Strona 9 z 25 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 243

Temat: Fight News

  1. #81
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    No masz racje. Ale skąd wiadomo czy Valesquez pokonałby Aliego czy nie. Nie można ocenić zawodników z różnych federacji jeśli nie ma możliwości skonfrontować ich ze sobą. Równie dobrze mogli by porównywać zawodników HW z LHW.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #82
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Nie napisałem ,że pokona tylko,że jest w pierwszej trójce i może spokojnie rywalizować. Lecz też iż Valesquez zasługuję na numer 1 w rankingu,ale to co innego,a Alistar nie, mimo umiejętności i formy, nie pokonał ostatnio nikogo specjalnego tylko Rogersa w obronie pasa (swoją drogą zdobyty jako wakujący), to Rogers dostał wcześniej od Fedzia,którego pokonał Werdum. Więc sam Rogers nie zapewni mu wysokiego miejsca, wcześniej też nie walczył za dużo poza k-1. Dlatego też np. Werdum jest wyżej choć osobiście uważam ,że Alistar go pokona w obecnej formie,ale to oczywiście wyjdzie w praniu. Przynajmniej ja to tak widzę.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 20-02-11 o 13:16
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #83
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Ruskie nie popuści , śmiech .

    Trener Fedora: “Wydaje mi się, że to wszystko nie było takie proste. Mogli użyć jakiś technologii, niewidocznych dla oka, które miały wpływ na obu zawodników. Dlatego Fedor nie był sobą w tej walce. Zachowanie Fedora było dla mnie bardzo dziwne, robił dokładnie przeciwne rzeczy do tych, które trenowaliśmy i dyskutowaliśmy przed walką. Wszyscy byliśmy w szoku! Nigdy się tak nie zachowywał. Zaczekamy jeszcze trochę i postaramy się dojść, co się stało. Dodam też, że przegrana nie wpłynęła na jego psychikę i Fedor wróci do klatki. Po tej porażce, będzie gotów na rozszarpywanie przeciwników w klatce, będziemy go trenować trzy razy ciężej.”
    Trener Silvy: “Cholera, wydało się! Zatrudniłem Macumbeiro (brazylijski szaman – red.) i zabiliśmy czarną kurę na rozdrożu. Po tym i po paru piwach, pokazałem szamanowi walki Fedora i zmartwił się, że kura może nie wystarczyć, więc zabiliśmy czarną kozę – tak dla pewności! Bardzo skuteczny sposób! Totalnie zakręciło Fedora! Chcieliśmy spróbować wojskowych technologii, ale są za drogie, a my jesteśmy spłukani! Kura i koza były za to tanie. Szaman to nasz znajomy, zrobił to wszystko za parę piw i autograf!”


    obrazek wymaita :




    fight24
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #84
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Grunt byle się nie przyznać do porażki :)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #85
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie


    Greg Jackson
    - Myślę, że on powróci jako lepszy zawodnik... On naprawdę świetnie walczył z 'Bigfootem'. Dostał kilka mocnych ciosów i był gotowy przyjąć ten sztorm. Przegrał oczywiście przez decyzję, jednak przyjąć takie ciosy od Antonio to naprawdę świetna sprawa. W tym sporcie wystarczy jeden błąd i może być po walce. Nie sądzę, że Andrei ma słabą szczękę. Raczej Arlovski walczy w takiej dywizji, gdzie wystarczy jeden cios od przeciwnika i każdy mógłby upaść - powiedział Greg Jackson.
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #86
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Hehe niezłe foto dałeś, światła zgaszone x)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #87
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Dołączył
    27-07-09
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzymał : 68 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Ja Alistaira oceniłem po jego walkach .. nie tylko w mma ale także w K1.. i to jak wygrywał walki składało się na moją ocenę.


    Sami wiecie jak padali wszyscy jego przeciwnicy z ostatnich 2 lat.. czy to z mma czy z K1.

    Mma ma to do siebie, że jezeli zadownik nie chce isc do parteru to nie pojdzie.. poza tym wiecie jaki Alistair robi roid rage na leżących zawodników.
    Ostatnio edytowane przez karolak89 ; 21-02-11 o 02:31
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #88
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cały camp Fedora traci w moich oczach . Dla mnie jest to troche śmieszne... Za nic w świecie nie mogą pogodzić się z porażką. Był słabszy i koniec. A z tym "(...)Po tej porażce, będzie gotów na rozszarpywanie przeciwników w klatce, będziemy go trenować trzy razy ciężej" to podobnie było mówione po walce z Werdumem. Że na chwilkę się zdekoncentrował , że skupił się na czymś innym , że wyciągnie z porażki wnioski i wróci znacznie lepszy. No i znowu zonk , kolejna przegrana z Antonio. NIE. Nie pokonali go "dziwnymi sposobami niewidzialnymi dla oka" i Fedor następną walkę też przegra (jeśli zawalczy z kims z top). Ciekawe co wtedy powiedzą jego trenerzy.

    Prawdziwi mistrzowie potrafią się przyznać do porażki. Ciekawy jestem co Fedor ma do powiedzenia , czy też wierzy w tą teorie spiskową.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #89
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    @Miskowiec
    Dokładnie,chociaż coś mi się zdaje,że Fedor niewiele ma wspólnego z tym wypowiedziami. Tym bardziej po tym co mówił po walce. Jego największym minusem jest jego ekipa. Prawie nie walczył ostatnio. Kontrakt na walki jeszcze ma. Zastanawiam się tylko z kim będzie walczył, z kimś z top czy może nie.

    Cytat Napisał karolak89 Zobacz post
    Ja Alistaira oceniłem po jego walkach .. nie tylko w mma ale także w K1.. i to jak wygrywał walki składało się na moją ocenę.


    Sami wiecie jak padali wszyscy jego przeciwnicy z ostatnich 2 lat.. czy to z mma czy z K1.

    Mma ma to do siebie, że jezeli zadownik nie chce isc do parteru to nie pojdzie.. poza tym wiecie jaki Alistair robi roid rage na leżących zawodników.
    Przecież on prawie nie walczył ostatnio w mma, a jest to ranking mma ,a nie k-1. I niby z kim on specjalnym walczył w tym mma. Nikt nie robi zresztą rankingów na podstawie wyłącznie walk.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 21-02-11 o 13:44
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #90
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Jeśli ktoś nie widział zwiastuna.Widać bardzo dobra choreografia walk. Występują Yodsanklai oraz Buakaw.

    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 02-03-11 o 22:15
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •