Strona 20 z 25 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 243

Temat: Fight News

  1. #191
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    w Polsce PPV za niedługo się przyjmie. Śmieszą mnie trochę Polacy tym, że ciągle narzekają na wszystkie nowości. Z jednej strony jest to zrozumiałem, bo kto się cieszy, że musi płacić za walkę, ale niestety w innych krajach np. USA jest to normalne.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #192
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    A te Polaczki to na wszystko narzekajo :), robotę majo kijowo i płaczo że kijowo ale robio i narzekajo, nie zmienio lepiej jest narzekać, na PPV to samo, narzekajo że trza płacić ale zapłaco i będo narzekać :)
    Taki naród, wystarczy poczytać. Nie daj boże komuś się poszczęści za granicom Lewandowski, Szczęsny, Boruc, Gortat :P., zamiast wspierać rodaków polaczki tylko czekają na jakieś potknięcie i już jest hejting pod fotkami na onecie :)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #193
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    To się jeszcze przez jakiś czas nie zmieni, to leży w mentalności Polaków.
    Tak jak mówicie PPV w Stanach to normalka, u nas to coś co wywołuję reakcję w stylu: jeszcze mam za to płacić? Wole obejrzeć jakiś stream w necie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #194
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    PPV ?

    Myślałem , że sobie odpuścili ale jednak nie.


    Po paru galach będą mieć Konfrontacje Nastrojów Polaków i sobie odpuszczą , a może i nie.

    Ja poki co będę wiadomo jakim przekazem oglądał płatne gale.


    Co do zawodnikow no to zestawienie wiadome jak dla mnie bylo z tym , że o Pudźku kompletnie zapomniałem i jestem ciekaw jak tam u niego wygląda cała sytuacja.

    Myślałem , że Borys zawalczy ale może jeszcze go dodadzą lub next gala.


    Dla mnie i tak walą wieczoru jest Chojnoska vs Kowalkiewicz.


    Wiadomo , że jestem za Cipkiem ale przez to , że wszyscy doslownie wszyscy stawiają go na jakimś piedestale to jakos bez większych emocji.


    Chyba bardziej teraz w oglądaniu stawiam na rozwój niż na show
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #195
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał najt Zobacz post

    Myślałem , że Borys zawalczy ale może jeszcze go dodadzą lub next gala.
    Borys jeszcze nie trenuje na pełnych obrotach + czuje cały czas nogę, więc raczej go nie będzie na 23
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #196
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Myślałem , że poradzi sobie z kontuzją.

    No cóz byle by był w formie na ksw 24 w listopadzie.
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #197
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Gamrot , Zawadzki i Sowiński na KSW 23
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #198
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Ronda Rousey trenerką TUF’a

    Pierwsza mistrzyni UFC w kategorii koguciej poprowadzi jeden z zespołów w 18 edycji TUF’a. Drugą trenerką będzie zwyciężczyni pojedynku Miesha Tate x Cat Zigano, który odbędzie się w kwietniu. Pod koniec sezonu, którego oficjalnej daty jeszcze nie znamy Ronda stoczy walkę w obronie pasa.
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #199
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    Marcin Held przegrał dziś w nocy finałową walkę z Davem Jansenem w turnieju Bellatora wagi lekkiej. Szkoda, pierwsza runda dla Helda, druga i trzecia dla Jansena, W drugiej Marcin za bardzo chciał urwać nogę rywalowi i stracił bardzo dużo sił. A Jansen to nie ma chyba stawów w nodze...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #200
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Ostatnie miesiące to nieobecność MMA Attack na polskim rynku, które były szansą dla innych na zajęcie – jak to określają fani – drugiego miejsca wśród organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Niektórzy wykorzystali ją mniej a inni bardziej. W środku posta krótki update odnośnie Iron Fist, Pro Fight, Fighters Arena, MMA Attack oraz Ring XF.

    Iron Fist
    Ostatnia gala Iron Fist 3 odbyła się w listopadzie 2010 roku i gościła świetnych zawodników, tj. Aslambek Saidov, Marcin parcheta czy Juha-Pekka Vainikainen Espoon Kehahait, który w kwietniu wystąpi na MMA Attck 3. Iron Fist to seria gal, które zawsze cechował kameralny ale ogromny klimat, potęgowany przez miejscową publiczność. Jak usłyszeliśmy dzisiaj od właściciela IF – Marka Pawlaka, kolejne edycje stoją pod wielkim znakiem zapytania:

    Miasto Szczecin nie stanęło na wysokości zadania a z samych biletów nie da się zorganizować gali. Pozyskanie jakiegokolwiek sponsora w mieście Szczecin również graniczy z cudem.

    To wstyd, aby miasto w którym kultura MMA i sportów walki ogólnie, nie przyłożyło ręki do jednej z lepszych gal w Polsce. Być może reaktywacja Areny Berserkerów będzie drugim oddechem dla miejscowej rzeszy fanów.

    Ring XF
    Do tej pory fani w Łodzi i okolic mogli nacieszyć oko podczas trzech gal i dwóch eliminatorów (amatorskie zawody Ring XF). Ja obiecuje współorganizator – Pani Joanna Rogowska, po kwietniowej ALMMA i Power Kids, coś zacznie się dziać w kierunku czwartej gali:

    Obecnie czekamy na info w sprawie terminu hali. Następne edycje odbędą się w Kutnie i Tomaszowie Mazowieckim.

    Fighters Arena
    Pan Marcin Jesiotr – organizator FA – wyjawił nam, że jeszcze w tym tygodniu prawdopodobnie poznamy pozostałe nazwiska uczestników siódmej edycji eventu, który tym razem odbędzie się w Sieradzu. Choć karta wygląda całkiem przyzwoicie, to na wieść o nazwiskach ósmej karty, włosy stanęły nam dęba. Oficjalne informacje będziemy mogli ogłosić jednak niebawem.

    MMA Attack
    Tu krótko i na temat. Zbliżająca się trzecia edycja MMAA w Katowicach, będzie gościła kilka naprawdę dobrych nazwisk. Oczywiście wielu obserwatorów już teraz gromko oznajmiło, że poprzednia rozpiska była znacznie ciekawsza. Dla tych z Was, którzy czekają na kolejnych, czeczeńskich zawodników ochoczo walczących na polskich eventach informujemy, że Arbi Shamaev na 99% nie pojawi się 27-go kwietnia na MMA Attack 3, który chwilę wcześniej wystąpi na EFS w Koszalinie. Do dnia dzisiejszego nikt z organizacji nie potwierdził czy Arbi weźmie udział w katowickiej gali i prawdopodobnie tak już zostanie.

    Pro Fight
    Najtwardsze zasady w Polsce spotkały się z najtwardszymi zasadami polskiego prawa. Lipcowy pro Fight 7 padł i przez długi czas nie zanosiło się, żeby organizator zamierzał dalej kontynuować swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Z tego co udało nam się zasłyszeć od osoby związanej z Pro Fightem, właściciel nie jest zainteresowany zorganizowaniem kolejnej gali. Kilka tygodni później najwyraźniej coś jednak drgnęło z oficjalną stroną internetową, bo pojawiła się na niej grafika z numerem siedem w nazwie i dopiskiem 2013. Czyżby pojawił się cień szansy dla jakże lubianej wśród fanów organizacji? Życzymy sukcesów!

    Powyższa lektura uczy, że jak każdy biznes, również ten MMA musi generować dochody. Dlatego apelujemy do naszych czytelników o głos rozsądku i przemyślenie każdego negatywnego komentarza jaki wysyłacie pod adresem niektórych, rodzimych organizacji. Bez nich – a mamy być z czego dumni – byłoby naprawdę smutno na rynku MMA.
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik najt otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mateohzp (25-03-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •