Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Skóra

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyOverdriveTagger First Class
    Avatar PucuLeg
    Dołączył
    12-07-10
    Skąd
    Legionowo, 10-piętrowiec (tak w sumie to ma 11 pięter)
    Wiek
    30
    Postów
    539
    SOG
    55
    Otrzymał : 38 SOGi w 36 postach

    Domyślnie Skóra

    Z góry proszę moderatora o przeniesienie tego tematu jeśli nie jest w odpowiednim miejscu, ale nie wiedziałem gdzie się z tym zgłosić. Stwierdziłem, że problem dotyczy mojego przebytego treningu więc piszę tu.
    A więc przechodząc do sedna sprawy. Przyszło lato a ja dopiero na początku lipca zorientowałem się że mam do poprawienia troszeczkę sylwetkę, a w sumie to tylko brzuch. Więc się zaczęło, prowizoryczna dieta, ćwiczenia, dużo biegania no i udało się schudłem z 83kg do 77 kg przez niecały miesiąc (dokładnie od 05 do 31) ale problem pozostał... Jeszcze do dziś myślałem, że to tłuszcz, ale poczytałem w necie troszeczkę o nagłym odchudzaniu się, przyjrzałem się brzuszkowi i doszedłem do wniosku, że to skóra a nie tłuszcz (jak się to ściągnie to widać mięśnie na brzuchu). No i teraz moje pytanie, jak mam się pozbyć tego nadmiaru skóry? Operacja nie wchodzi w grę :) Co do przybrania mięśni, jak najbardziej jestem za, ale nie chcę przez ten czas chodzić z zwisem tylko jakoś wyglądać. Niestety nie mam pojęcia jak ujędrnić tą skórę, bardziej domowymi sposobami bo nie mam kasy na żadne pasy neojakieśtam, więc pytam się was. Znacie jakieś sposoby żeby pozbyć się nadmiaru skóry na brzuchu? Wiem, że to pewnie zajmie mi trochę czasu, chodzi mi o ogólny wygląd a nie brzuszek na lato tak w gwoli jasności :)
    Kurczak, tuńczyk, kreatyna zrobią ze mnie s********* ];->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Ja nie znam takich sposobów, wiem że przy znacznym odchudzeniu odbywa się to operacyjnie, ale ty zrzuciłeś tylko 6kg więc nie powinno być tragicznie, trzymaj dietę , ćwicz a z czasem na pewno się to ureguluje,skóra to taki fajny materiał, że potrafi się rozciągać i kurczyć niestety nie z dnia na dzień.
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar misiecki
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    34
    SOG
    10
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Nie wiem, czy to na pewno działa, ale na forach czytałem, że:
    Aeroby + kremy ujędrniające, sauna. Poszukaj na forach, często się o tym pisze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar misiecki
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    34
    SOG
    10
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Aeroby + kremy ujędrniające, sauna. Poszukaj na forach, często się o tym pisze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •