Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Ksw 14

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Walka Nastula vs. Pudzianowski niepodpisana


    Menadżer byłego mistrza olimpijskiego w Judo i jedynego Polaka walczącego w legendarnej organizacji Pride Pawła Nastuli przysłał nam następującej treści oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami, że planowane na KSW 14 starcie Pawła z Mariuszem Pudzianowskim jest już pewne:
    Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.
    Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.
    W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianowskiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.
    Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieodbycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego.
    Paweł Nastula oraz Michał Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)
    Źródło:MMA Rocks
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Walka "Pudziana" z Nastulą przesunięta!


    Jak się dowiedzieliśmy, termin walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą został przesunięty! Pierwotnie walka miała się odbyć we wrześniu, jednak Pudzianowski chce mieć więcej czasu na przygotowania do konfrontacji.
    Negocjacje w sprawie walki - o czym niejednokrotnie informowaliśmy - zmierzały do szczęśliwego końca.

    - Na temat tej walki rozmawiałem z panem wielokrotnie i jak pan pamięta nigdy nie powiedziałem, że jest ona pewna. Podkreślałem, że rozmowy wkraczają w finalną fazę - tłumaczy "Wirtualnej Polsce" Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW.

    Sytuacja uległa diametralnej zmianie po porażce Mariusz Pudzianowskiego z Timem Sylvią. "Pudzian" uświadomił sobie, że do starcia z Nastulą musi się solidniej przygotować.

    - Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Mariusz uświadomił sobie, że na walkę z tak doświadczonym rywalem jest po prostu zbyt wcześnie - wyjaśnia Lewandowski.

    Nie oznacza to jednak, że Pudzianowski zrezygnował z walki. - Chcę żeby była jasność: Mariusz Pudzianowski chce walki z Pawłem Nastulą, ale jeszcze nie teraz. W związku z tym przekładamy tę walkę i to jest decyzja Mariusza - mówi Lewandowski.

    Informacje potwierdziła nam również Barbara Demczuk, menedżer Mariusza Pudzianowskiego. - Na tę decyzję wpłynęło wiele czynników. Mariusz chce być w stu procentach gotowy do walki. Będziemy pracować nad kondycją i techniką. Wyjedziemy do USA, aby tam trenować i wierzymy, że przywieziemy nową formę - przekonuje Demczuk.

    Do walki z Nastulą ma dojść w przyszłym roku. Wstępnie starcie jest planowane na marzec. Zanim jednak do niego dojdzie, Pudzianowski stoczy walkę z innym rywalem na wrześniowej gali KSW XIV.

    - W związku z całym tym zamieszaniem jego rywal nie jest jeszcze znany. Na KSW XIV nie zobaczymy z kolei Pawła Nastuli - mówi Martin Lewandowski.

    Sam sztab Pawła Nastuli w związku z decyzją o przesunięciu walki wystosował oficjalny komunikat.

    "Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego" - brzmi oficjalne stanowisko Pawła Nastuli i jego sztabu.

    - Jestem rozczarowany publikacją sztabu Pawła Nastuli, ponieważ właśnie czekałem na telefon od jego menedżera. Dziwię się, że team Nastuli nie uznał za stosowne przedstawić nam bezpośrednio swojego stanowiska w tej sprawie. Nikt od nas, ani z teamu Mariusza nie chciał zrzucać odpowiedzialności za tą decyzje na Pawła. Informację w tej sprawie mieliśmy opublikować na dniach, biorąc pod uwagę przede wszystkim decyzję Mariusza oraz stanowisko Pawła. Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt, że to z Mariuszem mamy podpisany kontrakt i to on ma pierwszeństwo głosu. Od 2 lat próbujemy porozumieć się z menedżerami Pawła i zawsze napotykamy na jakieś przeszkody. Nie wiem jaki interes im przyświeca, bo z pewnością nie leży to w dobrze pojętym interesie Pawła Nastuli - odpowiada Martin Lewandowski.
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    co usiecze to nie odwlecze - czy jakos tak . Do tej walki może w ogóle nie dojść
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubi1910 Zobacz post
    Walka Nastula vs. Pudzianowski niepodpisana


    Menadżer byłego mistrza olimpijskiego w Judo i jedynego Polaka walczącego w legendarnej organizacji Pride Pawła Nastuli przysłał nam następującej treści oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami, że planowane na KSW 14 starcie Pawła z Mariuszem Pudzianowskim jest już pewne:
    Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.
    Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.
    W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianowskiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.
    Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieodbycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego.
    Paweł Nastula oraz Michał Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)
    Źródło:MMA Rocks
    UPDATE: Jak informują współwłaściciel KSW Martin Lewandowski i pani menadżer Mariusza Pudzianowskiego na wp.pl, pojedynek byłego strongmana z Pawłem Nastulą definitywnie nie odbędzie się we wrześniu. Sztab Mariusza stwierdził, że zawodnik nie jest gotowy na walkę z tak wymagającym rywalem i na KSW 14 jego przeciwnikiem będzie ktoś inny.
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Marcin Najman stwierdza jednoznacznie, że nie interesuje go pojedynek z Przemysławem Saletą, o którym wczoraj pisał Super Express. W wywiadzie dla wp.pl, El Testosteron powiedział: - Jestem zdumiony, tym wyzwaniem Salety. Myślałem, że już dał sobie spokój ze sportem. Tydzień temu w Wirtualnej Polsce przeczytałem, że Saleta wyzwał Gołotę na pojedynek. To już było dla mnie szokiem, a po tym, co teraz przeczytałem, to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać.

    - Nie chcę walczyć z Saletą. Uważam, że po operacji powinien zająć się rodziną, zwiedzaniem świata, niech sobie ogląda swoje walki na DVD. W każdym bądź razie, mnie walka z tym człowiekiem nie interesuje. Bardzo go kole w oczy moja osoba. Permanentnie gdzieś mnie zaczepia, ale to inna sprawa - dodał.

    źródło: Wirtualna Polska
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Najman całkiem wporządku ucioł wszystkie spekulacje , gdyby ta walka sie odbyła nie była by przedsięwzięciem sportowym lecz medialną szopką . Ciekawe kogo teraz wyzwie Saleta Michalczeskiwgo albo Kuleja
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik BoloYeung otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mateohzp (06-06-10)

  8. #17
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Strielok
    Dołączył
    26-09-08
    Skąd
    Bieruń
    Postów
    192
    SOG
    107
    Otrzymał : 25 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    ej, przecież na ostatnim KSW, Najman powiedział, że będzie walczył z Kułakiem, (który sam go wyzwał), jeśli wygra, a przecież wygrał. Gdzie info o tej walce?
    Jeśli powiedziałem coś miłego, daj soga :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    do walki z Kułakiem , Najman musiałby zrzucić coś koło 15 kg - za mało czasu na zrzucanie wagi i jednoczesne treningi i dlatego nic z tego nie wyszło
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Niezły cyrk z tego KSW się zrobi
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar mateohzp
    Dołączył
    28-05-09
    Skąd
    Oka
    Postów
    614
    SOG
    75
    Otrzymał : 88 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał boloyeung Zobacz post
    najman całkiem wporządku ucioł wszystkie spekulacje , gdyby ta walka sie odbyła nie była by przedsięwzięciem sportowym lecz medialną szopką . Ciekawe kogo teraz wyzwie saleta michalczeskiwgo albo kuleja

    najman vs kulej
    nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •