Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Ksw 14

  1. #21
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Nastula zdradza kulisy negocjacji


    Walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą miała odbyć się już na najbliższej gali KSW we wrześniu. "Pudzian" zdecydował jednak, że nie jest jeszcze gotowy na walkę z tak mocnym rywalem i postanowił przełożyć starcie z mistrzem olimpijskim z Atlanty na później. To nie spodobało się obozowi Nastuli.
    Były znakomity judoka dziwi się, że najsilniejszy człowiek świata nagle zmienił zdanie i chce mieć więcej czasu na przygotowanie się do walki. - To nie ja wpadłem na pomysł walki z Pudzianowskim. Inicjatywa wyszła bezpośrednio od Konfrontacji Sztuk Walki i Mariusza, który sam do mnie dzwonił i rozmawiał - zdradza Nastula w rozmowie z serwisem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

    - Nie upubliczniałem tych negocjacji, bo uznałem, że obowiązuje nas dżentelmeńska umowa - dodaje. - To KSW i Pudzianowski pierwsi zaczęli opowiadać, że będzie pojedynek. Mój menadżer negocjował warunki finansowe, ja przyjąłem bowiem warunki sportowe. Szanuję Mariusza jako sportowca i przeciwnika, spokojnie słuchałem kolejnych zapowiedzi naszego starcia, choć tak naprawdę kontraktu nikt nie podpisał - twierdzi zawodnik, który stoczył w swojej karierze pięć walk w formule MMA z bardzo wymagającymi rywalami. Wygrał tylko raz.

    Nastula zapewnia, że chciał walczyć z Pudzianowskim. Zdradza też, że na ostatniej gali KSW w Katowicach miał wystąpić na ringu i zapowiedzieć swój pojedynek ze słynnym strongmanem. Zrezygnował w ostatniej chwili, ponieważ stwierdził, że takie rzeczy można robić dopiero po podpisaniu kontraktu na walkę. A takiego do tej pory nie podpisano i w najbliższym czasie się na to nie zanosi. - Widzę, że zrobiłem słusznie, bo wyszedłbym na człowieka, który rzuca słowa na wiatr - mówi Nastula.

    Co ciekawe - to nie pierwszy raz, gdy termin walki Nastula - Pudzianowski jest przekładany. Pojedynek miał odbyć się już w maju, ale przed nim "Pudzian" po raz pierwszy stwierdził, że potrzebuje więcej czasu. Ponoć obóz najsilniejszego człowieka sam zaproponował Nastuli wrzesień. - Zgodziłem się. Teraz w mediach czytam, że może Pudzianowski zechce walczyć w marcu. I ile będzie jeszcze takich terminów? - pyta Paweł Nastula.

    WP.PL
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Jak dziś opublikowano na oficjalnej stronie organizacji KSW, na gali KSW 14 we wrześniu dojdzie do walki pomiędzy Przemysławem Saletą (0-1) a Marcinem Najmanem (0-1). Ma to być walka która raz na zawsze rozwiąże osobisty spór między tymi zawodnikami. Oprócz tego bardzo medialnego starcia zobaczymy finał turnieju kategorii 95 kg pomiędzy Janem Błachowiczem (10-2, nr 1 w Rankingu PL) a Danielem Taberą (16-2-3) . W kategorii 85 kg zobaczymy bardzo ciekawy extra fight pomiędzy Krzysztofem Kułakiem (23-12-2, nr 4 w Rankingu PL) a Danielem Dowdą (5-3, nr 9 w Rankingu PL). Czeka nas też turniej w wadze 71 kg, jak dotąd jedynym potwierdzonym zawodnikiem jest Maciej Górski (8-4, nr 2 w Rankingu PL). Z tego co udało nam się dowiedzieć, oprócz Highlandera zobaczymy w tym turnieju 3 zawodników naszego rankingu wagi lekkiej. Anonsowany jest też występ Mariusza Pudzianowskiego (2-1, nr 6 w Rankingu PL), rywal nie jest jeszcze znany.
    Rozpiska:
    95 kg.: Jan Błachowicz (10-2) vs. Daniel Tabera (16-2-3)
    85 kg.: Krzysztof Kułak (23-12-2) vs. Daniel Dowda (5-3)
    Open.: Mariusz Pudzianowski (2-1) vs. TBA
    Open.: Przemysław Saleta (0-1) vs. Marcin Najman (0-1)
    Turniej kategorii 71 kg.: Maciej Górski (8-4) vs. TBA

    MMA Rocks
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    to saleta jednak walczy z najmanem? popieram co mowil KowaleX... korwa szopka...

    ja wogole proponuje zmienic nazwe na Gwiazdy tancza w MMA i jak nie bedzie K.O. to wtedy widzowie beda rozstrzygac sms'ami kto wygral...

    szopka...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Podczas czternastej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki", której konkretny termin poznamy na dniach dojdzie do hitowej walki pomiędzy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Właściciele Federacji KSW spotkali się w tym tygodniu z zawodnikami i ustalili warunki ich pojedynku na KSW 14.

    - Wielu ludzi zarzuca Federacji KSW komercyjne podejście do MMA. Wydaje mi się, że przy dzisiejszej kondycji sportu w Polsce to jedyna możliwa droga. Saleta kontra Najman to walka dwóch zawodowych pięściarzy z identycznym rekordem w swojej nowej dyscyplinie. To starcie negatywnych, lecz ciągle szczerych i prawdziwych emocji. To tysiąc niewyjaśnionych spraw między obojgiem. To nawarstwiający się na oczach opinii publicznej konflikt nad którym ostateczny sąd zapadnie we wrześniu tego roku. Mam poczucie, że ring KSW stworzony został również po to, aby wyjaśniać takie spory i po to, by oddzielać mity od prawdy i co w tym przypadku najistotniejsze, słowa od czynów - mówi współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

    - Jesteśmy na tak! Do tej walki musiało dojść. Cieszę się, że to na naszym ringu podczas Konfrontacji Sztuk Walki panowie w sportowy stylu zakończą swój od lat zaogniany konflikt. Prywatne waśnie zostaną rozegrane w sposób fair-play i to należy pochwalić.
    Padły śmiałe deklaracje z ust obu zawodników, więc teraz należy czekać na ich konsekwentne urzeczywistnienie. Będzie to walka niczym z dawnych lat kiedy to dwóch mężczyzn wyzywało się na pojedynek, a rację i sprawiedliwość przyznawano wygranemu. W tym przypadku sekundantem będzie właśnie KSW -
    powiedział współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski.

    Zatem na jesieni czekają nas nie lada sportowe emocje. Finał turnieju wagi lekkociężkiej z udziałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Turniej "lekkich" w limicie wagowym do siedemdziesięciu jeden kilogramów, a w nim zawodnik KSW Team [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Ekstra walka, a w niej międzynarodowy mistrz Federacji KSW do osiemdziesięciu pięciu kilogramów [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kontra znakomity grappler [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Prócz tego kolejna walka niepokonanego na ringach KSW [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i pojedynek dwóch rządnych zwycięstwa pięściarzy Przemysława Salety i Marcina Najmana.

    Konfrontacja.com
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    dalej nie wiadomo z kim będzie walczył Pudzianowski
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •