Strona 10 z 25 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 243

Temat: Fight News

  1. #91
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar sl4by
    Dołączył
    16-09-07
    Skąd
    okolice Krakowa
    Wiek
    33
    Postów
    525
    SOG
    54
    Otrzymał : 25 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Wybiera sie ktos na Wojak Boxing Night do Krynicy Zdroj, jutro wieczorem ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Dołączył
    27-07-09
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzymał : 68 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    @Miskowiec
    Dokładnie,chociaż coś mi się zdaje,że Fedor niewiele ma wspólnego z tym wypowiedziami. Tym bardziej po tym co mówił po walce. Jego największym minusem jest jego ekipa. Prawie nie walczył ostatnio. Kontrakt na walki jeszcze ma. Zastanawiam się tylko z kim będzie walczył, z kimś z top czy może nie.)



    Przecież on prawie nie walczył ostatnio w mma, a jest to ranking mma ,a nie k-1. I niby z kim on specjalnym walczył w tym mma. Nikt nie robi zresztą rankingów na podstawie wyłącznie walk.

    Dobra. Opcja jest taka, ze jak Alistair wygra ten turniej to przestaniesz sie udzielać w tym dziale (a jak przegra to ja przestane się udzielać), ok? bo mam cie dość. (wyjdzie kto sie zna a kto nie.

    Dodaje do zakładek ten temat i się odezwe po turnieju.

    Paka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #93
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    albo i wygra albo i przegra może przegrać z każdym może wygrać z każdym jeden błąd może zadecydowac o losie walki szczególnie z zawodnikiem BJJ , nie jestem pewien nikogo jako zwycięscy to co ostatnio działo się w MMA walka Fiodora jego porażka przeciez był mórowanym zwycięscą . W tym turnieju kibicuje Overeemowi ale to bedzie dla niego trudna batalia walka z Werdumem i jeśli przejdzie czego bardzo dla niego sie obawiam to Barnett , dlatego nie jestem pewien żadnego zawodnika jako zwyciescy kazdy moze wygrac i kazdy przegrac taki jest ten sport amen.
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #94
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Lipa, nie bedzie walki z cipkiem .



    Informacja ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Kilka dni temu informowaliśmy o bardzo przykrej sytuacji, która spotkała Krzysztofa Kułaka. Trener Adrenalina Fight Częstochowa i fighter KSW Team musiał pilnie poddać się operacji kręgosłupa i tym samym jego występ na gali KSW15 stał się niemożliwy.
    Dziś pragniemy powiedzieć, że „Model” wczoraj opuścił szpital w Łomży, ma się dobrze i już nie może doczekać się powrotu to treningów i startów na galach organizowanych przez Federację KSW.
    Kułak specjalnie dla wszystkich swoich fanów postanowił przesłać kilka słów, które publikujemy poniżej:

    Z kontuzja borykałem się od 2008 roku i nigdy nie było czasu zając się tym poważnie. Zawsze podczas intensywnych przygotowań nadwyrężałem plecy w związku z narastającymi obciążeniami. Tym razem podczas lekkiego sparingu z Jurasem coś poszło nie tak, nie mogłem się ruszać, a prawa stopa stała się bezwładna. Stało się to niestety na obozie KSW z którego musiałem udać się prosto do szpitala. Po konsultacji ze specjalistą okazało się, że jest ucisk na rdzeń kręgowy 14mm, co jest niedopuszczalne. Musiałem natychmiastowo poddać się zabiegowi.
    Już wyszedłem ze szpitala i mam zakaz trenowania przez półtorej miesiąca. Po tym czasie rozpocznę rehabilitację. Ile ona potrwa nie wiadomo, bo jest to sprawa indywidualna, ale nie krócej niż osiem tygodni. Wiem, że czeka mnie teraz walka z samym sobą i powrót na ring. Niestety, ale starty muszą poczekać. Dziękuję wszystkim za wsparcie. pozdrawiam.


    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #95
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał BoloYeung Zobacz post
    albo i wygra albo i przegra może przegrać z każdym może wygrać z każdym jeden błąd może zadecydowac o losie walki szczególnie z zawodnikiem BJJ , nie jestem pewien nikogo jako zwycięscy to co ostatnio działo się w MMA walka Fiodora jego porażka przeciez był mórowanym zwycięscą . W tym turnieju kibicuje Overeemowi ale to bedzie dla niego trudna batalia walka z Werdumem i jeśli przejdzie czego bardzo dla niego sie obawiam to Barnett , dlatego nie jestem pewien żadnego zawodnika jako zwyciescy kazdy moze wygrac i kazdy przegrac taki jest ten sport amen.
    Osobiście myślę ,że też Werdum poleci,a Ali ma finał jak nic.

    Cytat Napisał karolak89 Zobacz post
    Dobra. Opcja jest taka, ze jak Alistair wygra ten turniej to przestaniesz sie udzielać w tym dziale (a jak przegra to ja przestane się udzielać), ok? bo mam cie dość. (wyjdzie kto sie zna a kto nie.
    Czyli co? Nie znam się ,bo Ranking mówi kto walczy,kogo pokonuję, a nie tylko kto ma tytuł .Jeśli Ali wygra będzie wyżej w rankingu ,proste jak drut.

    Cytat Napisał karolak89 Zobacz post
    ok? bo mam cie dość. (wyjdzie kto sie zna a kto nie.
    Ty tu jesteś specjalistą. Ja jestem tylko fanem :)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #96
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolak89 Zobacz post
    Dobra. Opcja jest taka, ze jak Alistair wygra ten turniej to przestaniesz sie udzielać w tym dziale (a jak przegra to ja przestane się udzielać), ok? bo mam cie dość. (wyjdzie kto sie zna a kto nie.

    Dodaje do zakładek ten temat i się odezwe po turnieju.

    Paka.
    Ty albo nie zrozumialeś Kowalxa albo nie masz pojęcia o czym piszesz. Przecież on nie napisał że Ali nie ma szans tylko że nie zasługuje na wyższe miejsce niż te które zajmuje w rankingu - i ma rację bo to ranking MMA a nie K1 gdzie Overeem ostatnio osiągał najwięcej. A przecież pomimo tego że zajmuje słusznie takie miejsce (a powinien nawet dalsze bo nikogo z top nie pokonał) w tym rankingu MMA, nie jest powiedziane że nie wygra tego turnieju i bardzo możliwe że tak się stanie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #97
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie


    Firma Zuffa, do której należy największa organizacja mieszanych sztuk walki UFC, zakupiła swego najgroźniejszego konkurenta, organizację Strikeforce, w której walczy najsłynniejszy zawodnik MMA Fedor Emelianenko. Informację tę ujawnił szef UFC Dana White w wywiadzie z Arielem Helwanim. Przypomnijmy, że na początku 2007 roku Zuffa przejęła kontrolę nad inną dużą organizacją WEC. Szef UFC zapewnia, że zakup nie będzie miał wpływu na obie organizacje, obie będą żyły swoim życiem jak dotychczas. Trudno w to jednak uwierzyć, ponieważ w jednych rękach znalazły się dwie największe organizacje, które praktycznie nie miały konkurentów poza sobą. Komentatorzy rynku MMA na świcie uważają, że transakcja oznacza w najbliższych latach jeszcze większą dominację UFC.
    White zapewnił, że wszyscy zawodnicy którzy są na kontraktach w Strikeforce, pozostaną tam co najmniej do wypełnienia kontraktów. Szef UFC zawsze jednak powtarzał, że jego zadaniem jest pokazanie kibicom walk, które chcieliby zobaczyć. Trudno więc wykluczyć, że niebawem zobaczmy pojedynki na szczycie UFC vs Strikeforce, bo przecież właśnie tego życzyliby sobie kibice.
    Dla zawodników występujących aktualnie w obu organizacjach, a szczególnie tych w Strikeforce, zjednoczenie w jednych właścicielskich rekach obu grup może być szansą na wielkie pojedynki, które jeszcze bardziej rozniecą zainteresowanie MMA i przyniosą im jeszcze większe pieniądze. Z drugiej jednak strony, często bywało tak, że UFC i Strikeforce konkurując o wolnych agentów, proponowały im coraz lepsze warunki kontraktu. Teraz nowi zawodnicy, którzy są wolnymi agentami, nie będą mieli możliwości wyboru, negocjowania, podbijania stawek, bo nikt poza UFC i Strikeforce nie gwarantuje walk na najwyższym światowym poziomie.
    Obie organizacje, mają zupełnie różny model pokazywania swoich walk w telewizji. Walki UFC dostępne są w systemie pey-per-view, natomiast Strikeforce ma jeszcze dwuletni kontakt z telewizja Showtime, dostępną w telewizjach kablowych. Dana White zapowiada, że wszystko zostanie utrzymane dla obu organizacji jak do tej pory, otwiera jednak furtkę do wejścia w przyszłości UFC na kanały telewizji kablowych.
    W przeszłości zdarzało się tak, że obie grupy organizowały swoje gale tego samego dnia, skazując kibiców MMA na wybór. W zeszłym roku UFC zorganizowało 24 gale, WEC 8, natomiast Strikeforce 15. Biorąc pod uwagę wszystkie trzy grupy, można sobie wyobrazić łatwo sytuację, że nie byłoby w roku weekendu, w którym nie odbywała by się gala jednej z organizacji należącej do Zuffa. Co w praktyce przyniesie konsolidacja największych firm MMA, pokaże czas.


    źródło : sorty-walki.org
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #98
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Ciekawe czy nie skończy się tak jak w przypadku Pride i jego końca.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #99
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    może to tylko taki szum i nic nieznaczący trik ze strony UFC po to aby zrobic troche szumu w Strikeforce które swoim turniejem bije łeb na szyje federacje łysego
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #100
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Oby nieprawda, konkurencja potrzebna.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •