Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 243

Temat: Fight News

  1. #31
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtm Zobacz post
    Raczej nie zobaczymy Fedora z Lesnar'em ...
    jest duzo lepszych zawodników od Lesnara z którymi Fedor nie walczył a mógłby sie zmierzyc i to nie tylko w UFC jak dlamnie Strikeforce ma lepszą wage ciężką od UFC
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie


    “[...]Śmieszy mnie on (Shane Carwin) i jego udawany tytuł. Do tego ta mowa, o najlepszym dniu jego życia. Jeśli to naprawdę był najlepszy dzień w twoim życiu, to żal mi cię… Ludzie mówią, że ja i Shane jesteśmy w pewnym stopniu podobni. To nieprawda, jesteśmy dwoma różnymi unikatami. Powiedziałbym nawet, że jest tylko jeden unikat i jeden sportowiec – ja jestem tym unikatem, a on.. wojownikiem na weekend. Panowie, to jest waga ciężka. Jeśli nie ważycie przynajmniej 265 funtów, to tylko wasza cholerna wina.”
    Fight24
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubi1910 Zobacz post
    Podejrzewam że jak miało by dojść do tej walki to tylko w innej gali (nie UFC) w takiej którą wybierze Fedor a Lasnar lub Carwin powinni się zgodzić bo będą chcieli udowodnić kto jest mistrzem w federacji MMA...
    Nie jest to możliwe ,bo jeśli podpisujesz kontrakt z UFC nie możesz nigdzie indziej startować...
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Anderson Silva trenuje z Stevenem Seagalem


    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Wanderlei Silva wypada z UFC 116!
    Jak poinformował portal mmafighting.com Brazylijczyk Wanderlei Silva (MMA 33-10-1) wypadł z rozpiski zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 116. Powodem absencji jest kontuzja żeber, które The Axe Murderer złamał na treningu. Informację tą potwierdził również prezydent UFC Dana White. Póki co, White i spółka jak najszybciej próbują znaleźć nowego przeciwnika dla Yoshihiro Akiyamy (MMA 13-1), który w drugiej walce wieczoru miał zmierzyć się z Brazylijczykiem.
    Update: MMAJunkie.com podaje, że zastępcą Silvy będzie Chris Leben (MMA 20-6), który zgodził się na walkę i w najbliższym czasie ma podpisać kontrakt. Warto zaznaczyć, że Leben walczył w ostatnią sobotę na gali TUF 11 Finale, gdzie pokonał Aarona Simpsona przez TKO w drugiej rundzie.
    Update 2
    Chris Leben o walce z Akiyama:
    Nie wiem nic o Akiyamie. Mój trener trochę go zna, ale nie mieliśmy nawet okazji porozmawiać na temat naszego planu na walkę z nim. Widziałem go w starciu z Alanem Belcherem i wg mnie przegrał z nim. Jest dobrym Judoką, ma świetne Judo, szybkie kopnięcia, może nie są najmocniejsze na świecie ale są szybkie. Jest trochę niższy ode mnie ale jest silny fizycznie. Ale dzięki moim umiejętnościom nie będzie tak ciężko walczyć z nim w stójce i walić go po głowie moim lewym



    MMA Rocks
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Brock Lesnar podczas telekonferencji UFC 116 odniósł się w swoim stylu do kilku osób:
    O Fedorze:
    Jestem szczęśliwy z powodu Fedora. Mam nadzieję że przejdzie na emeryturę. Jest największym mistrzem świata w historii, w swoim malutkim świecie. Dobrze dla niego że zakończy karierę.
    O Davie Batista w MMA:
    Ustawcie się w lini, każdy razem ze swoim psem chce wejść w biznes walk. Następne pytanie proszę. Rozmawiamy o mistrzowskiej walce wagi ciężkiej a nie jakiś pozerach.
    O Shanie Carwinie:
    Wiem co potrafię. Shane wie w czym on jest dobry. Wydaje mi się że moje umiejętności przewyższają jego i to moja ręką będzie uniesiona w górę 3 lipca. On pewnie czuje to samo. Ale to jest piękno sportów walki. Musimy poczekać do 3 lipca żeby zobaczyć co się stanie. Jest wiele podobieństw między nami ale on jest trochę przystojniejszy ode mnie. Muszę mu to przyznać ale nic więcej.


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



    Wywiad z Przemysławem Saletą publikujemy dzięki uprzejmości federacji KSW:
    Przeszedł ciężką operację i już nigdy miał nie pojawić się na zawodowym ringu. Jednak zmienił decyzję. Wraca na jeden pojedynek, by w ten sposób, raz na zawsze rozwiązać prywatny konflikt. Mowa oczywiście o Przemysławie Salecie, który podczas KSW 14 skrzyżuje rękawice z Marcinem Najmanem.
    Dziś znalazł chwilę czasu by porozmawiać ze mną o “powrocie” na ring oraz o swoim przeciwniku. Poniżej wywiad z zawodowym mistrzem świata w kickboxingu i byłym mistrzem Europy w boksie. MMA Rocks

    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar sl4by
    Dołączył
    16-09-07
    Skąd
    okolice Krakowa
    Wiek
    33
    Postów
    525
    SOG
    54
    Otrzymał : 25 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Tomasz Adamek otrzyma nagrodę imienia Muhammada Ali.

    wiecej pod linkiem :
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Pęknięte żebra stały się przyczyną absencji Wanderlei'a Silvy (33-10-1) na gali UFC 116, do której dojdzie 3 lipca w Las Vegas. Organizatorzy szybko zaczęli poszukiwania następcy Brazylijczyka. Nie naszukali się długo, bo Chris Leben (20-6) bez wahania przyjął ów propozycję i to on teraz zmierzy się z Yoshihiro Akiyamą (13-1) w pojedynku wagi średniej.


    źródło :sporty-walki.org
    Ostatnio edytowane przez BoloYeung ; 26-06-10 o 18:36
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Fedor Emelianenko: “Ta przegrana była konieczna. Nigdy nie chciałem być Bogiem.”

    “Dziękuję bardzo za wiarę we mnie i za wspieranie mnie. Przykro mi, że stało się to w taki sposób, ale uważam, że ta przegrana była konieczna. Nigdy nie chciałem być idolem, ani Bogiem, a co chwile otrzymuje listy zatytułowane ‘Fedor jesteś Bogiem.’. Nie chce być uważany za Boga. Wkrótce wrócę i będę znów walczył. Przykro mi jedynie z powodu moich znajomych i rodziny, ponieważ moja przegrana bardzo ich zmartwiła.” – Fedor Emelianenko

    To słowa, które Fedor wypowiedział po przegranej z Fabricio Werdumem, która przez wielu uważana jest za pierwszą prawdziwą przegraną legendarnego Rosjanina.

    Przegrana, która wstrząsnęła światem MMA i wszystkimi fanami Emelianenka na całym świeci, może okazać się przełomem w karierze Fedora. Możliwe, że presja, która tak długo trawiła Rosjanina ustąpi i przyniesie ukojenie i jeszcze większy spokój na następne walki. W dodatku Fedor jest osobą głęboko wierzącą i może teraz, gdy okazało się, że jest normalnym człowiekiem, możliwym do pokonania, fani odstąpią od nadawania mu statusu Boga.

    Nasuwa się pytanie… Czy przegrana rzeczywiście w jakimś stopniu wzmocni Fedora i da mu zastrzyk motywacji na następne walki, czy moze sprawi, że pewność siebie króla MMA mocno ucierpi? Bez wątpienia dowiemy się tego śledząc dalsze walki i poczynania legendarnego Fedora Emelianenko.
    FIGHT24
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubi1910 Zobacz post
    a co chwile otrzymuje listy zatytułowane ‘Fedor jesteś Bogiem.’.


    Cytat Napisał hubi1910 Zobacz post
    Nasuwa się pytanie… Czy przegrana rzeczywiście w jakimś stopniu wzmocni Fedora i da mu zastrzyk motywacji na następne walki, czy moze sprawi, że pewność siebie króla MMA mocno ucierpi? Bez wątpienia dowiemy się tego śledząc dalsze walki i poczynania legendarnego Fedora Emelianenko.
    FIGHT24
    Już pytań nie trzeba cytować z innych for ;) w sambo też niedawno przegrał i dał radę ;p
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •