Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Temat: BSN co wybrać

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Maryan
    Dołączył
    08-01-09
    Skąd
    Madagaskar
    Wiek
    40
    Postów
    191
    SOG
    14
    Otrzymał : 10 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post

    to co wymienil kowal jest lepsze.
    tylko tego co on wymienił nie ma nawet na allego to co to jest że nie można tego na allegro kupić ?
    szukam dobrych naprawde dobrych odżywek i boosterów chcę szybko nabrać czystej masy mięśniowej bo na tym co wymieniłem powyżej jechałem rok i nie było to dla mnie mega efektów tylko nie mówcie mi ze źle ćwiczyłem czy miałem złą dietę bo tak nie było.. przyrosty są ale tak jak mówię chcę więcej jeśli możecie podajcie mi zestaw odżywek który pozwoli mi się szybiej rozrosnąć i utrzymać przy tym dobre spalanie tkanki tłuszczowej zapobiegnie jej ponownemu odkładaniu się da mi zapas aminokwasów pompe przed treningiem i po pozwoli się zregenerować po treningu i w nocy itd. bardzo was proszę z góry wielkie dizięki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Masz tu, jeszcze w dobrej cenie:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    A tu masz aakg:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    To drugie bierzesz tylko przed treningiem i zaczynaj od 6 kapsułek.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maryan Zobacz post
    Jak to oszukiwała kupa ludzi to bierze i każdy sobie to chwali typowy suplement prosto z USA w całych stanach ludzie to biorą wszędzie na stronach w stanach czy uk każdy to chwali w polsce też nie widziałem negatywnych opinii czy możesz to czymś poprzeć ?
    a tak to ze oszukiwala. ze cos jest na topie jako odrzywka nie znaczy ze jest dobra. pomysl kto ten bubel kupuje...dzieciaki co naniczyms ie w sumie nie znaja,tylko lubia ogladac kolorowe zdjecia z grubym Coleman'em co bierze nitrix i twierdzi ze to po nim takie zyly ma. nosz kur...lol. No-xplode to nic innego jak kolorowe podelko z duuuuuza dosypka cukru bo przeciez jesli ci napisza ze masz kilo staffu w duzym opakowaniu to zaplacisz tyle ile ci powiedza. Ktos musi zarabiac na pudlach i cukrze. Cos kiepsko szukasz jak nie umeisz znalesc green mag, i aakg megahardcore. Dowody na temat oszukiwania klijentow przez firmy takie jak BSN i Syntrax mozesz smialo znalesc na bodybuilding.com forum lub w google. Syntrax nawet grozil urzytkownikom ktorzy to wykryli sprawa w sadzie,lecz dziwnie zaprzestal dochodzen prawnych....po pokazaniu dowodow::)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    piszesz tak ladnie inteligentnie to pewno ang. znasz biegle. masz i sie doczytaj, a ja sie nadal bede z was wszystkich kupujacych te badziwie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (08-06-10)

  6. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Maryan
    Dołączył
    08-01-09
    Skąd
    Madagaskar
    Wiek
    40
    Postów
    191
    SOG
    14
    Otrzymał : 10 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    może nie umiem szukać ale w google nic nie ma każdy się wypowiada pozytywnie na bodybuilding.com na forum tez ludzie mówią "to jest niesamowite" o nitrixie więc naprawdę może za krótko szukałem ale w takim czasie już coś powinienem znaleźć jeśli naprawdę by nie działało. Nie chodzi mi o to ze się czepiam ale naprwdę jeśli coś jest do du..y chcę to wiedzieć ale na pewno nie zmienię zdania bo dwie osoby powiedzialy że nie działają jesli by nie działały zostały by wycofane ze sprzedaży bo była by spora afera takie jest moje zdanie jeśli możesz podaj mi linka byłbym wdzięczny....

    Co do tych odżywek kreatynę kupię co do AAKG to się waham bo mam jeszcze dwie puszki OLIMPU AAKG MEGA CAPS 1250mg około 600 kapsułek więc czy będzie widoczna różnica między tymi dwoma odżywkami warto tamte odstawić i wziąć tą z treca ?

    I co sama kreta i aakg ma wystarczyć nic wiecej nie potrzebuję prócz białka ? a aminokwasy prosze was dobiercie mi jakiś zestaw a nie dawajcie mi po dwie pozycje byłbym bardzow dzięczny naprawde....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Maryan
    Dołączył
    08-01-09
    Skąd
    Madagaskar
    Wiek
    40
    Postów
    191
    SOG
    14
    Otrzymał : 10 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    piszesz tak ladnie inteligentnie to pewno ang. znasz biegle. masz i sie doczytaj, a ja sie nadal bede z was wszystkich kupujacych te badziwie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    mieszkam w Angolii więc muszę znać nie piszę ładnie i inteligentnie nie chcę nikogo obrazić podważyć jego toku rozumowania czy wiedzy chce jednak dowodów jeśli można bo napaliłem sie na te bsna a teraz zburzyłeś mój piękny kolorowy świat :) hehehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    jak sprawdzales bb.com forum to popatrz na wiek tych piszacych :) to forum to jedno wielkie pimpowanie przez nieletnich.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    No-Xplode słabo wypada ,mało ekonomicznie do 3porcji dochodziłem co przy np. white flood bym chyba na ziemi leżał.
    Green magnitude to jeden z lepszych i do tego ekonomiczny stack,wystarczy dodać do tego coś pompującego i pobudzającego.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Maryan
    Dołączył
    08-01-09
    Skąd
    Madagaskar
    Wiek
    40
    Postów
    191
    SOG
    14
    Otrzymał : 10 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    ale to tak jak wszędzie popatrz na nasze forum ile ludzie mają lat ? ja mam 32 pomimo tego co napisałem w opisie i też zwracam uwage na wiek piszących jednak jak sam wiesz ciężko trafić na złe opinie użytkowników na całym świecie.... nawet na naszym forum nikt nic nie mowi ze to nie działa każdy wie że BSN wpadł na kreatynie ale nie wierze ze wszystkie suplementy robi gówniane zawsze sie liczyl na rynku więc nie wierze że walą cukier do każdego supla jak mówisz a przecież jeśli chodzi o suple ludzie z forum też mają nie małe doświadczenie np: Punisher pewnie znasz zawsze ceniłem jego wypowiedzi http://www.e-gym.pl/showthread.php?1...light=BSN+Axis również doradza BSN; Symu tez bral no-xploda i chwalił pod niebiosa troche teraz poczytałem i jednak nie wierze w to że one nie działają za dużo ludzi to bierze i za dużo się o nich dobrze wypowiada a jedynie Twoje wypowiedzi na forum maja charakter negatywny..... nie wiem z czego się to bierze jeśli chodzi o ta kreatynę to z tego co doczytałem składniki na których oparli recepturę najnowszej kreatyny po prostu nie istaniały i rzeczywiście z tym się zgadzam natomiast to żeby wszystkie odżywki były do dupy i nadal leżały na półkach sklepowych wydaje mi się mocno naciągane....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    przeciez nigdzie nie jest napisane ze nie zialaja:)
    nie warte swojej ceny i mozesz znalesc o wiele lepsze produkty. Cos co juz raz podpadlo ma u mnie kreche dopuki nie wykaze sie inaczej, jak to zrobilo Dymatize np. Sa o wiele tansze i godniejsze uwagi firmy niz BSN czy MuscleTech. Za stary jestem zeby bezmyslnie kupowac suplementy bez wczesniejszego zapoznania sie z nimi:)
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 07-06-10 o 00:05
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •