Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 243

Temat: Fight News

  1. #111
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Bolo właśnie z Oliwą to ciekawa sprawa by mogła być. O ile jak dla mnie walki nie zawodowców nie mają sensu czy nawet takich pseudo zawodników jak Najman czy Saleta to muszę powiedzieć że Oliwę bardzo ale to bardzo chetnie bym zobaczył w ringu. (i jest to jedyny taki przypadek jak dla mnie). Wszystkie takie walki wyglądają śmiesznie i żałośnie jednak Oliwa jak dla mnie to troszke inna sytuacja. Ten gość jest naprawdę twardy i chętnie bym go zobaczył , ale pozostaje kwestia dobrania przeciwnika takiemu człowiekowi. Myślę że właśnie taki Najman by pasował , pokazało by to że nie jest on ŻADNYM sportowcem i może mu nastukać nawet koleś z NHL.
    Poza tym postawa Oliwy też mi się podoba , spekulowano na temat jego walki z Pudzianem ale on się nie napinał. Hokej to w moim odczuciu sport naprawdę dla twardych ludzi a Oliwa pokazywał że na tafli nieraz swoją zawziętość , spryt i umiejętności chyba też , bo jednak radził sobie z typami chociaż jestem pewien że duża część gości którzy w NHL odpowiadają za przerwania gry/ wczynanie bójek trenują sporty walki dorywczo. Także pomimo tego że może być to kolejna żenująca walka ja akurat Oliwę bym chętnie oglądnał z czystej ciekawości i wydaje mi się że nie dał by szans takiemu Najmanowi , a świerczewskiemu tym bardziej.

    On posiada kilka istotnych atutów. Warunki fizyczne , zawziętość serca do walki też mu odmówić nie można.
    Ostatnio edytowane przez Miskowiec ; 23-03-11 o 23:19
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #112
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    ja chetnie bym zobaczył peje i tedego ... serio :)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #113
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Ja bym chętnie widział na galach mma samo mma,a nie konkursy piękności. Ludzie którzy chcą się sprawdzać typu owy piłkarz niech to robią na salach treningowych.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #114
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Ktoś wie kiedy pudzian będzie walczył ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #115
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Na kolejnej gali KSW.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #116
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar mateohzp
    Dołączył
    28-05-09
    Skąd
    Oka
    Postów
    614
    SOG
    75
    Otrzymał : 88 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Pudzianowi to mogliby dać kogoś kto bu mu ładnie szczene przestawił i moze by zrozumiał ze ten sport nie jest dla niego ...
    nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #117
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Żeby KSW straciło oglądalność...
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #118
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    "Ostatni Cesarz" zapowiedział powrót do klatki na początku lata bieżącego roku, kto miałby być przeciwnikiem Rosjanina, jeszcze nie wiemy. - W niedzielę wylatuję do Holandii na dwutygodniowy obóz treningowy. Potem wracam do domu w Starym Oskole, aby kontynuować przygotowania. Będę walczył tego lata. Wciąż nie wiem kto będzie moim przeciwnikiem, obecnie pracujemy nad tym. Nie trenowałem za granicą od 2005 roku. Mamy świetne relacje z trenerami od Muay Thai w Holandii, więc naprawdę czekam na ten obóz treningowy - powiedział Fedor Emelianenko na moskiewskiej premierze filmu "The Key Salamander".


    - Dziękuję wszystkim za wsparcie. W końcu i tak wszystko zależy od woli Boga, a my musimy to zaakceptować. Będę kontynuował rywalizację, ciężko trenował i zrobię wszystko w mojej mocy, żeby zwyciężyć - zapewnił najsłynniejszy zawodnik MMA.
    Na pytanie reportera, czy zamierza przejść na emeryturę, Fiodor odparł zdecydowanym "Nie ma mowy!" Prezes Strikeforce Scott Coker, potwierdził termin walki Fedora Emelianenki w połowie lub pod koniec lipca 2011, ale nie podał nazwiska przeciwnika.Ź


    Źródło: sporty-walki.org
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #119
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie


    Znamy kolejne starcie na UFC 132.Wystąpią w niej powracający po kontuzji kolana Wanderlei Silva (33 - 10 - 1), a jego rywalem będzie Chris Leben (21 - 7). Silva ostatnio walczył w lutym zeszłego roku. Wypunktował wtedy Michaela Bispinga. Pierwotnie Wanderlei miał walczyć z Vitorem Belfortem , lecz jego sztab nie zgodził się na to starcie. Leben wystąpił ostatnio na UFC 125 gdzie nie sprostał Brianowi Stannowi.Wcześniej pokonał on Yoshihiro Akiyame. Walczył tam właśnie w zastępstwie za "Axe Murderera".


    źródło : sporty-walki.org
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #120
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie


    Randy couture
    (19-10) to jedna z największych gwiazd w historii MMA. Wygląda na to, że 30 kwietnia zobaczymy go w akcji po raz ostatni. Ten były zapaśnik debiutował w oktagonie czternaście lat temu, zwyciężając trzy kolejne walki i cały turniej UFC 13. Łącznie pięć razy zdobywał tytuł mistrza federacji UFC - trzykrotnie w wadze ciężkiej, a dwukrotnie w półciężkiej. Już w następny weekend podczas UFC 129 spróbuje swych sił z Lyoto Machidą (16-2) właśnie w limicie do 93. kilogramów i jak sam zapowiada, prawdopodobnie będzie to jego ostatnia walka.

    - Wierzę w to, że po tym pojedynku już mnie więcej nie zobaczycie. Zdaję sobie sprawę z tego, że UFC będzie miało jeszcze wobec mnie jakieś ciekawe plany, szczególnie po połączeniu się z organizacją Strikeforce, jednak wątpię bym dał się jeszcze raz przekonać. Naturalnie będę tęsknić za tą adrenaliną i formą współzawodnictwa, ale chcę odejść po swojemu. Nie kończę z powodu porażek lub jakiejś niewyleczonej kontuzji, która mogłyby mi utrudniać normalny trening. Po prostu przyszedł na mnie czas
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •