Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 243

Temat: Fight News

  1. #41
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Tragicznie zakończył się debiut na scenie MMA Michaela Kirkhama. Zawodnik po sobotniej porażce trafił do szpitala, ale niestety na skutek obrażeń mózgu zmarł wczoraj w południe. Przed zawodowym debiutem Kirkham zdążył rozegrać wcześniej sześć amatorskich pojedynków. To już drugi przypadek śmiertelny w ostatnich latach w USA. W 2007 roku zmarł Sam Vasquez.
    - Nasze myśli i modlitwy są teraz z rodziną Michaela. Nie mam nic więcej do powiedzenia - skomentował sprawę Sam King, promotor sobotniej gali.


    źródło : sporty-walki.org
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik BoloYeung otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DTX (29-06-10)

  3. #42
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie Alistair Overeem w Dream 15

    Overeem wystąpi w "Dream 15" -10 lipiec , jego przeciwnikiem będzie Ricco Rodriguez

    Bilans w Dream obu zawodników :

    - Overeem 3-0-0
    - Rodriguez - debiut

    Faworytem oczywiscie Holender
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #43
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Rodrigez też niezły to może dadzą jakąś dobrą walkę.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #44
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar burn
    Dołączył
    28-10-08
    Wiek
    34
    Postów
    922
    SOG
    61
    Otrzymał : 151 SOGi w 127 postach

    Domyślnie

    Ortiz: Jestem następcą Muhammada Ali!

    Kibice boksu zawodowego od wielu lat czekają na pięściarza, który stylem walki dorównałby największej z bokserskich legend Muhammedowi Ali (56-5, 37 KO). Mimo, że wszyscy kibice cały czas żyją w przekonaniu, że drugiego Aliego nie będzie, to jak się okazuje od lat żyją oni w błędzie. Były mistrz UFC Tito Ortiz (15-7-1) z rozbrajającą szczerością stwierdził, że sam jest następcą Muhammada Ali, tylko w przeciwieństwie do legendy boksu, on swoją legendę zbudował w formule MMA.
    „Jestem Muhammedem Ali mieszanych sztuk walki. Jestem gościem który promuje i stara się żeby fighterom było lepiej w przyszłości. Wszyscy ci zawodnicy tacy jak Wanderlei Silva, Vitor Belfort, Babalu, ci wszyscy fighterzy którzy zarabiają teraz dobre pieniądze mogą podziękować za to mi. Również Chuck Liddell i Randy Couture mogą mi podziękować za to ile zarabiają teraz.” – powiedział Tito Ortiz.
    Zawodnik MMA postanowił skrytykować [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], który w ostatni weekend zaliczył porażkę podczas walki z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    „Czy ktoś kiedykolwiek przetestował Fedora? Może raz lub dwa. Nie możesz mówić że jesteś najlepszy na świecie jeśli nie walczysz z każdym, a on tego nie robi. A to że nie przychodzi do UFC stawia wielką brudną plamę na jego rekordzie… Zwycięstwa Fedora nad Cro Copem i Nogueirą były bardzo dawno temu. Wtedy był na szczycie. Myślę że możesz powiedzieć że nie walczył z nikim na poziomie zawodników UFC….” – powiedział Ortiz.
    Władze federacji UFC zorganizowały lipcu 2000 roku, walkę o wakujący pas mistrzowski i wyznaczył do niej Tito Ortiza oraz najlepszego brazylijskiego zawodnika Wanderleia Silvą. Tito wygrał przez jednogłośną decyzję po pięciu zaciętych rundach. W następnych latach kilkakrotnie bronił pasa mistrzowskiego, pokonując min. Yuki Kondo oraz Kena Shamrocka, przyrodniego brata Franka. W sierpniu 2003 roku stracił tytuł na rzecz byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Randy'ego Couture'a, a następnej walce przegrał przez nokaut z Chuckiem Liddellem. W 2004 roku pokonał przez decyzję Patricka Cote oraz Vitora Belforta, po czym wycofał się z UFC na blisko półtora roku. Po powrocie stoczył kilka pojedynków, w tym dwa z Kenem Shamrockiem (27-13-2). Ostatni raz stanął w klatce pod koniec 2009 roku podczas gali UFC 106. Uległ wtedy na punkty w walce z Forrestem Gruffinem.




    za : boxingnews.pl


    Trochę pieprzy głupoty Tito jak zwykle :)
    Ostatnio edytowane przez BoloYeung ; 02-07-10 o 06:42
    Breath in, scream out.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #45
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar mateohzp
    Dołączył
    28-05-09
    Skąd
    Oka
    Postów
    614
    SOG
    75
    Otrzymał : 88 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Troche Tito kozaczy jak dla mnie..
    nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #46
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    OVEREEM w Dream 15 - NIE!!!

    Kulisy braku Overeema na gali Dream 15 : Po mojej walce z Brettem Rogersem 15 maja zdecydowałem, że wezmę sobie trochę wolnego i spędzę czas z rodziną. Organizacja Dream chciała mnie na gali 10 lipca, jednak ja nie chciałem znów wracać na salę treningową. Nagle zaoferowali mi pojedynek o mistrzostwo wagi ciężkiej federacji Dream z Andriejem Arlovskim. Jak już wspominałem kilkakrotnie, walka o pas jest czymś więcej, a ja tak bardzo pragnąłem tego tytułu, że zgodziłem się odłożyć plany urlopowe i zgodziłem się. Podczas obozu dowiedziałem się potem, iż Arlovski nie będzie ostatecznie moim przeciwnikiem, a jego następcy zmieniali się jeszcze kilka razy. Słyszałem takie nazwiska jak Tim Silva, Minowa, ale stawką już nie był pas Dream. Z tego właśnie powodu odrzuciłem tę propozycję. Dzień póxniej doszły do mnie plotki o potyczce z Ricco Rodriguezem. Chcę jasno powiedzieć, nigdy nie wyraziłem zgody na walkę z nim i nie podpisałem żadnego kontraktu

    źródło :sporty-walki.org
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #47
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie


    Kolejne zwycięstwo Josha Barnetta na gali Impact FC , Amerykanin pokonał Geronimo dos Santosa w pierwszej rundzie i pierwszej minucie ciosami w parterze . Josh Barnett to jeden z największych zapomnianych gwiazd Pride .
    Ostatnio edytowane przez BoloYeung ; 13-07-10 o 00:23
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #48
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Alexander Emelianenko lub Butterbean któryś tych panów może byc rywalem dla Mariusza Pudzianowskiego taka informacja padła w dzienniku sportowym "PolsatSport" . Tylko czy któryś z tych zawodników będzie chciał startować w tak nie prestizowej federacji MMA jak KSW - zobaczymy , wiemy ze Butterbean zgłaszał juz chęć walki z Pudzianem w swoich wypowiedziach . Rywala poznamy niedługo
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #49
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    smiechu warte!!! Pudzian: "jest za wczesnie na walke z Nastula" bo ma za male umiejestnosci czy cos, ale na walke z Emelianenkiem jest pora? Przeciez Alex rozpiperzyl Nastule... troche nie kumam, a Butterbean to juz wogole, 190kg slon, ktory ma pierdolniecie jak tir w drzewo i do tego szybkosc wagi sredniej, a 190kg spowoduje ze tak latwo w parterze rowniez niebedzie... na moje to KSW to mieszanka popierdolonego i pomieszanego...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik grochos otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    feelthekick (18-08-10)

  12. #50
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    smiechu warte!!! Pudzian: "jest za wczesnie na walke z Nastula" bo ma za male umiejestnosci czy cos, ale na walke z Emelianenkiem jest pora? Przeciez Alex rozpiperzyl Nastule... troche nie kumam, a Butterbean to juz wogole, 190kg slon, ktory ma pierdolniecie jak tir w drzewo i do tego szybkosc wagi sredniej, a 190kg spowoduje ze tak latwo w parterze rowniez niebedzie... na moje to KSW to mieszanka popierdolonego i pomieszanego...
    Ponoć będzie to Robert Paczków.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •