Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Anabol ?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mlody933
    Dołączył
    12-12-09
    Skąd
    PL
    Postów
    27
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Anabol ?

    Witam szanowna brać. Na wstępie chciałbym poprosić o nie wypowiadanie się w tym temacie w sposób ironiczny i "pojeżdżający" Interesują mnie tylko konkretne wypowiedzi. Otóż mam okazje dostać od kumpla Anabol lub jak kto woli Indyjską Metę. Kumpel troszkę zjadł tego na cyklu z Omą i stwierdził że nic mu nie daje i odstawił, pozostał przy samej omce. Coś trudno mi uwierzyć że nic mu nie dawało, zresztą moim zdaniem spie****** cały cykl bo co weekend chlał... Mogę dostać tego Mietka za darmo, dlatego jest okazja, a kumplowi ufam więc wiadomo. Sprawa wygląda tak : Jakich efektów mogę się spodziewać po jednym cyklu na tym Anabolu ? Czy jest on dobry ? Mieliście może doświadczenia z tym środkiem ? Odżywek nie mam, lecz będę starał się jak najlepiej odżywiać, utrzymywać dietę zresztą cały czas pracuję nad dietą. I teraz napisze coś za co wiem że posypią się głupie komentarze... Mam 17 lat, ćwiczę od pół roku. Zależy mi żeby zdobyć do sierpnia te 3 cm w łapie, czywiście nie zapominając o innych partiach mięsni które są dla mnie równie ważne i do których z równym zaangażowaniem podchodzę. Obecnie mam krótką przerwę na siłce spowodowaną praktykami i nie mam kiedy ćwiczyć, ale od 14 czerwca biorę się sumiennie. Brać ten Anabol czy tradycyjnie kreatynka heh.... ? Proszę nie pisać że dziecko sie pyta o koksy itp, sam okręcam się w towarzystwie które ładuje w dupsko, starsi jak i moi rówieśnicy wiem co to koks, mam wiedzę na ten temat ... Sam wiem że na wiosnę przyszłego roku na pewno zafunduję sobie cykl Mety+Tescia, a co dalej to zobaczymy.
    Czekam na rzetelne i konkretne wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Mlody933 ; 24-05-10 o 22:31 Powód: Błędy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mlody933 Zobacz post
    Zależy mi żeby zdobyć do sierpnia te 3 cm w łapie,.
    zejdz z tej chmurki.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •