Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Nienadzwyczajny problem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Rihito
    Dołączył
    25-07-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Nienadzwyczajny problem

    Nazwałem mój temat nienadzwyczajnym, jednakże czuję, że coś w sobie powoli zatracam z faceta.

    Otóż, od dwóch lat pracuje jako biurowiec, cały czas jak w pracy tak i w domu nadrabiając zaległości z nadmiernej pracy - przesiaduję całodobowo na foteliku. Zaczyna mnie to powoli niepokoić, dochodziłem do wniosku już od kilku tygodni i zauważyłem, że im dłużej przebywam w takim stanie tym jestem bardziej wyczerpany, czuje się niezrelaksowany i jest mi ciężej fizycznie z dnia na dzień.

    Za gnoja byłem aktywny w sporcie jak i w dodatkowych ćwiczeniach, jednakże ta nagła zmiana nastąpiła dość gwałtownie. Problem tkwi w kondycji i deformacji ciała. Faktycznie, spożywając posiłki podczas siedzenia, przed pójściem spać, a nawet nie jedząc śniadań i bezpośrednio przechodząc na coś bardziej konkretnego by zaspokoić głód na wiele godzin... to wszystko przysporzyło mi teraz lekkiego wstydu. Moje uda i łydki zaczęły stawać się grubsze, a klatka piersiowa zapuszczać jak piersi u starszego społeczeństwa, w tak młodym wieku nie sądziłem, że mogę poczuć się aż tak niekomfortowo wśród rówieśniczek i kolegów.

    W tym wypadku proszę wszystkich doświadczonych użytkowników owego forum o polecenie treningu, który z pewnością przywróci moją dawną sylwetkę i już wkrótce śmiało będę mógł spędzać przyjemnie wolny czas z przyjaciółmi!

    ps: Nie zależy mi na umięśnionym ciele, wystarczy tylko to aby spalić zbędne tłuszcze i udoskonalić moją obecną kondycję.

    Dziękuję i pozdrawiam,
    Rihito (Arkadiusz).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Moody1514
    Dołączył
    02-04-10
    Skąd
    Piotrków
    Postów
    98
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Na poczatku lekki trening ogolno rozwojowy(jest napisane na forum co i jak) zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku jak i swoja psychike. Pozniej jakies aeroby mozesz zaczac biegac. Jesli chodzi o trening na silowni to zalezy co chcesz osiagnac... Znajdzisz na pewno w podwieszonych treningi dla poczatkujacych. Najwazniejsza jest silna wola. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar hannibal
    Dołączył
    04-06-10
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    148
    SOG
    15
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Dobra dieta i efekt masz gwarantowany ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Arku ile masz w ogóle lat?jaka waga?chorujesz na coś po za tym?możesz biegac?

    zacznijmy od tego od czego jestes taki przęmęczony.
    spędzasz dużo godz za biurkiem i jeszcze wiecej przed tv,nie wysilasz sie za bardzo i zapewno jakośśc snu jest nie najlepsza.wszystko tki w tym z nie masz po czym wypoczywac sam tak mam kiedy nic nie robię a wszystko sie zmienia kiedy biore się za robote i kłade się zmeczony spac zasypism jak supeł i rano jest juz ok.

    na poczatku musisz zmienic nawyki zywieniowe.zacznij jesc zdrowiej i cześciej(tak czesciej) musisz jesc mniejsze porcję ale w równych odstępach czasu np możesz spożywac 4posiłki dziennie.odstaw fast foody i zacznij jesc dużo ważyw i owoców i dobrej jakośc mięsa (lub chociaż chude)pij dużo wody a mniej piwa:)
    co do treningu na początku zacznij biegac lub truchtać po 20min i co jakiś czas dożucaj do tego po pare minut zawsze na koniec treningu przeznacz 5minut na rozciąganie,rozciągniete mięśnie lepiej reaguja na treningi.biegi pozwola ci spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i polepszą kondycje.później możesz się zabrac za trening domatora oparty na pompkach podciągnięciach i brzuchkach itp.możesz do tego dokupić pare hantli lub po prostu isc na publiczna siłownię.powoli zaczniesz widziec efekty swojego treningu a samopoczucie na pewno się polepszy:)
    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hannibal Zobacz post
    Dobra dieta i efekt masz gwarantowany ...
    Dokładnie, dieta jest najważniejsza. Poszukaj z podwieszonych tematów diety na redukcję/wycinkę. Poczytaj trochę, sklep jakąś dietę a na forum poprawimy.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bardzo pomocny
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Rihito
    Dołączył
    25-07-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Arku ile masz w ogóle lat?jaka waga?chorujesz na coś po za tym?możesz biegac?
    Micek, mam 23 lata i waże 85 przy 175cm wzrostu. Alkoholu pić nie mogę, mam uczulenie na słód jęczmienny ^^"...
    Moją rolą w pracy i w domu jest praca, cały czas męcze oczy przy komputerze, nie spożywam piwa, a jeśli już wspomniałeś o FastFoodach, to jak teraz pomyśle, to głownie na tym się teraz opieram.

    na poczatku musisz zmienic nawyki zywieniowe.zacznij jesc zdrowiej i cześciej(tak czesciej) musisz jesc mniejsze porcję ale w równych odstępach czasu np możesz spożywac 4posiłki dziennie.odstaw fast foody i zacznij jesc dużo ważyw i owoców i dobrej jakośc mięsa (lub chociaż chude)pij dużo wody a mniej piwa:)
    co do treningu na początku zacznij biegac lub truchtać po 20min i co jakiś czas dożucaj do tego po pare minut zawsze na koniec treningu przeznacz 5minut na rozciąganie,rozciągniete mięśnie lepiej reaguja na treningi.biegi pozwola ci spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i polepszą kondycje.później możesz się zabrac za trening domatora oparty na pompkach podciągnięciach i brzuchkach itp.możesz do tego dokupić pare hantli lub po prostu isc na publiczna siłownię.powoli zaczniesz widziec efekty swojego treningu a samopoczucie na pewno się polepszy:)
    pozdro
    I od tego raczej zaczne, hannibal i luo również mi pomogliście przejże dziś w nocy dokładnie zasób tego Dzienniku.
    Teraz będę musiał trzymać kciuki za samego siebie ^^

    Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za pomoc!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •