Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 243

Temat: Fight News

  1. #11
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Najbliższa gala w polsce ,

    12 czerwca do Gdyni wraca holenderska organizacja Beast of the East z drugą już galą organizowaną na terenie naszego kraju. Dzięki uprzejmości organizatorów poznaliśmy wstępną rozpiskę tej imprezy. W skrócie: będzie się działo!
    Oprócz walki o krajowy prymat w wadze ciężkiej pomiędzy Damianem Grabowskim (11-0) a Michałem Kitą (10-3) na gali w Gdyni zawalczą także niepokonany Michał Fijałka (6-0) którego rywalem będzie solidny Hans Stringer (14-4-1), znajdujący się na podium wagi lekkiej w Polsce Maciej Jewtuszko (5-0), który zawalczy z Holendrem Vincentem Latoelem (13-14-2), a także trójka Robert Jocz (18-5), Rafał Dąbrowski (5-1) i Dawid Baziak (7-1) – zawodnicy, których rywale nie są jeszcze znani.
    Rozpiska obejmuje także sześć walk na zasadach K-1. Były mistrz K-1 MAX, Albert Kraus, który będzie zarazem największą zagraniczną gwiazdą imprezy zmierzy się z Muhammedem Gurem. Między linami zobaczymy także Faldira Chahbari, którego rywalem będzie Tevik Sucu oraz czterech Polaków: Łukasza Rambalskiego, Łukasza Szulca, Piotra Kobylańskiego, Łukasza Rajewskiego.
    Aktualna rozpiska Best of the East 2 w rozwinięciu.

    MMA:
    Damian Grabowski (11-0) vs. Michał Kita (10-3)
    Robert Jocz (18-5) vs. TBA
    Michał Fijałka (6-0) vs. Hans Stringer (14-4-1)
    Maciej Jewtuszko (5-0) vs. Vincent Latoel (13-14-2)
    Rafał Dąbrowski (5-1) vs. TBA
    Dawid Baziak (7-1) vs. TBA
    K-1:
    Albert Kraus vs. Muhammed Gur
    Faldir Chahbari vs. Tevik Sucu
    Łukasz Rambalski vs. Aalviar Lima
    Łukasz Szulc vs. Tahir Menxhiqi
    Piotr Kobylański vs. Łukasz Rajewski
    Shemsi Beqiri vs. TBA

    Ostatnio edytowane przez mtm ; 04-06-10 o 19:35
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    fvs nie wytykaj mi błędów dobra . Jesli chodzi ci ze na tym polega sport zeby na nim zarabiac takimi pseudogwiazdkami jak Saleta to jestes w błedzie w polsce moze i jest znany ale w swiecie jest nikim , mozna by zaprosic lepszych wojowników bo z polaków nawet jest w czym wybierac zorganizowac gale na duzo lepszym poziomie , galą jak i zawodnikami zainteresują sie inne federacje i timy i w ten sposób mozna duzo lepiej nakrecic i zblizyc ten sport do przecietnego odbiorcy , i jesli zainteresowanie swiatowe wzrasta to i reklam przybywa i kasa się kreci ale kasa tu nie jest najwazniejsza
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Przyszłość Cro Copa zależna od wyniku na UFC 115
    Zbliża się ważna walka w życiu Mirka “Cro Copa” Filipovica (26-7). 12 czerwca będzie datą, która rozwieje wszelkie wątpliwości na temat dalszej kariery Chorwata. Dodatkowo odpowie na pytanie, które nurtuje wiele osób po ostatnich występach Mirka. Czy Cro Cop jeszcze ma to coś?

    Pojedynek z Patem Barrym (5-1) jest ostatnią walką w aktualnie trwającym kontrakcie Filipovica.

    “To ostatnia walka w tym kontrakcie. Po walce zobaczymy co dalej.”, mówi Cro Cop

    Po ostatnich pojedynkach w Oktagonie statystyki Mirka są raczej przeciętne, 3 wygrane i 3 przegrane. Plan jest prosty. Zmierzyć się z Patem, a następnie porozmawiać z Daną o ewentualnym przedłużeniu kontraktu.

    “Będę musiał porozmawiać z Lorenzo i Daną i zobaczyć czy uda się przedłużyć aktualną umowę, ale teraz skupiam się na walce i nie chce wybiegać daleko w przyszłość”

    Jeśli Cro Cop zdoła pokonać Barrego, to szanse na przedłużenie kontraktu z UFC wzrosną drastycznie. Nie wolno zapominać także o Japonii, w której Mirko walczył przez wiele lat. Tam też zainteresowanie osobą Mirka jest ogromne. Nie zmienia to jednak faktu, iż najlepszym miejscem dla Cro Copa jest UFC.

    Wszystko sprowadza się do kondycji fizycznej i psychicznej Chorwata. Walka z Patem pokaże czy legendarny Cro Cop jest jeszcze w stanie zagrozić w wadze ciężkiej UFC, czy raczej powinien przejść na zasłużoną emeryturę.

    Jestem całym sercem z Mirkiem i życzę mu powodzenia. WAR CRO COP!

    Fight24
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Niesamowity plan Mariusza Pudzianowskiego! Chce robić...
    "Pudzian" poświęci się karierze naukowej?
    Był najsilniejszym człowiekiem świata, aktualnie próbuje swoich sił w MMA, a także śpiewa i tańczy w telewizyjnych programach rozrywkowych. Mariusz Pudzianowski myśli o kolejnym wyzwaniu - chce się poświęcić karierze naukowej. Marzy o tytule doktora.
    W programie "Dzień Dobry TVN" Pudzianowski opowiedział o wyzwaniach, która zamierza podjąć w przyszłości. Już w środę czeka go ważny dzień - obrona pracy magisterskiej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.

    Zawodnik MMA pisał na temat "Zastosowanie marketingu w sporcie". "Pudzian" zdradził, że pisanie pracy zajęło mu dwa lata.

    W programie telewizyjnym przyznał, że to dopiero początek jego przygody naukowej. Pudzianowski zamierza zostać doktorem.

    - Niektórzy pomyślą, że to zwariowane, ale chciałbym iść krok dalej i poważnie o tym myślę - zdradził.

    Wp.pl
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubi1910 Zobacz post
    "Pudzian" zdradził, że pisanie pracy zajęło mu dwa lata.
    Ło shit przecież to w miesiąc można spokojnie napisać albo szybciej
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Portal bostonherald.com podał zarobki z ostatniej gali Moosin, na której walczyło dwóch polskich zawodników Łukasz Jurkowski (MMA 15-9, #4 w rankingu PL) i Mariusz Pudzianowski (MMA 2-1, #6 w rankingu PL).
    Widzowie: 7000 (zapłaconych biletów 3919)
    Wpływy z bramki: ?
    Zarobki łącznie: 237 tys. 100 $
    Walka wieczoru:
    Open.: Tim Sylvia (50 tys. $) pok. Mariusza Pudzianowskiego (110 tys. $)
    Główna karta:
    265 lbs.: Travis Wiuff (10 tys. $) pok. Josha Barnesa (3,4 tys. $)
    185 lbs.: Rafael Natal (7 + 7 tys. $) pok. Travisa Luttera (4 tys. $)
    155 lbs.: Mike Campbell (6 + 6 tys. $) pok. Yves’a Edwardsa (3 tys. $)
    130 lbs.: Roxanne Modafferi (3 + 3 tys. $) pok. Tarę Larosę (2,5 tys. $)
    230 lbs.: Łukasz Jurkowski (3,5 tys. $) pok. Ho Jin Kima (3 tys. $)
    Pozostałe:
    170 lbs.: Forrest Petz (2 + 2 tys. $) pok. Ralpha Johnsona (1,2 tys. $)
    175 lbs.: Matt Lee (1 + 1 tys. $) pok. Bretta Oteri (1 tys. $)
    185 lbs.: Anthony Lapsley (1 + 1 tys. $) pok. Frederica Belletona (2 tys. $)
    265 lbs.: Stipe Miocic (1 + 1 tys. $) pok. Paula Barry`ego (1,5 tys. $)
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Jak informuje program Orange Sport Info, od 4 lipca na kanale Orange Sport będą transmitowane gale UFC. Pierwszą galą największej organizacji, która polscy kibice będą mogli obejrzeć na żywo jest UFC 116 z walką wieczoru pomiędzy Brockiem Lesnarem i Shane’em Carwinem.
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie


    Mirko Cro Cop jeszcze nie jest (za) stary


    “Chciałem udowodnić wszystkim, że nie jestem stary. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie przygotowywałem się tak ciężko do walki. Miałem lepszą formę niż na grand prix Pride w 2006… Cały się temu poświęciłem. Jeszcze nigdy w karierze nie czułem się tak komfortowo w klatce. Pat uderzył mnie dobrze dwa razy, ale ustałem te ciosy. Jedyne, co poczułem, to ból oka. Nie byłem skołowany, przez parę sekund tylko widziałem podwójnie. Później wszystko wróciło do normy. Po prostu robiłem swoje, chciałem złapać go do klinczu, żeby go zmęczyć, w końcu skończyłem go w parterze. Czuję się dobrze.”
    Mirko Cro Cop chciał udowodnić wszystkim – włącznie z sobą samym – że wciąż może rywalizować na najwyższym poziomie mma, kiedy pokonał Pata Barry na UFC 115. Odkąd dołączył do UFc kilka lat temu, nie prezentował się dobrze, pozostawiając wrażenie, że jego lata świetności minęły. Jednak poddanie Barry’ego pozwala wierzyć, że to jeszcze nie koniec kariery Mirko w mma.
    FIGHT24
    Załączone Grafiki Załączone Grafiki
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Jak się okazuje w poniższej informacji od Orange Sport, poza galami UFC, dostaniemy również Fight Nighty, Countdowny oraz program Wired:
    Wszyscy polscy sympatycy mieszanych sztuk walki będą więc mogli zobaczyć to porywające, trzygodzinne widowisko, a w przyszłości także inne zawody: UFC Fight Night oraz galę UFC.
    Oglądając cykliczny program Countdown kibice zajrzą też za kulisy rywalizacji oraz do szatni zawodników, a także trafią do sal treningowych, gdzie bohaterowie UFC wykuwają formę przed kolejnymi pojedynkami. Oprócz tego Orange sport – w programie Wired - przypomni najlepsze walki w historii.
    - Jestem bardzo zadowolony, że we współpracy z Orange sport, pokażemy polskim fanom jeden z najbardziej efektownych sportów na świecie – mówi Dana White, prezydent UFC. – Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na rozpoczęcie kooperacji, jak relacja z gali UFC 116.
    W najbliższych miesiącach Orange sport pokaże także innych, znakomitych wojowników, w tym Andersona Silvę, mistrza świata UFC wagi średniej, który 7 sierpnia będzie bronił tytułu w starciu z pretendentem nr 1 do tytułu, Chaelem Sonnenem.
    Orange sport to kanał telewizyjny tworzony przez Telekomunikację Polską. Transmituje na żywo aż 6 meczów w każdej kolejce rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, pozostałe dwa są retransmitowane.
    W Orange sport zobaczysz również gale kick-boxingu organizacji It’s Showtime, a także najlepsze walki bokserskie ESPN Friday Night Fights. Ponadto w programie znajdują się m.in. transmisje spotkań portugalskiej Liga Sagres, Bundesligi piłki ręcznej, szwedzka liga żużlowa Elitserien, mecze NBA oraz WNBA.
    Orange sport – jest dostępny w ofercie telewizyjnej Telekomunikacji Polskiej na kanale 6. oraz w ofercie Cyfry + na kanale 106.
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Rich Franklin uniknie operacji ręki (?)

    Za wszystko co dobre, kiedyś trzeba zapłacić. Dla Richa Franklina, dobre było znokautowanie Chucka Liddella na UFC 115. Ceną jest złamana ręka. Ale wbrew początkowym diagnozom, operacji może uda się uniknąć, co wydatnie skróci czas powrotu Franklina do zdrowia. Na swoim twitterze napisał:

    “Przez następne 3 tygodnie będę nosił gips, potem zrobię RTG. Wygląda na to, że kość się zrośnie bez pomocy chirurga.”

    Całkiem możliwe zatem, że “Ace” wróci do octagonu późną jesienią. Widzicie już dla niego przeciwnika?


    Pojedynek James Toney vs. Randy Couture gotowy na UFC 118 w Bostonie

    Dana White rozwiał wszelkie plotki i wątpliwości na temat walki James Toney vs. Randy Couture. Mówiło się, że James jeszcze nie podpisał umowy co okazało się nieprawdą. Walka jest już oficjalnie ustalona na UFC 118, które odbędzie się w sierpniu w Bostonie.
    Kolejny wywiad i kolejne mądrości ze strony Jamesa Toneya. Tym razem na temat Fedora Emelianenko. Otóż James uważa, że najlepszy fighter pound-for-pound, Fedor, jest fighterem jednowymiarowym, mało wszechstronnym.

    “To samo co Brock Lesnar. Obaj są jednowymiarowi. Fedor uważa się za strikera, ale kiedy dostanie w szczękę, to nie padnie ot tak, tylko rozpadnie się na kawałki(?!). Najwięksi macho mają najsłabsze serca. Najlepszy przykład to Mike Tyson.”

    FIGHT24
    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •