Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Do Moderatorów\Adminstratorów forum

  1. #21
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Panowie sprawa podpisu jest jak dla mnie oczywista.
    Możecie nie szanować nas modów i ok macie do tego zupełne prawo również do krytyki.
    Dlatego jeśli macie jakieś wątpliwości co do decyzji wydawanych przez nas (które często są podejmowanymi wspólnie) to jest jeszcze administracja do której w szczególnych sytuacjach macie prawo się zwrócić...
    Jeśli komuś się nie podoba np. moja decyzja to niech napisze również przykładowo do arusia który zapewne poruszy temat wśród moderatorów i ewentualnie po naradzie zmienimy zdanie...
    Panowie wszystko można załatwić ale drogą dyplomatyczną...
    Hermana i Arusia proszę o spokój, a obu Was lubię;) więc wyluzujcie i bez przekleństw proszę
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  2. #22
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Kazde następne przekleństwo w tym temacie, zakończy się ostem i banem na tydzień - dotyczy także modów...

  3. #23
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Podpis powinien zniknąc bez dwóch zdań. Odnośnie szacunku do modów to ja nie traktuje moderatorów jako jakiejś instytucji lecz każdego jako odrębnego uczestnika forum. Większość moderatorów jest moimi przyjaciółmi z którymi rozmawiam tez poza forum. Arusa nie zaczepiałem, wyraziłem swoja opinie podając przykład innego forum. Z modem który zbanował Narga miałem osobistą spinke i nie kryje radości że nie pełni już tej funkcji. Arus w 20 poście tego tematu rozpoczął utarczke słowna która sprowokowała mnie do mojego wystąpienia. Nie krytykuje decyzji moderatorów ale zawsze staram sie dociec co było przyczyna bana tak jak to było w przypadku Narga, Kuby i Aponaxa. Taki charakter hehe. Uważam że większość moderatorów dobrze sprawuje swoja funkcje. Już luzik Fehu, nie chodziło o sprawy regulaminowe lecz raczej o osobiste odczucia.Pozdrawiam.

  4. #24
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Aponax był ekspertem internetowym (jakich tu wielu), podawał się za kogoś innego niż był w rzeczywistości...

    Jesli chodzi o Narga... Hehe dziwna sprawa, człowiek który się pyta jak się bierze kreatyne, miesiąc później udziela rad innym mlodym adeptom kulturystyki. Kiedy tłumaczy mu sie ze jest w błędzie, On domaga się dowodów naukowych (dobrą pompe mieliśmy z modami:)) Na poważym forum, za udzielanie złych rad powinny lecieć osty lub od razu bany. Jesli u nas było by to egzekwowane, to narg "troche" ostów by wyrwał.

    P.S. jak Narg to przeczyta, pewnie będzie sie domagał, aby mu pokazać Jego posty w których pisał jakieś bzdury itp...
    Ostatnio edytowane przez Giro ; 30-09-10 o 22:37

  5. #25
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Tak ale jak ja przyszedłem na forum to Aponax był już podziwianym kulturystą , i jeżeli znawcy sie nabrali to co dopiero ja zielony. Został moim przyjacielem i któregoś dnia wchodzac na forum zobaczyłem że ma bana. Jako kolega czułem sie w obowiązku wyjaśnić sprawe. Odbyło sie to bez żadnych awantur i pyskówek. Znawcy zrozumieli że zostali oszukani i ja zrozumiałem. Natomiast ban Narga to była według mnie niesprawiedliwa zagrywka jednego z modów.Stare czasy i nie ma co wracać. Grunt to żeby dalej to sie toczyło z rozsądkiem bez dokuczania sobie i obrażania. A osobiste animozja zawsze były i będą. Po prostu jednego lubi sie bardziej a innego mniej ale trzeba trzymac sie zasad i norm które obowiazuja wsród cywilizowanych ludzi.

  6. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Giro (30-09-10)

  7. #26
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    na zgodze, wszyscy razem. Modzi, admini oraz zwykli uzytkownicy!

  8. #27
    Doradca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar niewula
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    1,998
    SOG
    409
    Otrzymał : 291 SOGi w 216 postach

    Domyślnie

    ej Ty, to moje :P

    ludzie kochajmy sie :)













    hahaha ,you know you look so good

    a tak szczerze to najbardziej ogarnietym modem moim zdaniem jest vold *bez zadnego wchodzenia w dupe) widze , ze po prostu wykonuje swoja robote i jest tu tylko po to a nie zeby sie spinac , wiadomo , ze jako moderatorzy macie duzo wiedzy ale co nie którzy sa troche przewrazliwieni .
    Moja skromna uwaga
    Ostatnio edytowane przez niewula ; 30-09-10 o 23:15
    MASA , SIłA ,WYJEBANIE!!!

  9. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    tak sobie mysle i nie wiem nadal... czemu gotując parówke pęka ona wzdłuża a nie w poprzek?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."

  10. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    puma007 (01-10-10)

  11. #29
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    tak sobie mysle i nie wiem nadal... czemu gotując parówke pęka ona wzdłuża a nie w poprzek?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  12. #30
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    tak sobie mysle i nie wiem nadal... czemu gotując parówke pęka ona wzdłuża a nie w poprzek?
    prawdziwa parowka nie peka tylko te spulchniane ktore zawieraja mniej niz 50% miesa w swojej masie,
    masz sprawe pisz PW / e-mail...

  13. Użytkownik lg team otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Sosna91 (04-10-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •