Pokaż wyniki od 1 do 10 z 243

Temat: Fight News

Hybrid View

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie Fight News

    Można tu wrzucać wszelakie krótkie newsy ze świata sportów walki.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    28 letni bokser Edwin "Dynamit" Valero,aktualny mistrz lekkiej WBC zabił swoją małżonkę.
    Znaleziona z ranami kłutymi od noża.




    Valero na 27walk wszystkie skończył przed czasem i tym sposobem zakończył karierę.
    Został aresztowany.Dzień później znaleziony martwy,powiesił się w celi.Zmarł w czasie reanimacji.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 01-06-10 o 01:15
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Jarrod Wyatt (1-0), po wypiciu herbaty z grzybami halucynogennymi zamordował swojego kolegę Taylora Powella.

    Pierwszą osobą, która zobaczyła tą masakrę był Justin Davis, który już rano tamtego feralnego dnia dostrzegł, iż Jarrod zachowuje się dziwnie.
    Po wejściu do domu Justin zauważył zakrwawionego Wyatta a obok zmasakrowane ciało jego kolegi, Taylora Powella. Jarrod powiedział Davisowi, że ma zamiar wyciąć serce Powella wtedy Davis postanowił opuścić mieszkanie w poszukiwaniu telefonu by zawiadomić policję.
    Po przybyciu funkcjonariusze zastali Wyatta na kanapie z częściami ciała pana Powella. Jego twarz została całkowicie zmiażdżona i pozbawiona oczu, które leżały na środku salonu. Na klatce piersiowej znajdowało się ogromne nacięcie, z którego Wyatt usunął organy Powella, wraz z sercem. Jarrod powiedział policjantom, że serce wrzucił do ognia.
    Koroner orzekł, że Powell nie zginął zaraz po usunięciu serca, a męczył się jeszcze przez kilkanaście minut, wykrwawiając się na śmierć. Z sekcji wynikało również, iż Powell został brutalnie pobity, a jego głowa została roztrzaskana o ścianę.
    Jarrodowi Wyattowi grozi kara śmierci.


    z fight24.pl
    Ostatnio edytowane przez mtm ; 01-06-10 o 01:31
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Badr Hari podjął decyzję o tymczasowym wstrzymaniu się od startów w kick-boxingu. Wydaje się to bardzo dobrym ruchem ponieważ ewidentnie widać, że musi przemyśleć kilka spraw związanych ze swoją karierą. Marokańczyk jest znakomitym zawodnikiem, walczącym widowiskowo oraz nieustepliwie, jednak w chwilach gdy nie czuje swojej przewagi nad przeciwnikiem, gdy rywal ciagle naciska, Hari się gubi. Udowodnił to już drugi raz swojej karierze. Najpierw w finale K-1 w 2008 roku uderzył leżącego Remyego Bonjaskyego a w sobotę kopnął w twarz próbującego wstać, Hesdyego Gergesa. W obydwu przypadkach oczywiście został zdyskwalifikowany. Oto fragmenty oświadczenia Hariego.

    - Podczas walki z Hesdy Gergesem na gali It's Showtime w Amsterdam Arena, drugi raz w swojej karierze popełniłem ten sam błąd. Błąd ten spowodował, że przegrałem walkę, którą chciałem wygrać. Zawiodłem nie tylko siebie ale także fanów.
    Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że lepiej będzie dla mnie, jeśli zrobię przerwę w startach na bliżej nieokreślony czas.
    Chciałbym przeprosić kibiców zgromadzonych w Amsterdam Arena oraz Hesdyego Gergesa za swój wystepek.


    źrudło: sporty-walki.org
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    No najlepsze ,że wygrywał walkę.I pewnie to nawet nie jego decyzja,ale czekam aż wróci z większym spokojem,bo mu się przyda.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar fvs
    Dołączył
    22-06-09
    Wiek
    32
    Postów
    140
    SOG
    35
    Otrzymał : 17 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał BoloYeung Zobacz post
    Badr Hari podjął decyzję o tymczasowym wstrzymaniu się od startów w kick-boxingu. Wydaje się to bardzo dobrym ruchem ponieważ ewidentnie widać, że musi przemyśleć kilka spraw związanych ze swoją karierą. Marokańczyk jest znakomitym zawodnikiem, walczącym widowiskowo oraz nieustepliwie, jednak w chwilach gdy nie czuje swojej przewagi nad przeciwnikiem, gdy rywal ciagle naciska, Hari się gubi. Udowodnił to już drugi raz swojej karierze. Najpierw w finale K-1 w 2008 roku uderzył leżącego Remyego Bonjaskyego a w sobotę kopnął w twarz próbującego wstać, Hesdyego Gergesa. W obydwu przypadkach oczywiście został zdyskwalifikowany. Oto fragmenty oświadczenia Hariego.

    - Podczas walki z Hesdy Gergesem na gali It's Showtime w Amsterdam Arena, drugi raz w swojej karierze popełniłem ten sam błąd. Błąd ten spowodował, że przegrałem walkę, którą chciałem wygrać. Zawiodłem nie tylko siebie ale także fanów.
    Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że lepiej będzie dla mnie, jeśli zrobię przerwę w startach na bliżej nieokreślony czas.
    Chciałbym przeprosić kibiców zgromadzonych w Amsterdam Arena oraz Hesdyego Gergesa za swój wystepek.


    źrudło: sporty-walki.org

    Nie wiem czy Moderatorowi wypada takie byki robić :D:D ( bez urazy;) )

    co do KSW to wiadomo kasa :) dzięki ściągnięciu gwiazd "Tańca na lodzie" przyciągnął normalnego widza niezainteresowanego SW, przy okazji zobaczy taki człowiek inne walki, może się zainteresuje ma to jakiś sens :) jednocześnie sporo grosza zgarnął, a o to przecież chodzi w dzisiejszym świecie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Äîëáî¸áĎĺňđîâč÷
    Dołączył
    04-11-17
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Цирк уехал Клоуны остались [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •