Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Prosze o pomoc w ulozeniu treningu , diety. Dzieki za odp. :)

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar riddick92
    Dołączył
    06-10-09
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Prosze o pomoc w ulozeniu treningu , diety. Dzieki za odp. :)

    Witam , mam 18lat waze ok. 70kg wzrost 183 cm , cwicze miesiac. W domu posiadam 4x drazki z hantle ( 1x2kg) , sztange ( 8 kg ), lawke i wsumie luzem 46 kg obciazenia na wiecej puki co mnie nie stac ( takze na lawce wsumie jakies 53kg ). Calosc wyciskam ok. 25x na sztandze. Moj trening wyglada tak : 3/4 razy 20 powt. ( calosc sztanga ) + 3/4 razy 10 powt. ( calosc sztanga ) , pozniej 5 x 20 powt . 2ma hantlami po 10 kg sztuka . Do tego jakies brzuszki.
    Co powinienem zmienic w swoim treningu ? ( mam zamiar kupic wiecej obciazenia ) . Cwicze jakies 90-120 min 4/5 razy w tyg. (;

    Z suplementow posiadam :
    - Creatyna
    - Nitrobolon
    - naNOx9

    Co do diety ze 3 razy w tyg. ryz , nie jadam fast fodow . Dzieki z gory za pomoc ;)
    Ostatnio edytowane przez riddick92 ; 28-06-10 o 20:14
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Dawidhardcore
    Dołączył
    02-06-09
    Skąd
    Zabrze
    Wiek
    35
    Postów
    530
    SOG
    294
    Otrzymał : 27 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał riddick92 Zobacz post
    Witam , mam 18lat waze ok. 70kg wzrost 183 cm , cwicze miesiac. W domu posiadam 4x drazki z hantle ( 1x2kg) , sztange ( 8 kg ), lawke i wsumie luzem 46 kg obciazenia na wiecej puki co mnie nie stac ( takze na lawce wsumie jakies 53kg ). Calosc wyciskam ok. 25x na sztandze. Moj trening wyglada tak : 3/4 razy 20 powt. ( calosc sztanga ) + 3/4 razy 10 powt. ( calosc sztanga ) , pozniej 5 x 20 powt . 2ma hantlami po 10 kg sztuka . Do tego jakies brzuszki.
    Co powinienem zmienic w swoim treningu ? ( mam zamiar kupic wiecej obciazenia ) . Cwicze jakies 90-120 min 4/5 razy w tyg. (;

    Z suplementow posiadam :
    - Creatyna
    - Nitrobolon
    - naNOx9

    Co do diety ze 3 razy w tyg. ryz , nie jadam fast fodow . Dzieki z gory za pomoc ;)
    Ty dopiero miesiac cwiczysz i juz twoje treningi trwaja 90 do 120min??4/5 razy w tygodniu?? powoli ,nigdzie sie nie spieszy,najpierw ogolnorozwojowke sobie zrob ,masz rozpisane treningi dla poczatkujacych w dziale trening,wystarczy poczytac...Miesnie potrzebuja czasu.A co do diety ...trzy razy w tygodniu ryz?/rozwin!!sam ryz jesz>>?? moze bys jakies miecho do niego zapodal??;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar riddick92
    Dołączył
    06-10-09
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    To zalezy :) jesli 90 min to bardziej intensywny , 120 min luzniejszy zalezy od dnia i formy , zalezy mi raczej na szybkim przyroscie , ktorego juz widac ;) Oglonie prowadze aktywny tryb zycia stad pozwalam sobie na wiecej przy treningach , rozumie Cie miesnie potrzebuja takze odpoczynku. Tak tylko nie posiadam silowni profesionalej w domu , o ile sie orientujesz same krazki sa dosyc kosztowne. Bym prosil o rozplanowanie treningu na to co posiadam. Hmm np jakies sniadanie glownie bialka , obiad np. schab/ filet rybny / mielone / piers z kurczaka . , lekka kolacja jakies kanapki z jaka szynka czy cos ;P Ogolnie raczej w moim jadlospisie glownie sie zmienia obiad , jem sporo ryzu dlatego ze nie mam odzywki na weglowodany.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Dawidhardcore
    Dołączył
    02-06-09
    Skąd
    Zabrze
    Wiek
    35
    Postów
    530
    SOG
    294
    Otrzymał : 27 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał riddick92 Zobacz post
    To zalezy :) jesli 90 min to bardziej intensywny , 120 min luzniejszy zalezy od dnia i formy , zalezy mi raczej na szybkim przyroscie , ktorego juz widac ;) Oglonie prowadze aktywny tryb zycia stad pozwalam sobie na wiecej przy treningach , rozumie Cie miesnie potrzebuja takze odpoczynku. Tak tylko nie posiadam silowni profesionalej w domu , o ile sie orientujesz same krazki sa dosyc kosztowne. Bym prosil o rozplanowanie treningu na to co posiadam. Hmm np jakies sniadanie glownie bialka , obiad np. schab/ filet rybny / mielone / piers z kurczaka . , lekka kolacja jakies kanapki z jaka szynka czy cos ;P Ogolnie raczej w moim jadlospisie glownie sie zmienia obiad , jem sporo ryzu dlatego ze nie mam odzywki na weglowodany.
    Wiem ,ze sa kosztowne:)...potrzebuja ,pamietaj podczas regeneracji miesnie odpoczywaja i rosna,wiadomo niech nie odpoczywaja za dlugo,max co drugi dzien:)Na lawce mozesz sobie klate robic a takze francuza:) (triceps)mozesz tez sztanga sobie robic stojac biceps:),gryfami to juz wiadomo jest wiele cwiczen...poczytaj sobie treningi w dziale trening w podwieszonych i na pewno znajdziesz cos pod swoj asortyment:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Ma NaNox9
    Bedzie wygladac jak Cutler
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Dawidhardcore (28-06-10)

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar riddick92
    Dołączył
    06-10-09
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No niestety ;/ Raczej biceps cwicze gryfami , pokoj jako tako duzy nie jest , i z 1,80m sztanga latanie po nim nie jest zbyt konfortowe ^.- Jesli cwicze juz bicola to wlasnie tylko gryfami . No doloze napewno pare cwiczen z gryfami :). Co do suple. stosowac jakies ?. Puki co bralem Creatyne ktora odstawilem po miesiacu ,po treningu 3 sztuki przed treningiem bralem 4 caps. nitro. , od niedawna dostalem od znajomego nanox9 , do wyprobowania biore 2 sztuki i 3 nitro. na teraz. Creatyny od wczoraj nie ruszam juz :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Dawidhardcore
    Dołączył
    02-06-09
    Skąd
    Zabrze
    Wiek
    35
    Postów
    530
    SOG
    294
    Otrzymał : 27 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał riddick92 Zobacz post
    No niestety ;/ Raczej biceps cwicze gryfami , pokoj jako tako duzy nie jest , i z 1,80m sztanga latanie po nim nie jest zbyt konfortowe ^.- Jesli cwicze juz bicola to wlasnie tylko gryfami . No doloze napewno pare cwiczen z gryfami :). Co do suple. stosowac jakies ?. Puki co bralem Creatyne ktora odstawilem po miesiacu ,po treningu 3 sztuki przed treningiem bralem 4 caps. nitro. , od niedawna dostalem od znajomego nanox9 , do wyprobowania biore 2 sztuki i 3 nitro. na teraz. Creatyny od wczoraj nie ruszam juz :)
    aha kupiles krete i przerwales jej branie??jest tego sens??nawet rticeps mozesz cwiczyc hantlami ,barki plery tez,nawet nogi:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar riddick92
    Dołączył
    06-10-09
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ogolnie slyszalem od znajomego , siedzi juz w tym troche i doradzil mi ja na miesiac , potem mies przerwy i znow. Bo podobno pozniej nie dziala tak jak powinna ;). No bede musial poszukac jakie cwiczonka ;).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Zmien znajomych bo zle ci zycza.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Dawidhardcore (28-06-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •