Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Pora aerobów

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie Pora aerobów

    Dziś byłem walnąć sesję aerobową po pierwszym posiłku,czy skutecznie będzie się palił fecik robiąc o tej porze aeroby.Dokładnie tak to w przeciągu dnia wyglądało.
    9.00 - platki z maslanką i slonecznikiem,odzywka bialkowa
    11.00 - 40 minut bieznii,20 min przed przyjąłem bcaa
    koło 12.00 - pieczywo razowe z mięskiem,ogórkiem,3 jajka
    14.45 - ryz,piers z kury,warzywa
    16.00 - trening siłowy,1h
    17 - carbo+bcaa
    17.45 - pieczywo razowe,papryka,ogórek,odzywka bialkowa,maslo orzechowe
    20.45 - pucha tunczyka z papryką,pomidorem,fasolą czerwoną,cebulą,oliwa z oliwek
    przed snem jeszcze twaróg z oliwą

    Nie jestem mocno zalany, trochę na brzuchu się zebrało.Planuję na razie takie aeroby robić w pon i piatek,natomiast w srode basen(45min od godz.20.00)Tej bieżnii dorzucę jeszcze 5-10 min.Dadzą coś te sesje aerobowe czy raczej za mało tego.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    lepiej aeroby robić po treningu siłowym, bcaa wtedy bierzesz przed aerobami jakieś 20min i odrazu po.
    No i na moje oko za dużo tej odżywki białkowej (chociaż pewnie wiele osób powie, że 2x dziennie to nie dużo), bierz odżywkę jak nie masz jak zjeść innego posiłku czy do uzupełnienia, a na śniadanie to raczej masz czas ;)
    to samo 17.45 nie da się tej odżywki zastąpić naturalnym żarciem? które jest skuteczniejsze i lepsze :) ja tam po treningu wole ryż biały z cycką i warzywami, zamiast chemii
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Aeroby nie dam rady po siłowym bo sprawa wygląda tak,że siłowy mam w siłce piwnicznej i nie mamy tam żadnego rowerka itp.Natomiast na tą bieżnię chodzę na miejscowy osir,z uwagi na fakt że pogoda kulawa i park obok ktorego mieszkam non toper zalany.Tak to zawsze chodzilem na czczo biegać z rana i nie bylo problemu.Pytam czy w porze o jakiej napisałem w poście wyżej, czyli 2h po sniadaniu równiez skutecznie bezie palił się fecik?
    Co do tej odżywki to po treningu czasem zamiennie jem ten z odzywką lub ten z 20.45.Wiadomo,że żarcie jest lepsze ale czasem jest wygodniej shake jebnąć.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar wojtas fc
    Dołączył
    10-01-10
    Skąd
    Z Wioski
    Postów
    185
    SOG
    175
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    opalinho też biegam po 1 posiłku czasami biegam po 4 co to za różnica rób te aeroby kiedy ci pasują i teoretyków traktuj z przymrużeniem oka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Nie wiem jaka jest idealna pora aerobów, ale napiszę jaka jest dla mnie idealna i co na mniej najlepiej (przynajmniej na razie) działa.

    Robię 3x w tygodniu po 2 sesje aerobów: po pierwszym posiłku o 6 rano, jogging 30minut, potem późnym popołudniem 17-18 rowerek 40-60minut (wtedy jestem jakoś po 5 posiłku).
    Dodatkowo po siłowni robię 25-30minut na steperku 3xweek.
    Tłuszcz leci w masakrycznym tempie i widzę, że takie 2 sesje aerobów dobrze mi dają w kość, bo i pierwszy raz mięśnie brzucha ujrzały światło dzienne z czego jestem bardzo zadowolony :)

    Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie czasu na to poświęcić. Z mojej strony polecam spróbować takie 2 sesje dziennie, bo w moim przypadku przerosło to najśmielsze oczekiwania. Pomysł z dwoma sesja aerobów akurat sobie zapożyczyłem od amerykańskiego kulturysty Jeff'a Willet'a.

    Osobiście jestem zwolennikiem robienia aerobów/ćwiczeń siłowych o STAŁYCH porach.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik D3 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    opalinho (01-06-10)

  7. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Nie wiem jaka jest idealna pora aerobów, ale napiszę jaka jest dla mnie idealna i co na mniej najlepiej (przynajmniej na razie) działa.

    Robię 3x w tygodniu po 2 sesje aerobów: po pierwszym posiłku o 6 rano, jogging 30minut, potem późnym popołudniem 17-18 rowerek 40-60minut (wtedy jestem jakoś po 5 posiłku).
    Dodatkowo po siłowni robię 25-30minut na steperku 3xweek.
    Tłuszcz leci w masakrycznym tempie i widzę, że takie 2 sesje aerobów dobrze mi dają w kość, bo i pierwszy raz mięśnie brzucha ujrzały światło dzienne z czego jestem bardzo zadowolony :)

    Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie czasu na to poświęcić. Z mojej strony polecam spróbować takie 2 sesje dziennie, bo w moim przypadku przerosło to najśmielsze oczekiwania. Pomysł z dwoma sesja aerobów akurat sobie zapożyczyłem od amerykańskiego kulturysty Jeff'a Willet'a.

    Osobiście jestem zwolennikiem robienia aerobów/ćwiczeń siłowych o STAŁYCH porach.
    Ćwiczenia siłowe wykonuję zawsze o stałej porze,natomiast te aeroby pasuje mi wykonywać po pierwszym posiłku.Po jakim czasie od sniadania wykonujesz tą pierwszą sesje aerobową?Ja specjalnie zalany nie jestem,chcę 3-4 razy w tygodniu zaliczyć takie sesyjki i zgubic nieco fetu.2-3 razy bieganie po pierwszym posilku + środowy basen z wieczora.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtas fc Zobacz post
    opalinho też biegam po 1 posiłku czasami biegam po 4 co to za różnica rób te aeroby kiedy ci pasują i teoretyków traktuj z przymrużeniem oka
    Rozumiem,że obojętne czy biegasz po 1 czy 4 posiłku to z postępów w gubieniu fetu jesteś zadowolony?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał opalinho Zobacz post
    Ćwiczenia siłowe wykonuję zawsze o stałej porze,natomiast te aeroby pasuje mi wykonywać po pierwszym posiłku.Po jakim czasie od sniadania wykonujesz tą pierwszą sesje aerobową?Ja specjalnie zalany nie jestem,chcę 3-4 razy w tygodniu zaliczyć takie sesyjki i zgubic nieco fetu.2-3 razy bieganie po pierwszym posilku + środowy basen z wieczora.
    Po siłowym treningu jeśli jesteś w stanie to np. przebiegnij się do domu i dopiero w domu walnij sobie odżywkę białkową albo zjedź posiłek. Po 1 posiłku odczekuję 1-1,5h i idę biegać jako, że do pracy mam na 9. Jeśli faktycznie chcesz się solidnie pociąć to 6-9 sesji aerobowych jest w sam raz :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Po siłowym treningu jeśli jesteś w stanie to np. przebiegnij się do domu i dopiero w domu walnij sobie odżywkę białkową albo zjedź posiłek. Po 1 posiłku odczekuję 1-1,5h i idę biegać jako, że do pracy mam na 9. Jeśli faktycznie chcesz się solidnie pociąć to 6-9 sesji aerobowych jest w sam raz :)
    Akurat z tej naszej piwnicznej siłki to mam jakieś 5-7 minut do chaty więc za duzo tego biegu by nie było,hehe.9 sesji w tygodniu to byłoby chyba dość dużo,jak dla mnie przynajmniej.Na scenie żadnej nie planuję stanąć tylko w miarę uwydatnic mięśnie brzucha,bo tam głównie mam fat.Na biku jest żyłka,nawet przez barki coś przebiega więc jak juz wspominałem zalany zbytnio nie jestem. Mówisz 1- 1,5 h po sniadaniu - własnie tak będę też robił 1,5 nawet do 2h po 1 posilku bieznia i potem zaraz posiłek(jajka+ryz lub razowiec oraz warzywka).Co tydzien 5 min bede sie staral dolozyc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Dawidhardcore
    Dołączył
    02-06-09
    Skąd
    Zabrze
    Wiek
    35
    Postów
    530
    SOG
    294
    Otrzymał : 27 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał opalinho Zobacz post
    Akurat z tej naszej piwnicznej siłki to mam jakieś 5-7 minut do chaty więc za duzo tego biegu by nie było,hehe.9 sesji w tygodniu to byłoby chyba dość dużo,jak dla mnie przynajmniej.Na scenie żadnej nie planuję stanąć tylko w miarę uwydatnic mięśnie brzucha,bo tam głównie mam fat.Na biku jest żyłka,nawet przez barki coś przebiega więc jak juz wspominałem zalany zbytnio nie jestem. Mówisz 1- 1,5 h po sniadaniu - własnie tak będę też robił 1,5 nawet do 2h po 1 posilku bieznia i potem zaraz posiłek(jajka+ryz lub razowiec oraz warzywka).Co tydzien 5 min bede sie staral dolozyc.
    to ja bd duzo to zacznij od 4 i dokladaj co jakis czas kolejne,ale wiadomo lepiej wiecej niz mniej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •