraka i przez tak samo dużo ryżu pochłaniam takie wielkie posiłki i nie jestem w stanie czasami się tym najeść albo jak zjem to zaraz wszystko wysram jak bym siedział ciągle na kiblu i miał ostre rozwolnienie.. no nie wiem kurde przez miesiąc przytyłem 1kg ale wątpi żeby to były mięśnie pewnie tłuszcz .. szkoda słów ćwiczę miesiąc teraz zacząłem split masowy może po prostu trzeba czasu? mam szanse na rozwinięcie dobrej muskulatury? aha dodam, że mam 18 lat 175 68 kg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    tez jestem ekto ale jak rozpracujesz diete i nauczysz się jeść bez problemu będziesz mógł manewrować kilogramami w przód czy tył , ułóż se konkretną dieta i ćwicz ostro , odzywkami tez mozesz se pomóc wystarczą chęci i samozaparcie
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik BoloYeung otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (25-08-10)

  4. #3
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Dokładnie, pamiętaj, że klucz tkwi w diecie. Dodawaj węgli i niema bata żebyś nie przytył. Każdy posiłek masz pełnowartościowy? Kolacja też musi zawierać węgle złożone..
    Może masz też za intensywny trening? Na ekto zazwyczaj lepiej działa trening z mniejszą ilością serii i z krótszymi przerwami między nimi.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Spokojnie, to sport na lata, więc cierpliwości. Jezeli liczysz na szybkie przyrosty, to nie ten dzial... Przede wszystkim jestes mlody i za pare dobrych lat prawdopodobnie bedziesz mial problem jak tu zgubic pare kilo. Jezeli po posilku lecisz na kibel, to niedobrze, no chyba, ze to poczatek twojej przygody z silownia i zaczales jesc duzo wiecej niz twoj organizm potrzebuje, stad taka reakcja. Diete wprowadzamy stopniowo, ilosc bialka przede wszystkim. Jezeli w 1 posilku zjesz go wiecej niz jestes w stanie przyswoic, to faktycznie moze to skonczyc sie w toalecie (witamina B6 bedzie tu pomocna). Trening jest bardzo istotny, wiec jezeli masz problemy z nabraniem masy, to oczywistym jest, ze nie powinienes tez przesadzac z jego intensywnoscia. Cwiczenia maja byc bodzcem do wzrostu, pamietaj o tym i obserwuj swoje cialo. Niewielkie zmiany (wzrost wagi, wzrost obwodow danej partii), mozna zauwazyc po paru dobrych tygodniach, a nie po 2 treningach. Oczywiscie przy zalozeniu, ze trzymasz przez ten czas wysoki poziom kcal w posilkach i twoj trening jest przemyslany (rowniez z czasem na regeneracje, co w twoim przypadku jest bardzo wazne). Jezeli zalozmy po 6 tygodniach sa postepy, to znaczy, ze idziesz w dobrym kierunku. Nie znaczy to jednak, ze masz takim systemem (treningu i diety [ilosc kcal]) leciec przez nastepne pol roku. Proponuje, abys po tych paru tygodniach obejrzal sie w lustrze i sam uczciwie stwierdzil, co trzeba poprawic w pierwszej kolejnosci, wszystkiego na raz nie zrobisz. Wtedy ukladasz trening w ktorym ustalasz priorytet (w pierwszej kolejnosci wykonujesz cwiczenia na partie (nie grupy) miesni ktore chcesz pobudzic do wzrostu - uzywaj czesciej hantli, taka moja rada). Co do diety, to powiem szczerze, ze chyba nigdy nie liczylem tak uczciwie kalorii. Wszystko zalezy od tego jaka masz przemiane (a Ty mozesz pozwolic sobie na wiele). Jedz dobrze i odpowiednio duzo (nie tyle ile zmiescisz bo znowu polowa do kibla) a jako wyjsciowa przyjmij ilosc spozywanego bialka. Jak dla Ciebie 140g bialka w ciagu dnia bedzie ok (tylko nie litr mleka...). Jaja + drób, na noc twarogi, ryby, masz diete to wiesz. Jezeli przed zblizajacym sie czasem posilku odczuwasz glod, to znak, ze mozesz dorzucic wiecej wegli i nie zawracaj sobie glowy liczeniem ile tego jest, liczyl bedziesz na redukcji, czego Ci zycze ;) pozdro.
    Ostatnio edytowane przez pure ; 23-08-10 o 21:30
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik pure otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kozak123 (25-08-10)

  7. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar kozak123
    Dołączył
    13-06-10
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    31
    Postów
    57
    SOG
    20
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Raczej nie liczę kalorii ale wychodzi mi coś w przybliżeniu 3500 kcal ale niestety to najwidoczniej też mało. Podam przykład zjadłem 200g udka z kurczaka do tego 100g ryżu brązowego + sos słodko kwaśny do tego sałatka ze świeżo obranych ogórków które rosną u mnie na polu. Minęły 2 godziny a mi już w brzuchu buczało nie mogłem wytrzymać i musiałem znowu walnąć prządku posiłek. Jem dużo, że prawie mnie sranie bierze jak jem białko trzymam na poziomie 100g węgli nie liczę staram się jeść 100g w każdym posiłku i trzymać poziom 7g na kg masy ciała. Jem ile we mnie wejdzie nie ma zmiłuj. Wypróżniam się 2 razy dziennie zazwyczaj po obfitym śniadanku i na wieczór podczas spożywania twarogu.

    Jak spoglądam na siebie w lustrzę widzę poprawę porównując siebie sprzed miesiąca do stanu obecnego widzę, że już jakieś zarysy się pojawiają. Ja chciał bym przytyć tak do 75 narazie nie więcej chciał bym wyglądać troszkę masywniej moim celem nie jest bycie kulturystą i ważenie 100kg narazie takich ambicji nie mam. A odżywki muszę sobie odpuścić nie mam pieniędzy wszystko ładuje w dietę na filety z kurczaka bo na to najwięcej idzie kasy jem je po 2 sztuki codziennie do tego jajka na śniadanie i chudy ser inaczej nie dam rady bo nie wyrobię się z kasą. Piję oliwę z oliwek zajadam warzywa owoce, dużo węgli, ryż brązowy, makarony, kasze. Staram się staram i nie podaje :) Moim marzeniem jest zobaczyć na wadzę wagę 70kg :( W dzień warzę 70kg a z rana raz 67-68 albo 69 pewnie zależy od tego ile razy w ciągu dnia się wysram niedługo to pewnie mięśnie wysram
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Badz cierpliwy a efekty przyjda z czasem. Wiekszosc z Nas tu na forum przechodzilo okres w swoim zyciu, kiedy jedli pol lodowki na posilek i nic nie tyli. Jesz wlasciwie, wiec z miesiaca na miesiac bedziesz widzial postepy. Tak jak juz pisalem, gdy nastapi stangnacja to wprowadz zmiany. Dotyczy to i treningu i diety... Bez koksu to naprawde mozolna praca, wiec trzeba to po prostu lubic. Bo jezeli zalezy Ci tylko na szybkim nabraniu miecha, to dzial doping, chlopaki rozpisza Ci dobry cykl i po sprawie. ;) Wydaje mi sie, ze nie cwiczysz zbyt dlugo, co?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar kozak123
    Dołączył
    13-06-10
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    31
    Postów
    57
    SOG
    20
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    O koksie nie ma mowy żadnych koksów brać nie będę wolę pomęczyć się na siłowni i mieć satysfakcji, że osiągnąłem swoją sylwetkę swoją ciężką pracą. Ćwiczę dopiero 2 miesiące jestem po 2 miesięcznym ACT nabrałem 1,5kg wagi czy nawet 2kg coś koło tego. Bo zaczynałem praktycznie z 66kg a teraz już 68-70 teraz ćwiczę już tydzień split masowy mam rozpisany przez trenera chodzę na profesjonalną siłownie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Za malo bialka
    Za malo tluszczy:)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar kozak123
    Dołączył
    13-06-10
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    31
    Postów
    57
    SOG
    20
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    No fakt tłuszczy trochę sobie odpuściłem mam do dyspozycji oliwę z oliwek ile tego łykać?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar DaN322
    Dołączył
    26-02-08
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    127
    SOG
    36
    Otrzymał : 7 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Siema, pure, na czym ma polegać ustalanie priorytetów treningu? Ćwiczę już jakiś czas i przydałoby się coś w klatkę upakować. Więcej ćwiczeń, serii?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •