Witam. Wiem ze jest tu wielu fachowcow i mam kilka pytan w zwiaku z tym.

Ogarnelem sobie szkole, robote zycie prywatne i postanowilem zaczac maly nowy rozdzial w zyciu czyli przygode z MMA.

Klub ktory wybralem to MMA MAD DOG'S Gdynia...

- Jaki sprzecik potrzebuje na poczatek - jaka najlepsza firma tego sprzetu?
- Rezygnuje czesciowo z silowni, gdyz niestety nie mam mozliwosci czasowych wystarczajaco. Pozostaje jeden dzien na silce i domator (2hantle, porecze, drazek). Jakie miesnie najlepiej trenowac i poprostu na ktore zwracac najwieksza uwage, bo jest to troszeczke inny rodzaj wysilku niz body building...
- cos dodatkowo panowie? mam na mysli jakies utwardzanie piszczeli czy tez rozciaganie...
- czy dieta wyglada podobnie?
- suple? jesli tak to co?
- bieganie?
- czy to nie za szybko na MMA? i czy ono nie jest przeznaczone dla osob zwiazanych iles lat z dana sztuka walki?
- czy to wogole ma sens w tym wieku:)?
- jakies dodatkowe info?

Mysle ze jesli temat by sie rozpedzil to mozna bylo by go dac w podwieszone, bo pewnie sporo osob nie wie jak zaczac.
W miare uplywu czasu bede dodawal nowe pytanka...

Waze ponad 80kg wzrost 175cm. Krotka charakterystyka sportowa:)
od 7 do 14 zycia karate kyokushin (chyba doszedlem do zielonego pasa, ale jak gowniaz ani sie nie tluklem ani nic tylko jakies "kata" techniki uderzania, blokow, walk rezyserowanych itd.), pozniej pilka z 5 lata. i od 19 roku zycia silka oraz awf (czyli duzo sportu razem z judo, samoobrona itd.)

za pomoc dziekuje. oczywiscie po sezonie (czyli wrzesien/pazdziernik) chce polaczyc treningi bb oraz MMA. pozdrawiam.