Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Poczatek przygody z MMA

Threaded View

  1. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    - Jaki sprzecik potrzebuje na poczatek - jaka najlepsza firma tego sprzetu? zalezy co Ci bedzie potrzebne, wszystkie te manto, tapouty, pit bull,green hill, mad dog sa dobre. mozna bezkonca wymieniac wszystkie marki
    - Rezygnuje czesciowo z silowni, gdyz niestety nie mam mozliwosci czasowych wystarczajaco. Pozostaje jeden dzien na silce i domator (2hantle, porecze, drazek). Jakie miesnie najlepiej trenowac i poprostu na ktore zwracac najwieksza uwage, bo jest to troszeczke inny rodzaj wysilku niz body building...no tutaj to trening wytrzymalosciwoy glownie i zabawa typu aeroby.
    - cos dodatkowo panowie? mam na mysli jakies utwardzanie piszczeli czy tez rozciaganie...nigdy stylow uderzanych nie trenowlaem to nie wiem. Bolo trenuje MT to Ci doradzi
    - czy dieta wyglada podobnie? dieta napewno nie na redukcje, chyab ze cos zrzucamy
    - suple? jesli tak to co?witaminy, carbo takie pierdoly
    - bieganie? to co wyzej pisalem o treningu
    - czy to nie za szybko na MMA? i czy ono nie jest przeznaczone dla osob zwiazanych iles lat z dana sztuka walki?nie za szybko
    - czy to wogole ma sens w tym wieku:)?potrafic wiecej niz przecietny czlowiek to dobre rozwiazanie w kazdym wieku
    - jakies dodatkowe info?snij i mysl o mnie
    ode mnie tyle poki co.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik kubaCK otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    grochos (09-06-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •