Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Help!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar Gar33n
    Dołączył
    18-08-10
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Help!

    Witam.
    Ja chcialem prosic o Pomoc :) Wy pewnie tutaj wiekszosc Kulturysci itp... znacie sie na dietach itd ;p
    Wiec chcialem sie spytac co mam zrobic mam 180 waze ok. 82kg ,ale mam Oponke... i chcialem to zrzucic ,troche trenowac zaczac ,Porpostu chce sie wziąsc w garsc. Wiem ,ze tez niezdrowo sie odzywiam ... mam 16lat ,i ciezko tak troszke o odzywianie jak mieszka sie z ojcem i jem to co ugotuje .. zazwyczaj tłuste potrawy. I chce zacząc znowu chodzic na siłke ,kiedys chodzilem miesiąc ,ale stwierdzilem ,ze bez diety itp To nie ma sensu.A ludzie sa okropni ;P za rozpiske diety itp Chca po 100zł. Szał ^^
    Wiec tu moja prosba do was powiedzielibyscie mi moze ,co mam zacząc jesc jakie potrawy zdrowe zeby nie przybywało mi tłuszczy ,i zaczne trenowac niedługo... Bo odchudzanie mi nic nie da z tego co gdzies wyczytalem bo będe spalac Meisnie ,a tłuszcz zostanie!
    Jesli chcecie pomoc osobiscie to pisac na gg 4447646 ,a jesli zbioro piszcie pod watkiem :) Prosze o szybką pomoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Witam.
    siema :D

    Ja chcialem prosic o Pomoc :)
    aha...

    Wy pewnie tutaj wiekszosc Kulturysci itp...
    no akurat ja jeszcze nie...

    ciezko tak troszke o odzywianie jak mieszka sie z ojcem i jem to co ugotuje .. zazwyczaj tłuste potrawy.
    Jesli mieszkasz z samym ojcem to mozesz sie z nim dogadac i np mozesz ty goptiwac na dwóch albo on to co ty mu powiesz ze bedzie lepsze...

    kiedys chodzilem miesiąc ,ale stwierdzilem ,ze bez diety itp To nie ma sensu.
    Ja trenuje bez diety i raczej nie widac po mnie ze to bez sensu..

    A ludzie sa okropni ;P
    Widac nie potrafisz sie znalezc w klimacie koksów:D

    Ja bym cwiczył na mase +aeroby i dieta na nieduzy +. Chyba ze chcesz sie jak najszybciej pozbyc opony to nacznij redukcje, Jakis lekki trening na początek Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. mało wegli jeszcze mniej tłuszczu za to białka duzo no i jakies aero zeby przyszybszyc efekr
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    ogranicz niezdrowe zarcie. do tego aero na czczo 3x tydz. i podgladaj efekty. bez diety moze byc ciezko cos doradzic. a jesli nie pracujesz i jesz to co w domu to niestety ale dieta tego nie mozna nazwac.
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •