Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Trening na rzezbe bez silowi czytajcie temat

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Moody1514
    Dołączył
    02-04-10
    Skąd
    Piotrków
    Postów
    98
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie Trening na rzezbe bez silowi czytajcie temat

    Witam, na wstepie powiem ze sytuacja jaka teraz mam, spowodowala ze przez dwa mc nie bede mial jak chodzic na silownie.(nie rozpisuje sie dlaczego bo to nie wazne no ale przez dwa mc nie mam jak cwiczyc na silowni) mam 178cm obecnie cwiczylem na mase i mam 85kg ladnie wszystko szlo biceps 40 prawie, udo 63. No ale na mase juz nic w te dwa mc nie zrobie. Ale chce cos robic cos cwiczyc zeby nie lezec i sie nie opierdalac. Wiadomo jak to przy robieniu masy troche tluszczu jest brzuch tez troche niestety. Wiec tutaj moje pytania co mam robic zeby sie wyzezbic? na silownie nie mam jak chodzic przez 2mc wiec jakie domowe cwiczenia moge robic? Prosilbym o jakis szczegolowy plan mam do dyspozycji drazek na strychu, jak starac sie odzywiac? zaczac biegac? jesli tak to prosze o dokladne napisanie jak mam to wszystko robic. Bede bardzo wdzieczny, beda songi... Wiadomo ze masa spadnie waga poleci w dol sila tez no ale mam nadzieje ze rzezby troche zlape. Ps wybralem ten dzial poniewaz wydal mi sie najbardziej odpowiedni.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    pompmki,podciągania na drążku,brzuszki na drążku,dipsy,wspięcia na palce wszystko mozna robić bez siłowni biegac jesli zaczniesz i to bez odpowiedniej diety to spalisz dużo i tłuszczu i mięśni i po 2miechach zostanieie z ciebie suchar,ale owszem możesz biegac nic nie zaszkodzi jesli bedziesz robił to z głową i umiarem.poszukaj gdzies w necie info na temat treningu siłowego bez sprzętu na bank cos znajdziesz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Moody1514
    Dołączył
    02-04-10
    Skąd
    Piotrków
    Postów
    98
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz ale mozesz mi konkretnij napisac co kiedy jak cwiczyc? kiedy pompki kiedy drazek co to sa dipsy? wspiecia na palce jak mam to robic? no wlasnie i jak mam biegac rzeby miesni nie popalic? niestety zadne suplementy nie wchodza w gre;/;/;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Moody1514
    Dołączył
    02-04-10
    Skąd
    Piotrków
    Postów
    98
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Bede biegal treningiem HIIT co o tym myslicie dzis pierwszy raz sie przebieglem i nie bylo tak zle mysle ze rzezby troche zlapie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •