Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Ksw 14

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie Ksw 14

    Wklejajcie wszystkie informacje dotyczące KSW 14

    Najman vs. Saleta na KSW 14?!


    Ależ to będzie pojedynek! Przemysław Saleta (0-1) chce sprać Marcina Najmana (0-1) na najbliższej gali KSW we wrześniu.
    Obaj panowie kiedyś byli przyjaciółmi, teraz szczerze się nienawidzą. - Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu – mówi “Super Expressowi” Saleta, były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie.
    Marcin Najman ma za sobą jedną walkę w MMA. W 44 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz Saleta zapowiada, że nawet się nie zmęczy, obijając go.
    - Prawdę mówiąc, dla mnie najważniejsze, żebym sobie nie uszkodził na nim stopy. Walka ma być 25 września, dzień później biegnę w Maratonie Warszawskim, a 27 września wylatuję do Australii, którą zamierzam w dwa miesiące objechać motocyklem – zdradza Saleta. - Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać!
    Co na to KSW? - Jeśli Saleta i Najman będą chcieli się bić, to my im to umożliwimy – mówi wprost Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji. – Nie widzę przeszkód, żeby do ich starcia doszło już na najbliższej gali KSW.
    Szykuje się zatem niesamowita impreza! Podczas wrześniowej gali będą się lać Saleta z Najmanem oraz Mariusz Pudzianowski z Pawłem Nastulą!

    se.pl

    Info podał Super Express, więc oczywiście podchodźcie do niego z dużym dystansem.


    KSW 14: Kułak vs. Dowda
    Wkrótce poznamy dokładną datę oraz miejsce czternastej „Konfrontacji Sztuk Walki. Jednak zanim to nastąpi pragniemy ogłosić pierwszą zakontraktowaną przez włodarzy Federacji KSW walkę ekstra, która na pewno rozgrzeje fanów do czerwoności i dostarczy maksymalnych emocji.

    Naprzeciw siebie w ringu staną dwaj zawodnicy KSW Team – Krzysztof Kułak (23-12-2) i Daniel Dowda (5-3). Pojedynek nie będzie o pas, w którego posiadaniu od gali KSW 13 jest popularny „Model”. Będzie to jedna z wielu planowanych ekstra walk na gali KSW 14.

    Mimo przyjaźni i bycia w jednym teamie obaj zawodnicy zapowiadają w ringu prawdziwą wojnę. – Wygram, bo Bóg mnie mocniej kocha! On ma silną psychikę i ringowe obycie, lecz jest niższy ode mnie i ma mniejszy zasięg ramion. Na propozycję walki z Danielem zareagowałem uśmiechem, ponieważ kiedyś obiecaliśmy sobie, że się sprawdzimy w ringu. I teraz to nastąpi – mówi Kułak, który mimo, że nie stanie do walki w obronie pasa ma dużo do stracenia. – Mam pewne obawy, bo jeśli mnie pokona to mogę dużo stracić, a przecież posiadaczowi pasa nie wypada przegrywać – kończy.

    Podobnie jak częstochowianin, tak i pochodzący ze Szczecina „Kociao” jest pewny swojego triumfu. – Szkoda, że nie jest to pojedynek o pas, ale co się odwlecze to… Z całym szacunkiem dla Krzyśka, ale atuty w tym pojedynku są po mojej stronie i nie oddam jemu tej walki. Już rozpocząłem treningi do tego pojedynku, bo to dobry moment na przygotowania. Na pewno wyjadę na kilka obozów, by być przygotowanym jak najlepiej. Wiem, że czeka mnie dużo pracy – wyznał Daniel i dodaje: - Słabym punktem Krzyska w tej walce będzie fakt, że ja jestem gotów tam na ringu oddać życie aby wygrać.

    konfrontacja.com

    Pudzian vs Nastula

    Nasze źródła bliskie Mariusza Pudzianowskiego potwierdziły, że kontrakt na polską walkę stulecia został podpisany. Najlepszy polski strongman i zawodnik MMA zmierzy się z Pawłem Nastulą w organizacji KSW we wrześniu tego roku!
    Paweł Nastula ma być kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Mistrz olimpijski w judo z Atlanty z 1996 roku zmierzy się z najsilniejszym człowiekiem świata we wrześniu na kolejnej gali federacji KSW. - Do omówienia zostały już drobiazgi - zdradza Nastula.

    - Ja czekam na Mariusza - zapewnia dziennik "Polska The Times" Nastula, który w MMA jest znacznie bardziej doświadczony, niż "Pudzian". Jego bilans jest kiepski - jedno zwycięstwo i cztery porażki, ale trzeba dodać, że mierzył się z bardzo silnymi rywalami.

    Nastula w 2005 i 2006 roku stoczył cztery walki na galach legendarnej japońskiej federacji PRIDE. Przegrał z Antonio Nogueirą, Aleksandrem Jemielianienką i Joshem Barnettem, pokonał Edsona Drago. Potem na gali Sengoku bił się jeszcze z Koreańczykiem Yangiem Dongiem Yi. Był lepszy, ale został skrzywdzony przez sędziów. Rywal kopał Polaka w krocze, a mimo to nie został zdyskwalifikowany.

    Dla Pudzianowskiego Nastula z pewnością będzie niezwykle wymagającym rywalem. Jak ocenia jego walkę z Timem Sylvią? - Przede wszystkim zabrakło siły, bo taktykę miał niezłą. Szkoda, że gdy pierwszy raz przewróci Tima, nie przeszedł do dosiadu, bo mógłby go trochę poobijać - uważa mistrz olimpijski z Atlanty.

    WP.PL/Polska The Times
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik hubi1910 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    BoloYeung (04-06-10)

  3. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateusz89
    Dołączył
    17-09-09
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Wiek
    34
    Postów
    155
    SOG
    9
    Otrzymał : 7 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Ile tych walk stulecia w ciągu kilku lat?:D Co do walki salety z najmanem to niezły cyrk się zapowiada
    Dopiero wkrecam się w ten sport ;]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateusz89 Zobacz post
    Ile tych walk stulecia w ciągu kilku lat?:D
    Hehe o tym lepiej nie mówić :P cyrk będzie i to niezły :D Tylko ciekawe czy do tej walki dojdzie...
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Paweł Nastula na walke z Pudzianem jedzie trenować do słynnego Timu Red Devil , aby trenowac z najlepszymi nie musze mówić kto do tego Timu należy i z kim będzie trenował nasz zawodnik . Pudzianowski jak narazie myśli o poważnych treningach , zobaczymy .

    Dobra Najman przegrał w 44 sekundy z Pudzianowskim , a Saleta został obity i poddany w troche dłuzszym czasie przez jakiegos białorusina o którym nic nie słyszałem jakis łysy i stary dziadek , więc niech tak nie kozaczy
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Mysle ze Nastula moze wybic z glowy Pudzianowi MMA... najmanek nie jest wogole porownywalny do brata najlepszego zawodnika na swiecie, czy tez Nogueiry... ale zobaczymy. Walka Saletyi Najmana nawet nie komentuje - dno mnozone przez zero... wg. mnie taka proba robienia z siebie mezczyzn na ringu... nie wyszlo w tancu z gwiazdami to moze MMA... eh brak slow !!!
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Czemu Saleta ma 1przegraną to nie było czasem "K-1",bo kurde nigdy nie słyszałem by brał udział w jakiejkolwiek gali mma.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Znowu te emocję
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    KSW 7 tez niedawno sie o tym dowiedziałem , kompromitacja heh . tak na marginesie ośmieszył sie juz prawie wszędzie
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał BoloYeung Zobacz post
    KSW 7 tez niedawno sie o tym dowiedziałem , kompromitacja heh .

    Nie widziałem :)

    tak na marginesie ośmieszył sie juz prawie wszędzie
    Chłop robi na emeryturę i normalna rzecz ,że chce zarobić.
    Tylko,że mu się po tej operacji chce hehe ,ach ten super epress ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •